nasiona marihuany

Outdoor donice czy sama ziemia

Wyszukiwarka Forumowa:

An0nym0us

New member
Rejestracja
Lip 5, 2020
Postów
3
Buchów
0
Witam, ostatnio wleciały pomidory na miejscówke, mój 1 raz i dlatego pytanie mam to w donicach szerokość około 17 cm głębokość 13-15 cm. Poczytałem opinie i nie wiem czy rzucać to do gleby czy zostawiać w donicach, znajomi mieli wszystko w glebie, ale jeśli donica wystarczy to zostawię to tak jak jest. 2 pytanie jak z podlewaniem (co dopiero kiełki w glebę wrzuciłem) na forum wyczytałem że wody malutko na sam poczatek. Mógłby ktoś powiedzieć ile w litrach lub ml lać wody na sam początek jak i dalsze działania kiedy już urosnie(sklepowa mineralna "Ewa"niegazowana Ziemia z pH 5-6 ze sklepu). I co z nawozami wyczytałem że popiół drzewny to również nawóz akurat taki posiadam dużo on mi da ? I ile go sypac, słyszałem że po 14 dniach od startu można nawozic, dodam tylko że nie lubuje się w chemikaliach by potem nie palić tego syfu i sobie nie szkodzić.

---------- Post Zaktualizowany 00:41 ---------- Data pierwszego postu 00:32 ----------

Co do szkodników to wyczytałem że woda z mydłem oraz proszki i kapsułki do prania z wodą rozmieszac porozlewac naokoło w jakiejś tam odległości i zostawić trochę w butelkach oraz piwo, a co ze zwierzętami byłem na miejscówce i widziałem sarenki więc inne zwierzęta też pewnie są co na to zaradzić?
 

raiseNstuff

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2019
Postów
217
Buchów
1
Doniczka mała nawet na automata. Nie wiem co tam planujesz sadzić, ale lepiej zrób dołki, przygotuj ziemię i jazda. Podlewasz dopiero kiedy ziemia jest przesuszona. Da się to łatwo wyczuć podnosząc doniczkę, będzie po prostu o wiele lżejsza.
Na start wystarczy Ci dolomit i azofoska. Generalnie na forum jest multum takich postów, są fotorelacje. Wystarczy się zainteresować...
 

An0nym0us

New member
Rejestracja
Lip 5, 2020
Postów
3
Buchów
0
Niedawno przesadzałem w ziemię i zauważyłem że w 1 sionku ułamał się kawałek kiełka będzie coś jeszcze z tego czy już po ptakach?(większość kiełka została ) reszty już nie sprawdzałem żeby nic nie zepsuć
 

quidigge

Well-known member
Rejestracja
Cze 27, 2020
Postów
83
Buchów
3
Niedawno przesadzałem w ziemię i zauważyłem że w 1 sionku ułamał się kawałek kiełka będzie coś jeszcze z tego czy już po ptakach?(większość kiełka została ) reszty już nie sprawdzałem żeby nic nie zepsuć

hehe ja jak wkładałem nasionko do doniczki to mi się również ułamał. tyle, że ten odłamany kiełek był tak długi, że zacząłem się zastanawiać czy on cały nie wypadł ; p wsadziłem nasionko i kiełek (oddzielnie) do doniczki i traktuję jak pełnoprawną roślinke ale nie oczekuję że cokolwiek z niej będzie haha
 
G

gora1920

Guest
Na sarny hukinol podobno najlepszy, ale drogi, ja kupiłem antibisan do tego szczochy, szmatka zamoczona w nafcie, kostki do kibla można rozwieszać, naprzemiennie najlepiej żeby zwierzę się nie przyzwyczilo.
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Ja polecam rozciągnięcie drutu kolczastego. U mnie, mimo, że były jakieś tam środki odstraszające dziką zwierzynę, nie uchroniły mnie przed skonsumowaniem 6 automatów :) Teraz rozciągnąłem drut na spocie z automatami, grzebię w medium i nic mi ich już nie zjada (podejrzewam zająca, bo kilka razy go widziałem)...

Co do uwalonego kiełka, nie spodziewaj się cudów. Potrzymaj, ale pewno nic nie będzie z tego... Ja bym sprawę olał...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół