nasiona marihuany

Wolne kwitnienie.

Wyszukiwarka Forumowa:

alexuaw

Member
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
5
Buchów
0
Cześć wszystkim

Mam problem. Moja pierwsza roślinka o odmianie Auto AK47 2.0, jak na pierwszy raz bardzo ładnie urosła w fazie wegetatywnym. Jednak pojawił się problem, po przejściu na fazę kwitnienia.

Otóż roślinka kwitnie 3 tygodnie, a jak na odmianę automatyczną to zostało niewiele tygodni do jej ścięcia, o ile dobrze wiem. Niestety topki coś słabo puchną, i to oczywiście z mojej winy. Popełniłem największy błąd w uprawie, podlewając naturalnym biohumusem na weg w fazie kwitnienia :jprd:. Podobno azot spowalnia kwitnienie.

Kupiłem biohumusa, tym razem na kwitnienie i takie pytanko:
Czy roślinka zdąży nadrobić swój czas, ewentualnie czy można przedłużyć kwitnienie, czy jednak trzeba bardziej się postarać następnym razem?

Pozdro :dela:
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
Zdąży. ! Jej czas nadchodzi wtedy gdy Ona zdecyduje a nie seedshop. Będziesz ja trzymał w ziemi i podlewał dopóki nie dojrzeje dostatecznie a nie gdy seedshop powie ze już trzeba ciąć
 

muu

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2020
Postów
258
Buchów
438
Cześć wszystkim

Mam problem. Moja pierwsza roślinka o odmianie Auto AK47 2.0, jak na pierwszy raz bardzo ładnie urosła w fazie wegetatywnym. Jednak pojawił się problem, po przejściu na fazę kwitnienia.

Otóż roślinka kwitnie 3 tygodnie, a jak na odmianę automatyczną to zostało niewiele tygodni do jej ścięcia, o ile dobrze wiem. Niestety topki coś słabo puchną, i to oczywiście z mojej winy. Popełniłem największy błąd w uprawie, podlewając naturalnym biohumusem na weg w fazie kwitnienia :jprd:. Podobno azot spowalnia kwitnienie.

Kupiłem biohumusa, tym razem na kwitnienie i takie pytanko:
Czy roślinka zdąży nadrobić swój czas, ewentualnie czy można przedłużyć kwitnienie, czy jednak trzeba bardziej się postarać następnym razem?

Pozdro :dela:

Zrobilem podobnie tylko ja dawalem planton k a obudzilem sie nie wiem czy nie pozniej niz ty.
Zmienilem na biobizzy i wszystko ruszylo, tylko z czasem.
Obecnie roslina ma 92 dni. Nie jest powiedziane, ze twoja zywot konczy ;)

Jak chcesz to przeczytaj moj wątek, mysle ze powinien cie podniesc na duchu:
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?146782-Auto-AK47-88-dzien-problem-z-dojsciem
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
w biohumusie jest tyle azotu co kot napłakał, jest to akcelerator życia w glebie. Roślina bezie kwitła aż będzie gotowa, a nie tyle ile podał producent, bo często to jest fikcja i nijak się ma do rzeczywistości.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół