nasiona marihuany

Roślina nie naprawia się po podleniu, czy coś z tego będzie czy śmietnik :(

Wyszukiwarka Forumowa:

laksmin

Active member
Rejestracja
Lip 4, 2020
Postów
40
Buchów
0
Cześć Wam. Obecna uprawa mega idzie mi pod górę, od samego początku duże problemy gdzie ani razu nie może być dobrze. Szczerze mówiąc zaczynam mieć tego dość.

Co nie zrobię to źle. Po prostu indor raczej nie jest dla mnie. W ogóle mi to nie idzie.
Słoneczko to słoneczko ale warunków na to nie mam.


Tutaj pacjent. Ma 11 dni.

Na pierwszy rzut oka niedobór wody.. Ale po podlaniu praktycznie nic przez 3 dni się nie zmieniło. Liście nie wstały dalej traci kolor. Jedynie główny szczyt się poruszył trochę do góry.

Jestem mega przewrażliwiony na punkcie przelania bo nie raz miałem z tym problem. Również z tą rośliną.. donica była lekka to normalnie podlałem i kaplica. Roślina przestała rosnąć i zaczęła padać. Ale miała 2 czy 3 dni. Zmieniłem glębę, przesadziłem odbiła. I już wcale nie podlewałem przez tydzień czy coś, jedynie górę opryskiwałem.

2 dni temu podlałem pierwszy raz delikatnie, z 5 zakręt wody pod korzeń. Ale myślę może do nie wejdzie głęboko. Więc podlałem jeszcze porządnie ale z jednej strony donicy, żeby się nie przelała, porządnie czyli ja wiem ? nie całą szklankę. Ale efektów brak w zasadzie poza tym że coś tam rośnie i główny szczyt się podniósł zgoła (łodygi) liście nie.
Dzisiaj jeszcze raz symbolicznie podlałem bo może za mało, w około przy brzegach donicy żeby nie przelać i dalej nie widzę żadnych zmian. Boje się podlać ją normalnie tzn ze 2L wody aby dołem wyszło. Zwłaszcze że donica już zyskała na wadzę. a cholera wie ile to będzie schnąć teraz. I nie wiem zostawić ją na razie w spokoju ? czy już po ptokach i nic jej nie pomoże.

Bo to T R A G E D I A jest jak na nią patrzę.
dupa.jpg
 
P

pozytyw

Guest
daj jej przeschnac do lekkosci doniczki
daj jej jakis shota N i kwasow humusowych tak ze 120-140% dawki z czegos organicznego np. biohumus to aktywuje ziemie
ogolnie nie wyglada zle i idzie powoli
 

laksmin

Active member
Rejestracja
Lip 4, 2020
Postów
40
Buchów
0
Ok, jutro wybiorę się do sklepu szukać biohumusa.. I potem podleje z nim jak przeschnie, ale nie wiem ile to potrwa czasu, myślę że dobry tydzień dwa jak nie trzy aby przeschła. To już lipa będzie bo to automat.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Dawka N, moj ulubiony pierwiastek dziś, jak nie wiadomo co to jest grane to wal azot :sunny: takie maleństwo oprócz wody nic nie potrzebuje, żadnych nawozów, biohumus to nie nawóz wiec tego nie liczę, z drugiej strony tez nie możesz katować woda za dużo bo korzenie potrzebują tlenu... ahhh
 

laksmin

Active member
Rejestracja
Lip 4, 2020
Postów
40
Buchów
0
Dzięki za komentarz. Czytałem jeszcze po sieci to ewidentnie wskazuje na zbyt mało wody. Ale skoro podlałem i nie było efektu po li to zacząłem mieć wątpliwości. Tyle że właśnie nie podlałem dobrze.

Pytanie tylko czy przykładowo jakbym przelał, to roślinka najpierw się "odwinie" i przejdzie w stan przelania czy po prostu dalej zacznie padać ?

Chlusnąć raz a dobrze pod samą łodygą i w razie czego przesadzać poraz drugi, jak w ciągu tygodnia nie odbije ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół