nasiona marihuany

Alternatywa metoda ochrony przed szkodnikami

Wyszukiwarka Forumowa:

PalePolskieReale

New member
Rejestracja
Lip 6, 2020
Postów
2
Buchów
0
Siema wszystkim, zastanawiałem się ostatnio co zrobić żeby na out umieścić trzy malutkie sadzonki, aby ich nic nie zżarło. Szukając sposobu, natrafiłem na metalowy koszyk rowerowy. Taki zwykły nie mający żadnych większych niż te malutkie dziurki wycięć. Mieszczą się pod nim 3 sadzonki, światła nic nie blokuje, więc polecom.

Druga opcja to "kosz biurowy siatkowy" jak ktoś wygoogluje, ogarnie o co mi chodzi. Odciąłem spód, ostre krawędzie po cięciu zabezpieczyłem taśmą izolacyjną.
Te rzeczy miałem w domu, dlatego ich użyłem zamiast siatki

Jak uważacie jest to git alternatywa dla drutów, czy raczej nie bardzo?
Według mnie, do pewnej wielkości rośliny jest to bardzo dobre zabezpieczenie, przed:
zwierzętami, ptakami, gryzoniami, ślimakami i ch.j wie czym jeszcze :thumbs-up-smiley-em

Piszcie co sądzicie.
 

quidigge

Well-known member
Rejestracja
Cze 27, 2020
Postów
83
Buchów
3
To zależy. Jak masz spota przypałowego, to przydałby się taki kosz biurowy w zielonym kolorze, czyli raczej ciężko. Koszyk rowerowy podobnie, chodzi o widoczność. Ale po ch*j tak kombinować? Kup w Brico czy Castoramie zieloną siatkę (taką jak mają na osiedlach przy małych roślinkach), owiń wokół czterech kołków drewnianych i tyle. Skutecznie, tanio, bez przypału
 

PalePolskieReale

New member
Rejestracja
Lip 6, 2020
Postów
2
Buchów
0
Masz rację. Aczkolwiek odnośnie spota, to jak miałby być przypałowy to w ogóle bym się za to nie zabierał.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół