nasiona marihuany

Open Seed pestki typowo pod out fem sezony

Wyszukiwarka Forumowa:

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Żaden problem, 5 pestek w tą czy tamtą mała różnica, pan bóg nakazał się dzielić

Szanuje podejście i na pewno ta dobra karma do Ciebie wroci hehe ale wiesz mi troche glupio.. W tym roku a raczej sezonie out ziarna mam z os'ow albo wygranych w konkursach.. Do tego Twoj openseed tak jak gadalismy na poczatku - eksperymentalnie na outa miała isc sztuka czy dwie.. Reszta na next sez bo niby do boxa juz mam armię ale jednak deep namówił do rywalizacji o uścisk dłoni kierasa hehe. Także tez tak luźno co nie.. Do tego tam do paki miales skromny bonus dorzucić, zapewne cos jak na fotce od DeepXa.. Teraz kolejne 5 pestek.. Kolejny raz zamiast na browar to wydasz na przesyłkę.. A ja defakto i na oucie mam panny i w zanadrzu komplet na dwa boxy hehe. Poczekajmy, może dolecą te ziarna a jak nie to je**c system i obejde się smakiem jak czlowiek... Na bank jest jakas dobra mordeczka ze skillsami w grow, ktora by chetnie przytuliła coś do boxa czy nawet i na eksperyment pt. W ch*j późny out - walka z plechą o 5g..

Co nie zmienia faktu, że doceniam inicjatywe i checi. Bankowo odwdziecze sie ziarnem reg - cross z meskiego GGSa od turiego x pafy od p.pesti.. Taaaa to bedzie turbo roz*** genetyczny ale domniemam, że pod polskim słonkiem dojdzie to to wzglednie szybko... Dojdzie, o moze tak.

No ale tez jak maja sie twoje fem ziarna zmarnować to cos sie pokmini jak nie doleci pelikan, pokryje przesylke czy coś.. Czekajmy narazie.

(taaaa... Kolejna nocka w robo, na ktorej sie nudzę i nadupcam na tele a hajs leci hehehe)

Edit. Serio prace na etacie da się lubić. Pozdro Saul, pozdro konopne świry. Buch z wami.




 
Ostatnia edycja:

muu

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2020
Postów
258
Buchów
438
[MENTION=5650]BZK[/MENTION] Jak do końca tygodnia nie dojdzie to wyśle kolejnego, a jak sytuacja u reszty towarzystwa? [MENTION=93881]Dathderi[/MENTION] [MENTION=95740]muu[/MENTION]

sorki za zamulke, dopiero wrocilem z wakacji. wszystko przebieglo pomyslnie. w tym tygodniu startuje z FR :)
 

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
Pestki dotarły , jeszcze raz dziękuję.
Rodzinka już pojechała - box wolny.

Kiedy startujecie Panowie ?

 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Kwestia dogadania się żeby każdy miał wolnego boxa i mógł na spokojnie go odpalić.

Ja planuje po zakonczonym oucie.
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Jeżeli chodzi o mnie to planuje gdzieś wrzesień, przełom piździernika razem z kulkami od [MENTION=35010]Żul[/MENTION] już wszystko do indooru kupione i skompletowane. Głównie ogranicza mnie to że chce dać boksa na piętro a jeszcze budowlańcy wszystkiego tam nie ogarnęli, a nie chce przy nich tego uruchamiać bo młode łby to będą wiedzieli od razu o co kaman.
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Jeżeli chodzi o mnie to planuje gdzieś wrzesień, przełom piździernika razem z kulkami od [MENTION=35010]Żul[/MENTION] już wszystko do indooru kupione i skompletowane. Głównie ogranicza mnie to że chce dać boksa na piętro a jeszcze budowlańcy wszystkiego tam nie ogarnęli, a nie chce przy nich tego uruchamiać bo młode łby to będą wiedzieli od razu o co kaman.

Deep mordo morduniu jak ruszysz niespodziewanie i szybciej niz ja to pamietaj zeby nie kiełkować kednego crossa bluhasza. Razem ruszymy co do dnia!!

No i też łączę to z żulSeeds plus Bortek. Taki mieszany os'owy projekt regular seeds. Bankowo zbiire pyły i zrobie selekcje spox kobit na klony matki. Yo.
 

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
Jeżeli chodzi o mnie to planuje gdzieś wrzesień, przełom piździernika razem z kulkami od [MENTION=35010]Żul[/MENTION] już wszystko do indooru kupione i skompletowane. Głównie ogranicza mnie to że chce dać boksa na piętro a jeszcze budowlańcy wszystkiego tam nie ogarnęli, a nie chce przy nich tego uruchamiać bo młode łby to będą wiedzieli od razu o co kaman.


Mój box stoi już pusty- szkoda że dopiero przełom pazdziernika - nic ja na dniach wrzucam pestki do wody za przykładem [MENTION=95740]muu[/MENTION]
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Mój box stoi już pusty- szkoda że dopiero przełom pazdziernika - nic ja na dniach wrzucam pestki do wody za przykładem [MENTION=95740]muu[/MENTION]

Tak się potoczyło niespodziewanie że roboty miały być skończone w połowie sierpnia ale jedna ekipa na ryj poleciała bo regipsy położyli tak że ani jednego kata prostego w pokoju nie miałem i musiałem innych ogarnąć a z terminami jest jak jest. Nie mniej będę trzymał kciuki u obu rak i dopingowal :D
[MENTION=5650]BZK[/MENTION] spokojnie dam znać odpowiednio wcześniej mordko jak będę gotowy ;D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół