nasiona marihuany

Czy to jest niedobór azotu?

Wyszukiwarka Forumowa:

DrStein

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2011
Postów
182
Buchów
12
Mordeczki,
to jest za mało azotu czy coś innego się odpie****a? Bo już zaczynam tracić głowę

8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Lejesz jakieś nawozy? Jakie? Jak często? Jakie dawki? Jakie podłoże? Sprawdzałeś ph? Napisz coś więcej o warunkach.
 

DrStein

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2011
Postów
182
Buchów
12
Co drugie podlewanie idzie woda ph około 6 z melassą obornikiem końskim i powoli biobizz bloom. Ziemia z canna terra. Ph ziemi nie sprawdzałem.
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Obornik koński to silny nawóz, zakładam, że on mógł doprowadzić do takiego stanu rzeczy
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Odpuściłbym jej na pewny czas nawożenie, co drugie podlewanie obornik to dosyć sporo mi się wydaje. Sprawdź pH gleby, nie wygląda na popaloną nawozami ale wątpię, że jak lejesz obornik to będą niedobory w glebie, prędzej roślina się "zablokowała" i nie za bardzo chce z gleby pobierać.
 

raiseNstuff

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2019
Postów
217
Buchów
1
[MENTION=37496]DrStein[/MENTION]

Jest to niedobór potasu kolego. Zapodaj im słuszną dawkę pk i wszystko wróci do normy, a kwiaty zaczną puchnąć.
 

DrStein

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2011
Postów
182
Buchów
12
[MENTION=37496]DrStein[/MENTION]

Jest to niedobór potasu kolego. Zapodaj im słuszną dawkę pk i wszystko wróci do normy, a kwiaty zaczną puchnąć.

Tak już się wyprostowało, troszkę do tego dochodziłem ale za następnym razem będzie już łatwiej. I tak dziękuję za odpowiedź!
 

kubaster

Active member
Rejestracja
Sie 19, 2020
Postów
41
Buchów
1
Obornik koński to silny nawóz, zakładam, że on mógł doprowadzić do takiego stanu rzeczy

To nie jest prawda. każdy nawóz organiczny zawiera związki, które muszą być przetworzone przez mikroorganizmy, zanim trafi do rośliny (polecam wyniki badań z początku roku 2020, w których w końcu zostało wyjaśnione w jaki sposób rośliny są odżywiane przez bakterie glebowe; niestety źródła od ręki nie mam do podania). Ponadto stężenia nie są takie duże, jak w nawozach rozpuszczalnych w wodzie.



---------- Post Zaktualizowany 11:36 ---------- Data pierwszego postu 11:32 ----------

A jednak znalazłem źródło (gdzieś w necie są też materiały wizualne).

http://regenerativeagriculturepodca...l-pathogens-into-beneficials-with-james-white
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół