nasiona marihuany

Biotabs a niedobry wapnia i magnezu

Wyszukiwarka Forumowa:

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Siemanko

Mam pytanie do tych którzy już nie pierwszy grow indoor mają za sobą.

Mam cały zestaw startowy od biotabs i zastanawiam się czy dokupić calmag, jakiś bio.

To reguła, że jak led to niedobory calmagu? Czy może biotabsy mają dość wszystkiego i nie trzeba juz nic dawać?
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Z regóły jest zwiekszone zpotrzebowanie pod ledami na Ca i Mg. Jest co najmniej kilka opcji jak to rozwiązać. Możesz kupić calmag i nim pryskać co jakiś czas profilaktycznie czy jak ci jakieś niedobory wyskoczą ale oprysk najszybciej zadziała. Możesz też dokupić ich produkt Silicium flash i wymieszac z ziemią i startexem itd. Możesz też poszukac jakiegoś bio calmagu np Biobiza i lać to w ziemię ale ja go nie używałem nie wiem jak działa. Jest jeszcze opcja z dolomitem-wymieszać z ziemią ewentualnie jako topdresing. Ja po kilku rożnych próbach stawiam na dolomit mieszany z ziemia bo jest tani jak barszcz na długo starcza i robi robotę. Zawsze możesz kupić od AN calmaga-najprostsza opcja chyba.
 
Ostatnia edycja:

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Tak chyba zrobię, kupię calmag i opryskam raz czy dwa profilaktycznie. Najprościej i najszybciej będzie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół