nasiona marihuany

Pokaż co dziś palisz :)

Wyszukiwarka Forumowa:

Balin89

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2019
Postów
60
Buchów
2
Legalny stafik

No może nie dzisiaj ale parę dni temu natknąłem się w centrum handlowym na taki oto automat.


To też sobie myślę sponiewierać niesponiewiera ale smaczek będzie petarda i poszło chyba 25 PLN na Bubble Gum



A idź pan w ch*j z tym badziewiem to już wolę zapalić moje skarpetki po całym dniu chodzenia ...
Po pierwszym buchu wróciły niemiłe wspomnienia z epizodem jak człowiek był młody i głupi to się dopkow spróbowało ...
W smaku paskudne, high coś tam smyra wiadomo cbd to nie THC tak że tutaj niebede narzekał - banie opisał bym jako - przytłumiony, trochę poza tym co się aktualnie dzieje.

Nie polecam :kib:
 

Acelos

Jedność
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
402
Buchów
504
Odznaki
4
A ja mam coś takiego z ulicy do własnej kosy jeszcze daleko i w sumie wrzucam to foto tez jako pytanie, bo pachnie ładnie, ale bardzo piaszczyste jest, już i tak większość pędzelkiem wytrzepałem bo coś mi nie pasowało, jak myślicie normalnie wygląda czy z dodatkiem ?
20200717_181453.jpg

20200717_181528.jpg

Jak zmarnowałem najlepsze to trudno, przeżyje ;)
Ale już drugi raz coś takiego widzę i się dziwie takiego "piaszczystego" top
Złamałem go w pół i w sumie w środku też taki, więc chyba legitny co ? Bo raczej nikt by do środka topa nie dodał nic, zwłaszcza ze to nie byl poklejony top z paru mniejszych tylko jeden z jedną lodyżką
Co sądzicie ? Jak jest git to jaki odmiany tworzą takie topeczki?
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,782
Buchów
9,042
Odznaki
3
Dance World

Prawie czyscioch , tak jak lubie :p

:bal:

110111365_332763607857441_7339959388626586049_n.jpg

109437797_571953536774300_1968036761940917713_n.jpg
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Krzyżówka Big Kusha z Amnezyjką Glue, kiedyś na spocie jeden Big Kush okazał się być facetem i przypadkiem wyszły pestki z rosnącej obok amnezyjki. Postanowiłem to wysiać, zostawiłem panny i wyszło cholernie mocne palenie z tego. Słowem o tym - zapach: koci mocz z jakimiś cytrusami, haj: cholernie mózgowy, można w głowie rozkminić nowe prawo fizyczne za które dostałoby się nobla tylko, że minutę się już się nie pamięta o czym się myślało, od lawiny myśli do pustki w głowie. Bardzo narkotyczny i specyficzny haj, mega gastrofaza. Mam w opór jeszcze tych pestek może zrobię OS'a.

 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,935
Odznaki
12
[MENTION=93416]DeepX[/MENTION] cholera jasna, opisujesz haj, który uwielbiam. Ładny bobo. Widać, że w środku bankowo lepki i mięsisty. Dobry cross!

A u mnie na ruszcie GWS(od ghs) x WW(od rqs)

1595507295936.png



Szrooooooon!!!!
Bardzo smaczne - lekko ziemiste z nutą sosny, przyjemnie gryzie w gardziel. Tak łagodnie i subtelnie ale do typowego kaszlaka daleko, sympatycznie drapie.
Zapaszek typowego sk***iela zabijaki. Intensywnie wali zielskiem, dość słodko..
Moc również konkretna, lekki opóźniacz może zmylić nie jednego narwańca. Haj mózgowy ale i cielesny - ciężka głowa, ciało jakby gdzieś obok. Kanapowiec.
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Tegoroczna Amnesia Lemon x Lemon Kush od ziomka i znowu nie za bardzo wiem co się dzieje :D


 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Low Ryder x AK47 z pierwszego grow od koleżanki, przywiozła mi takiego niedosuszonego brokuła na test. Smak - plagron z ziemią, zapach - jakąś stęchlizna z cytryną, moc - dupy nie urywa, jakoś tak nie przyjemnie, wypaliłem jednego i resztę tego topka wy***ałem do kibla. Poprawiłem amnezyjką i jest już ok.
chu**we palenie i nic więcej.

 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
(LA Confidential x Family Secret) x (LA Confidential x Family Secret). Spośród 15 REGów było 6 panien, z nich zostawiłem dwie najjurniejsze jedna dostala po pysku azotem i wyruchała drugą. I wyszły z tego dosyć stabilne FEMki. Plon spory choć roślina raczej krępa, ale według mnie...
Solidne palenie! Mój ulubiony rodzaj dymu, lekki, pozostawiający słodki posmak na języku. Zapach intensywny, pieprzowo cytrynowy. Moc idealna. Po wypaleniu przez moment nic i bum czas zwalnia, a Ty bewładnie błądzisz myślami po Maroko, zanim stwierdzisz "***ło" i siedzisz wbity w kanapę próbując złożyć jakkolwiek sensownie swoje myśli. Za***iste pod muzykę, film czy seks, na imprezę średnio. Bo swoje przemyslenia mozesz rozumieć tylko Ty.

 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Kanaka Cake x Citrus Sap
Zapach - kwaśna cytryna z jakimś zielskiem. Smak - pozostawia posmak orzechów na języku. Dym - gęsty ale nie duszący. Moc - przyjemny lekko narkotyczny chillout, pozwala się skupić gdy trzeba ale w chwili relaksu myśli daleko. Muzyka mega przyjemnie, szczególnie dobrze mi "wchodzi" góra akustyczna więc zostawię nutkę, pod film znam lepsze odmiany, niby przyjemnie ale potrafię się w trakcie oglądania skupić na konkretnym elemencie scenerii i przestać "czuć" główny wątek filmu, a pod seks... to się zaraz okaże hyhy :D


 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Caramel Kush z pestek od 00
Zapach - okej, intensywne przyprawy.
Smak - Wyczuwalny karmel, słodki posmak
Dym - średnio gęsty
Moc - dla mnie średnia półka dobry pod książkę ale z kolei Pani DXowa ma odmienny stan świadomości więc ciężko jednoznacznie ocenić

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół