nasiona marihuany

Jak się po raz trzeci nie wyłożyć?

Wyszukiwarka Forumowa:

NoWeeder

Active member
Rejestracja
Lut 24, 2020
Postów
38
Buchów
0
Siema,
"Kończę" chyba właśnie drugiego krzaka u siebie. Kończę, bo prawdopodobnie dalszy jego byt jest bezsensowny. 9 tydzień Amnezia Haze AF. Zero zapachu, poza zapachem mokrej trawy. Za pierwszym razem (inna odmiana, inny sklep) też miałem podobnie, ale tam dałem ciała z nawożeniem (5 razy za mało, plus kilka innych błędów). Plus na liściach wychodzą objawy wszystkiego, mimo tego, że suplementuję poprawnie (BioBizz TryPack + CalMag).

Setup mam taki:
Namiot 50x50x140, lampa Mars Hydro TS600, wentylator cyrkulujący, doniczka chyba 12l, woda jest, przelana nigdy nie była, raz z braku wody opadły liście (rano sztorc, wieczorem już opadły, po podlaniu wróciło do normy). Ściąłem jednego topa, ale po prostu śmierdzi zwykłą trawą z pola.

Na wegu trzymałem wilgotność 60%, w 5 tygodniu flo pozbyłem się w ogóle nawilżania i wilgotność trzyma się około 40%. Temperatura około 30-32 stopni. Nie mam jak zejść niżej. Lampa 40-50 cm nad szczytem. Rozrastała się szybko.

Pytania dwa:
- czy w powyższym opisie są jakieś większe odchybienia?
- jakie nawozy puścić przy trzeciej próbie? Puszczam teraz White Widow.
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,151
Buchów
1,416
Zrób curring nabierze zapachu jak należy.
 

ALTARE

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2009
Postów
341
Buchów
4
Pytania dwa:
- czy w powyższym opisie są jakieś większe odchybienia?
.

Albo uchybienia
Albo odchylenia
Ale nie odchybienia hahahahah:)

Co do zapachu to słyszałeś pojeciu curringu?
A czemu na liściach wychodzi wszystko? Może warto pH kontrolować? Bo nic o tym nie wspomniałeś :)

Powodzenia z 3 podejściem :)
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Hejzy ***io trawą często.

Ściąłeś już ją czy jeszcze rośnie? Daj foty czy coś. :)
 

NoWeeder

Active member
Rejestracja
Lut 24, 2020
Postów
38
Buchów
0
Nie mam dostępu do aktualnych fot, ale podlinkuję co nieco z ostatnich fot:
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?146486-Liście-mi-dziwnieją-proszę-o-wsparcie
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?146663-Co-jej-podać

Topy wyglądają jak trzeba, liście wyglądają źle i coraz gorzej. Nie różni się nic względem fot z dwóch powyższych wątków.

Odnośnie PH to jadę na testach kropelkowych, ale nie jestem w stanie jakoś dobrze dobrać koloru, obstawiam, że PH oscyluje wokół 6 do 6.5. Na następny grow będę sprawdzał jeszcze elektronicznym, może coś mi to ułatwi.

Nawożenie u mnie to BioBizz jak pisałem wyżej, 4ml grow, 4ml bloom, 4ml topmax, 1,5ml CalMag (ten dodałem dość późno). Fotoperiod 18/6.

Jeszcze rośnie :)

Curring - pojęcie słyszałem i tu moja wiedza się kończy, także ruszam do zapoznania się z tematem :)
 

Ksylitol

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2019
Postów
46
Buchów
36
Mam podobny problem. Zapach siana, a topy po wysuszeniu w dotyku suche, gąbczaste? Na krzaku wyglądało ok, ale po ścięciu i suszeniu 12h poczułem znowu tego gąbczastego topa to momentalnie wyłączyłem wszystko w piz*u. Mam 3 uprawy za sobą i 2 robione w lato, właśnie wtedy temperatury sięgały u mnie 30+, wydaje mi się że to jest winowajca. Trzy mieszaki w boxie bo wysok wilgotność i prawdopodobnie to je wysuszało? Grow poza latem, temp 20st, czasami mniej i piękne zbite pachnące Topy..
 

turbocizia

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2019
Postów
611
Buchów
2,773
Odznaki
1
Doczytajcie chłopcy o każdym etapie życia i śmierci krzaka. Tak od deski do deski.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół