nasiona marihuany

Filtr przestal chodzic ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
Witam panowie mam 2 tygodnie do kosy I maly problem mianowicie mam filtr weglowy Phresh jakosciowo podobno jest do mountain air nowiutki dopiero pierwsze grow na nim jade I nic kompletnie nie bylo czuc dopki prad mi padl w mieszkaniu po wlaczeniu zaczelo troszeczke smierdziec, namiot jest zassysany do srodka wilgotnosc siedzi na 55% wentylator siedzi na 147m3 a filtr ma przepustowosc 180m3 wszystkie przewody tez raczej wydaja sie byc ok, co moze byc nie tak ?
Jeszcze jedna rzecz mi do glowy przychodzi rekaw od filtra jest wmiare brudny wzasadzie szary zamiast bialego moze to go blokuje ?
Stoje miedzy scinaniem krzakow 2 tygodnie wczesniej lub Jakos to przeczekac narazie trzymam Ona gel daje wmiare rade
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Gdzies musi być nieszczelność, niemożliwe aby filtr ***nal po niecałym jednym grow, tymbardziej ze napisałeś, iż działał poprawnie ...
 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
No tym bardziej ze nic kompletnie nie smierdzialo I filtr jakosciowo tez jest dobry, sprobuje moze jeszcze duct tapem oblekic wokol uszczelki moze cos sie odkleilo chociaz rozkminialem to wszystko wydaje sie byc ok.
Co myslisz o tej macie co zbiera kurz ona wmiare brudna jest moze przez to filtr dobrze nie zassysa tez ?
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
To jest filtr wstępny i możesz go uprać ale po niecałej 1 uprawie nie powinien byc jakoś szczególnie za***any. Posprawdzaj połączenia całości albo rozłącz i złóż jeszce raz-kombinuj.
 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
[MENTION=74064]smoksalot[/MENTION] laczenia rozkminialem wszystko wydaje sie byc ok, nie wiem czy jest sens juz wszystko rozbierac Bo bedzie strasznie je****, a sasiady maja pokoj nademna.. mysle zeby scinke zrobic moze jutro czyli Jakies 10 dni wczesniej mus to mus :q
 

Iskra

Well-known member
Rejestracja
Lut 3, 2020
Postów
237
Buchów
806
Odznaki
2
Spradz czy nie ucieka powitrze bokiem może zrobiła się nie szczelność i poza flitrem powitrze ucika .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół