nasiona marihuany

Auto AK47 - 88 dzien - problem z dojsciem

Wyszukiwarka Forumowa:

muu

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2020
Postów
258
Buchów
438
Witajcie, mam problem z moimi 3x AF AK47.
Otóż oczekuje od nich przynajmniej 50% trichomów brązowych, a nawet nie wiem czy nie wolalbym jeszcze wiecej.
Rosliny maja juz 88 dzien, ale spowodowane to jest glownie tym, ze podawalem im troche za duzo azotu podczas flo.
Obecnie na samych topkach i wloskach trichomy sa mleczne, a braz powstal tylko na tych malutkich przytopowych listkach. Od jakiegos tygodnia roslina jakby stoi w miejscu. Zrobilem jej 4 dni temu flush i dalej lipa. Ostatnio znalazlem 2 pojedyncze nasionka, ale bananow nigdzie nie widac.

Wiem ze jest gotowa i moglbym scinac jednak zalezy mi zeby po jednym konkretnym hicie zawiesic sie w fotelu.
Myslicie ze warto dalej czekac? Ostatni tydzien pokazal ze tylko marnuje czas...
IMG_20200708_172144.jpg

IMG_20200708_172159.jpg

IMG_20200708_172206.jpg

IMG_20200708_172331.jpg

IMG_20200708_172301.jpg
 

Indorshop.pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
62
Buchów
1
Siemanko, trzymaj je jeszcze z 2 - 3tygodnie, na pewno nie pożałujesz, nabiorą jeszcze troche masy i trichomy powinny być już odpowiednie. Z tego co widać na zdjęciach to widze dużo przeźroczystych i szkoda 90 dni na przedwczesną scinke. Jeśli chcesz takiego wgniatacza to daj conajmniej te 2 tygodnie i obserwuj. Pozdro i przyjemności ! :D
 

muu

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2020
Postów
258
Buchów
438
Wow to teraz to mnie zaskoczyles... sadzilem na odpowiedz cos w stylu scinaj juz :p
Nie sadzisz ze te prawie 90 dni to jest jakies przegiecie dla automata? Obserwujac inne fotorelacje ludzie scinaja w 60-80 dniu a u mnie to jakas porazka czasowa wyszla :( Nie wspominajac juz o danych producenta, ale tu to wiem ze ciulają

---------- Post Zaktualizowany 18:49 ---------- Data pierwszego postu 18:48 ----------

w tym czasie to w sumie zaraz sezonowke bym mial...
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Na pewno mówisz o trichomach? Czy chodzi Ci o słupki? (pytam, bo te próbowałeś uchwycić na zdjęciach)
 

muu

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2020
Postów
258
Buchów
438
Na pewno mówisz o trichomach? Czy chodzi Ci o słupki? (pytam, bo te próbowałeś uchwycić na zdjęciach)
Tak chodzi o trichomy tylko nie wrzucałem zdjęć z mikroskopu bo za bardzo ręka mi sie trzęsie. Jest sporo brązowych ale tylko na listkach przytopowych. A włoski to też jakby staneły od paru dni w miejscu...
Drażni mnie strasznie ilość dni jaka poszła dla tych automatów. Jakbym wiedział, to kiełkował bym regularne. Ale to moja pierwsza uprawa, więc dużo na błedach się nauczyłem.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Niektórzy dali by sobie uciąć rękę, żeby im rósł tyle automat. Przecież to się przełoży na ilość plonu, więc nie powinienes być zawiedziony. Porosły Ci za***iste boby, tylko weź lej już im tylko sama wodę, bo nieźle je tam nawoziles. Myślę, że z 2 tygodnie i będziesz mógł ciąć, niech sobie wyjedzą liście. Wrzuć foty za 2 tygodnie to ocenimy. Trichomy raczej liczą się na kwiatach, bo to je będziesz palił, a nie liście. :)
 

muu

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2020
Postów
258
Buchów
438
Niektórzy dali by sobie uciąć rękę, żeby im rósł tyle automat. Przecież to się przełoży na ilość plonu, więc nie powinienes być zawiedziony. Porosły Ci za***iste boby, tylko weź lej już im tylko sama wodę, bo nieźle je tam nawoziles. Myślę, że z 2 tygodnie i będziesz mógł ciąć, niech sobie wyjedzą liście. Wrzuć foty za 2 tygodnie to ocenimy. Trichomy raczej liczą się na kwiatach, bo to je będziesz palił, a nie liście. :)

No i poszlo! Woda byla lana 3tyg przed scieciem. Wczoraj poszła scinka rowno w setny dzien :) wrzucam foty tak tylko bo chciales zobaczyc.
Na dwoch zdjeciach u samej gory tuz przed scieciem - roslina dosc mocno przesuszona.
Dzieki za rady, bo jednak warto bylo poczekac - w koncu doszly.
Ile wyszlo nie wiem, bo uwalilem glowne lodygi i susze calymi drzewami. Jak wyschnie do konca to moge napisac.
W sierpniu startuje pierwszy raz z regularnymi z open seeda. Ciekawe czy podolam :)

---------- Post Zaktualizowany 10:25 ---------- Data pierwszego postu 10:24 ----------

aj sorry zapomnialem o linku:
https://www.forum.haszysz.com/solarr/thumbnails.php?album=27278
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół