nasiona marihuany

Ile jeszcze trzymac

Wyszukiwarka Forumowa:

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
To był rok 2010. Dalej żyjemy w czasach gdzie ludzie robią flusza miodem bo myślą że lepiej żywicą zaleje czy będzie delikatniejsze w smaku...
:moon:

Musiałbyś poleciec na klonach i np dwie sztuki zostawic bez wbijania a w dwie sztuki powbijać igły i porównać końcową jakość tematu. Moim zdaniem gra nie warta świeczki.
Posadź po prostu jakiegoś hejza czystego to sie obejdzie bez wbijania szpilek a materiał bedzie wypie****ał w kosmos.
 

Acelos

Jedność
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
402
Buchów
504
Odznaki
4
Dzięki wariaty! Jutro zamawiam azofoska polifoska+ i siarczan magnezu, opsypac mam to od gory czy moze troche wymieszac ta ziemie? Na 10l doniczki ile sypac tej azofoski te 3 lyzeczki co pisze kolega wyzej bedzie git? I stosuje sie to tylko raz czy co jakis czas dosypuje. Widzialem tez plynna azofoske co lepsze?

---------- Post Zaktualizowany 16:06 ---------- Data pierwszego postu 16:00 ----------


P.S kiedyś czytałem ze ponoć wbicie zapałki w łodyge podczas kwitnienia moze dac mocniejsze palonko to prawda czy mit?

Ja daje 1-1.2g azofoski na litr ziemi i jest git, nic nie pali i starcza przynajmniej na 2 tygodnie, później jak są większe możesz sypnąć więcej niż do samej ziemi ;)
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
Dzięki wariaty! Jutro zamawiam azofoska polifoska+ i siarczan magnezu, opsypac mam to od gory czy moze troche wymieszac ta ziemie? Na 10l doniczki ile sypac tej azofoski te 3 lyzeczki co pisze kolega wyzej bedzie git? I stosuje sie to tylko raz czy co jakis czas dosypuje. Widzialem tez plynna azofoske co lepsze?

---------- Post Zaktualizowany 16:06 ---------- Data pierwszego postu 16:00 ----------


P.S kiedyś czytałem ze ponoć wbicie zapałki w łodyge podczas kwitnienia moze dac mocniejsze palonko to prawda czy mit?

3 płaskie łyżeczki azofoski na donice 10L i wymieszać z podłożem. (tylko żebyś korzeni nie uszkodził)
Jak wejdzie w flo to będziemy dalej radzić.
Siarczan magnezu 2 płaskie łyżeczki na litr wody i oprysk zrobić.
 
Ostatnia edycja:

Spontanik

Active member
Rejestracja
Lip 11, 2020
Postów
26
Buchów
1
Siema, nie było mnie tydzień a zauważyłem znaczny progress (zdjęcia tego tak nie oddają topki od góry robią się fioletowe) przyszedł mikroskop, trichomy niektóre są trochę białe ale większość jest przezroczysta (na dniach będzie fotorelacja z automatów, zostały 2 z 3)
i teraz pytanie lać do tego jeszcze jakiś nawóz czy to olać.
Jak pogoda jutro pozwoli to będę szedł szukać spota ogarnę lepszy sprzęt i wrzucę lepsze foto. Pozdro

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

9.JPG


Mikrusik

m_1.JPG

m_2.JPG

m_3.JPG

m_4.JPG
 

Spontanik

Active member
Rejestracja
Lip 11, 2020
Postów
26
Buchów
1
Panowie stosować do nich polifoske? nie wiem czy trzymać je 2 tygodnie
 

Spontanik

Active member
Rejestracja
Lip 11, 2020
Postów
26
Buchów
1
Podsypane polifoska a tu parę zdjęć
11.jpg

22.jpg

33.jpg

44.jpg

55.jpg

66.jpg

77.jpg

88.jpg

99.jpg

00.jpg


mikrusik

m11.jpg

m22.jpg

m33.jpg


---------- Post Zaktualizowany 19:24 ---------- Data pierwszego postu 19:20 ----------

Stosować oprysk z tego siarczanu magnezu ?
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
Siarczan magnezu spoko ale uważaj na pogodę/wilgotność żeby pleśń nie weszła.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół