nasiona marihuany

Ile jeszcze trzymac

Wyszukiwarka Forumowa:

Spontanik

Active member
Rejestracja
Lip 11, 2020
Postów
26
Buchów
1
Siemanko zajawkowicze, mam pytanie odnośnie mojej pięknej
Jest to mój 1 krzaczek sama woda i żadnego treningu
krzaczek ma 84 dni, na flo przeszedł po około 35-45 dniach, piękna miała jakieś niedobory (żółkły liście i zwisały) po czasie się uspokoiło samo, podczas transportu złamałem łodygę i parę liści trochę wisiały ale później je oderwałem

I mam pytanko kiedy dojdzie ile ją jeszcze trzymać (jest mała i za dużo nie będzie ale czekam z niecierpliwością, w końcu swoje)
mam jeszcze aktualnie 3 automaty (mają 3 dni) z nimi chciałem potrenować jak i je nawozić myślałem nad bio-grow na wege bio-bloom+canna pk 13/14 na flo co myślicie

Za każdą pomoc/uwage z góry dziękuje

Zastanawiam się nad fotorelacją z pozostałych 3 automatów. PoZDRo

DSC_0012.JPG
DSC_0015.JPG
DSC_0013.JPG
DSC_0014.JPG
DSC_0011.JPG

DSC_0016.JPG


---------- Post Zaktualizowany 06:51 ---------- Data pierwszego postu 03:05 ----------

Zdjęcia z dzisiaj wrzucam wygląda to trochę lepiej coś tam wczesniej zerwałem i kosztowałem, coś tam czułem ale tylko takie łaskotanie i zeszło po 10-15 minutach mam też drugiego mikrusa (tak go nazwałem ma ten sam wiek co pani u góry) i tu pytanie kupić jakiś nawóz na kwitnienie dla niego? czy to ma w ogóle jakiś sens proszę o odpowiedz

Złamana lodyga
dzien_1_1.jpg






dzien_1_2.jpg

dzien_1_3.jpg

dzien_1_4.jpg

dzien_1_5.jpg

dzien_1_6.jpg

dzien_1_7.jpg


Mikrusik

mdzien_1_1.jpg

mdzien_1_2.jpg

mdzien_1_3.jpg

mdzien_1_4.jpg


i pytanko czy jak bym teraz jeszcze jakieś nasionka zakupił jest jakaś szansa ze by zakwitło? (zastanawiałem się nad półautomatem ale nie wiem czy da rade)
 

Marc

Hate being sober
Rejestracja
Lut 25, 2020
Postów
177
Buchów
174
Jeszcze kilka tygodni musisz je potrzymać. Kup sobie lupę albo mikroskop do telefonu i obserwuj trichormy. Jak będą mialy mleczny / bursztynowy kolor możesz je ciąć. Muszą jeszcze dużo na puchnąć. Jeśli chodzi o dosiewanie to poleciłbym Ci tylko automaty, z nich będziesz miał pewny plon, a pół auto lub sezonowką już raczej nie dojdzie, ale możesz spróbować wedle Twojego uznania. Zawsze to jakieś doswiadczenie i sprawdzisz czy jest sens sadzić pół auto w połowie lipca. Pozdro

Dodam jeszcze, że lepiej by było jakbyś kupił sobie jakikolwiek nawóz na kwitnienie. Jakiś florovit lub burze kwiatów. Zwiększy to Twój plon chociaż o kilka procent
 

Spontanik

Active member
Rejestracja
Lip 11, 2020
Postów
26
Buchów
1
Jeszcze kilka tygodni musisz je potrzymać. Kup sobie lupę albo mikroskop do telefonu i obserwuj trichormy. Jak będą mialy mleczny / bursztynowy kolor możesz je ciąć. Muszą jeszcze dużo na puchnąć. Jeśli chodzi o dosiewanie to poleciłbym Ci tylko automaty, z nich będziesz miał pewny plon, a pół auto lub sezonowką już raczej nie dojdzie, ale możesz spróbować wedle Twojego uznania. Zawsze to jakieś doswiadczenie i sprawdzisz czy jest sens sadzić pół auto w połowie lipca. Pozdro

Dodam jeszcze, że lepiej by było jakbyś kupił sobie jakikolwiek nawóz na kwitnienie. Jakiś florovit lub burze kwiatów. Zwiększy to Twój plon chociaż o kilka procent


Dzięki za odpowiedź i rade, planton K się nada? bo akurat mam
 

ALTARE

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2009
Postów
341
Buchów
4
Kiedyś to była budżetowa podstawa na flo:)
Uważaj bo ma wysoki azot, weź to pod uwagę.
 

Marc

Hate being sober
Rejestracja
Lut 25, 2020
Postów
177
Buchów
174
[MENTION=95783]Spontanik[/MENTION]
Dzięki za odpowiedź i rade, planton K się nada? bo akurat mam

Tak jak kolega wyżej pisze. Planton K ma dość dużo azotu i może to spowolnić nieco kwitnienie twoich roslinek. Kup coś co ma przewagę PK nad Azotem a a wszystko powinno być git.
 

Spontanik

Active member
Rejestracja
Lip 11, 2020
Postów
26
Buchów
1
Polifoska
PK 13/14
Kristalon czerwony (12-12-36)

Możesz kupić coś z wymienionych.

Zamowiony pk13/14 i ten trzypak od bio, niestety nie bedzie mnie do soboty wiec natura musi o nie zadbac, teraz na szybko podlany jakims zwyklym na kwitnienie

Mam jeszcze te 3 automaty dokupic jakies nawozy oprocz tego bio i pk
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
Zamowiony pk13/14 i ten trzypak od bio, niestety nie bedzie mnie do soboty wiec natura musi o nie zadbac, teraz na szybko podlany jakims zwyklym na kwitnienie

Mam jeszcze te 3 automaty dokupic jakies nawozy oprocz tego bio i pk

Kup azofoskę,polifoskę i siarczan magnezu.Opakowania po 2kg.Zmieścisz się w 45zł a będziesz miał wszystko i na długo.Na grow azofoska ,na flo polifoska i siarczan magnezu + pk13-14 na opryski.Tylko uwaga żeby nie popalić roślin!!!!
Moim zdaniem biobizz to niepotrzebne wydanie kasy.Moi znajomi stosowali i przeszli na nawozy mineralne gdzie były lepsze efekty.
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
polifoska+ jest nawet lepsza bo ma jeszcze 2% azotu i dodatkowo magnez i siarkę albo wapń już nie pamiętam. tak jak kolega wyżej pisze, jest dobre i starcza na długo a deszcz załatwi sprawę.
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
polifoska+ jest nawet lepsza bo ma jeszcze 2% azotu i dodatkowo magnez i siarkę albo wapń już nie pamiętam. tak jak kolega wyżej pisze, jest dobre i starcza na długo a deszcz załatwi sprawę.

dokładnie Polifoska +
Ja najpierw zasilałem PK 13-14 na flo ale latanie z często na spota i podlewanie mi się nie widzi. Na tu na forum doradzili polifoskę,akurat w sklepie była +,dałem po 3 łyżeczki (+ - 15gr) na każde wiadro w którym jest automat.
Tak jak piszesz deszcz załatwił sprawę a topy ładnie zaczęły puchnąć. PK 13-14 zostawiłem do oprysków z Tytanitem lub siarczanem magnezu.

Azofoskę w takiej samej dawce dałem do młodszych automatów które są na weg i też idą elegancko.Jak tylko będą preflowery dam polifoskę.


Pozwodzenia
 

Spontanik

Active member
Rejestracja
Lip 11, 2020
Postów
26
Buchów
1
Dzięki wariaty! Jutro zamawiam azofoska polifoska+ i siarczan magnezu, opsypac mam to od gory czy moze troche wymieszac ta ziemie? Na 10l doniczki ile sypac tej azofoski te 3 lyzeczki co pisze kolega wyzej bedzie git? I stosuje sie to tylko raz czy co jakis czas dosypuje. Widzialem tez plynna azofoske co lepsze?

---------- Post Zaktualizowany 16:06 ---------- Data pierwszego postu 16:00 ----------

Dzięki wariaty! Jutro zamawiam azofoska polifoska+ i siarczan magnezu, opsypac mam to od gory czy moze troche wymieszac ta ziemie? Na 10l doniczki ile sypac tej azofoski te 3 lyzeczki co pisze kolega wyzej bedzie git? I stosuje sie to tylko raz czy co jakis czas dosypuje. Widzialem tez plynna azofoske co lepsze?
P.S kiedyś czytałem ze ponoć wbicie zapałki w łodyge podczas kwitnienia moze dac mocniejsze palonko to prawda czy mit?
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
P.S kiedyś czytałem ze ponoć wbicie zapałki w łodyge podczas kwitnienia moze dac mocniejsze palonko to prawda czy mit?
Powiedz proszę że masz gdzieś ten artykuł zapisany :freak2:
Jakim cudem taki zabieg ma wpływać na moc końcowego produktu?
 

Spontanik

Active member
Rejestracja
Lip 11, 2020
Postów
26
Buchów
1
Powiedz proszę że masz gdzieś ten artykuł zapisany :freak2:
Jakim cudem taki zabieg ma wpływać na moc końcowego produktu?

Niestety to było jakiś czas temu, hmm myśle że tak samo jak łamanie łodygi, podczas regeneracji zdobywa wiecej thc chyba ze sie myle?
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Technika super cropping. Nie zdobywa wiecej thc tylko po prostu po łamaniu łodyga w tym miejscu staje się grubsza jak się już zregeneruje. Zazwyczaj boby bardziej puchną na takiej łodydze. Dodatkowo jak uprawiasz indoor zyskujesz na dodatkowej przestrzeni miedzy szczytami a lampą. Na wynik końcowy względem ilości ma to jakiś wpływ, ale czy ma coś wspólnego z mocą? Nie sądzę.

Mimo wszystko jakieś wbijanie zapałek czy igieł w łodyge to raczej mit.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół