nasiona marihuany

W lesie dziś nie zaśnie nikt ! - 66 mix femi gnomesgarden .

Wyszukiwarka Forumowa:

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
W lesie dziś nie zaśnie nikt !.





Nasiona gnomesgarden mix femi.


Ziemia ; spotowa glina, piasek trochę organiki.

Nawozy ; saletra amonowo-wapniowa, dolomit, na flow w trakcie rozkmina.

Opryski ; robak Mospilan, wigor - Tytanit, Florovit Universalny.

Czyli szybko i prosto jak to możliwe.

Fotki.



































Sadzonki wysadzone 25 maja.

No to ruszamy w ciemny las.

 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
Jesteś w stanie stwierdzić ktora to northern lights fast fem ? Właśnie mocze pestke do boxa i tak pogladowo bym oblookał.
Ładnie się to prezentuje ale czy nie myślałeś o treningu na tych najwyższych ?? W jaki wynik celujesz ??
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Jesteś w stanie stwierdzić ktora to northern lights fast fem ? Właśnie mocze pestke do boxa i tak pogladowo bym oblookał.
Ładnie się to prezentuje ale czy nie myślałeś o treningu na tych najwyższych ?? W jaki wynik celujesz ??

Nie powiem ci co jest co, bo pomieszałem niechcący w trakcie rozsady, a miałem tabliczki poszykowane lecz tak się wk***iłem ze je wy***ałem i idę na żywioł, northen będzie pewnie umiarkowanie wczesny, w sumie zależy mi na ładnych zdrowych krzakach nie co jest czym :).
Będzie fim tylko, w sumie już na kilku dziabłem szczyty, resztę na dniach opatrzę miłością :).
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
A gdybyś tsk eksperymentalnie spróbował mainliningu na oucie :D ? Na tym forum nie ma za wiele relacji z tym treningiem = mam mało.materiałów do nauki, a pestka dziś leci na wacik :S
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
A gdybyś tsk eksperymentalnie spróbował mainliningu na oucie :D ? Na tym forum nie ma za wiele relacji z tym treningiem = mam mało.materiałów do nauki, a pestka dziś leci na wacik :S

Takie zabawy to tylko w inie są produktywne, na oucie to bym musiał co 3 dni być, a to jest nie możliwe i mało opłacalne bo krzaki co będą miały wydać to wydadzą bez względu na wymyślne nawozy czy treningi.
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
Spoczko, może stanę się jakimś prekursorem , może kiedyś. ^^
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
: W lesie dziś nie zaśnie nikt !



Zapodałem oprysk na robale i wspomagające wzrost, wszystko idzie jak powinno pafy kwitną reszta ładnie wguje

















 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54


Wczoraj poszedł oprysk tytanit + florovit, planty ładnie poszły do przodu, za tydzień pewnie już trzeba pryskać na plechę bo pafy juz zdrowo kwitną, ogólnie jest dobrze ;).

Kosa af.



Reszta plantów.



































 

Acelos

Jedność
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
402
Buchów
504
Odznaki
4
Ładnie i zdrowo wszystko idzie, jak możesz to podaj info ile średnio materiału ze szt AF ;)
Powodzenia z resztą :)
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,935
Odznaki
12
Elegancja!
+spox filmiki w kazdym upku. Szanuję. Forteca Astralna hehe, duzo dobrego ziom, yo.
 

Dathderi

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2020
Postów
79
Buchów
15
Witam, ja rowniez mam black dominy od gnomow, czy u cb to te na 2 fotce? I ogolnie szybko Ci wyrosly moje kielkuja dopiero :d Z fartem
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54


Wczoraj poszedł oprysk na plechę Captan i podsypka nawozu na kwitnienie pod wszystkie rośliny kwitnące czy nie kwitnące, popadało i dało czadu, pafy kwitną reszta się zbiera :)

Teraz trochę fotek.































a tu trzy metrowe bydlaki wskakujące na flow











 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół