nasiona marihuany

Open Seed pestki typowo pod out fem sezony

Wyszukiwarka Forumowa:

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Post za zgodą @The Cat in the Hat
Więc tak do rozdania mam crossy F1 i S1 typowo na out ale w boxie też dadzą rade. Do rozdania mam 5 pakietów po 5 pestek. Open seed trwa do 15.07. wysyłka pocztą polską.
Crossy:
Easy Sativa x Serious 6
Red Purps x Serious 6
Maroc x Serious 6
Blue Hash x Serious 6
(Pineapple express x Grapefruit) x Serious 6 Fast Version
Serious 6 x Serious 6 (S1)
Co do wymagań:
-Jedna ukończona fotorelacja lub chociaż trwająca (dobrze prowadzona)
-Rozpoczęcie fotorelacji w ciągu 2 miesięcy lub dodanie do aktualnej
Co do rodziców:
Wszystkie panny zostały zapylone bardzo szybkim seriousem 6. Feno białe topy dość puszyste, ale po wysuszeniu ładnie się zbijają.
Pineapple express x grapefruit to jeden z moich pierwszych crossów. Rósł potężny topy zbite choć nie duże. Zapach odziedziczył po pineapple express, mocny wpadający w nuty ananasa. Efekt mocno "mózgowy" Z całej rośliny w 5l butelce wyciągnąłem 41g suchego. Tworzył wiele odrostów bardzo się krzaczył a z kilku gałęzi wyrastały po 2 główne szczyty.
Blue Hash bardzo fajny mocno zbity krzak. Miał piękny jagodowy zapach. Takiego to można zamiast odświeżacza w aucie wozić.
Maroc liściasty choć tworzył wielkie topy. Wszystko poszło na ciasteczka :D
Red Purps ciąłem ją na 4 odrosty. Porosły wielkości przedramion. Z niego wyszło 2 razy więcej niż z każdego innego. Wielkie topy o bardzo fajnym słodkim zapachu.
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Fotorelacja w ciągu 2 miesięcy, a pestki sezonowe na out. Nie za późno trochę na out?

Jak nie będzie pretensji w wypadku jeśli krzak nie zdąży dojść out to zgłaszam się po Blue Hash i jeszcze w tym sezonie wrzucam na pole.
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
pestki sezonowe na out. Nie za późno trochę na out?

Jak nie będzie pretensji w wypadku jeśli krzak nie zdąży dojść out to zgłaszam się po Blue Hash i jeszcze w tym sezonie wrzucam na pole.

Tak samo jak kolega..

Link do fotorelacji.
http://https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?145732-BZK-OS-owy-out&p=1835338#post1835338

Przemyślałem sprawę. Szkoda marnować ziaren. Zanim paczka doleci, wyjdą kiełki i sadzonki będą się nadawać do desantu to już zdecydowanie za późno żeby coś sensownego z tego było. Jezeli zgodzisz się na testowego one shota a 4seedy do magazynu na outdoor2021 to zgłaszam się, jeżeli takie coś nie wchodzi w grę to wycofuję udział.

W razie wu interesuje mnie ten cross z BlueHash albo ten z Marokiem.

Props za inicjatywę. Yooo
 
Ostatnia edycja:

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Zawsze możecie robić je indoor. [MENTION=5650]BZK[/MENTION] możemy się tak umówić, że teraz coś rzucisz na testa a reszta na 2021. Tak samo [MENTION=93416]DeepX[/MENTION] wrzuć 1-2 out zobacz co ciekawego wyjdzie a resztę zostaw na kolejny rok.
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Zawsze możecie robić je indoor. [MENTION=5650]BZK[/MENTION] możemy się tak umówić, że teraz coś rzucisz na testa a reszta na 2021. Tak samo [MENTION=93416]DeepX[/MENTION] wrzuć 1-2 out zobacz co ciekawego wyjdzie a resztę zostaw na kolejny rok.

Klawo. W takim razie zgłaszam się sztywniutko.
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Napiszcie wszyscy co dokładnie chcecie i ile sztuk.
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Stoi, w tym roku wrzucę jedną pestkę, bo na oucie mam dwa wolne miejsca, a jeszcze od gnomów automacik leci. Dołączę do obecnej FR, pozostałe do skrzyneczki w lodówce czekać na przyszły sezon.

Dla mnie:
5x Blue Hash x Serious 6
i
5x Maroc x Serious 6

Maroki polecą do boksa ale nie chcę teraz datami rzucać (pewnie po pestkach od żula).
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Stoi, w tym roku wrzucę jedną pestkę, bo na oucie mam dwa wolne miejsca, a jeszcze od gnomów automacik leci. Dołączę do obecnej FR, pozostałe do skrzyneczki w lodówce czekać na przyszły sezon.

Dla mnie:
5x Blue Hash x Serious 6
i
5x Maroc x Serious 6

Maroki polecą do boksa ale nie chcę teraz datami rzucać (pewnie po pestkach od żula).

***aniutki. Szanuje.
Tak samo wybieram.

Pakiet z BlueHash crossem oraz pakiet z crossem z Maroka. Jezeli tak można.. A ile sztuk spakujesz w kazdy pakiet to już zależy od Ciebie. :)
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Chciałbym mieć tyle pestek żeby wam tyle dać niestety po 5 pestek na osobę.
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Pinć :<? Nieparzyście! :p
3x Blue Hash i 2x Marok
 

Bzibziak

New member
Rejestracja
Lip 7, 2020
Postów
4
Buchów
0
Jeśli nie przeszkadza Ci to, że jestem nowa na forum - z chęcią przygarnę.
Mam pustą szklarnię do zaadaptowania.
Obiecuję robić fotorelację z moich poczynań :flower:
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Chciałbym mieć tyle pestek żeby wam tyle dać niestety po 5 pestek na osobę.

Czaje czaje. Zbyt sugestywnie odebrałem pytanie o ilość. Pomyłka. W takim razie chetnie przytule 5x niebieskihaszkros
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Czaje czaje. Zbyt sugestywnie odebrałem pytanie o ilość. Pomyłka. W takim razie chetnie przytule 5x niebieskihaszkros

Nie wyłamuj się z marokiem :D Czelendża zrobimy!
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Nie wyłamuj się z marokiem :D Czelendża zrobimy!
Zrobimy!!! Podejmuje to wyzwanie DX!
Zmiana wyboru - sorry. Jednak poprosze 3xHasz i 2xMarok
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół