nasiona marihuany

pomoc w założeniu boksa od podstaw

Wyszukiwarka Forumowa:

znaq87

New member
Rejestracja
Lip 17, 2014
Postów
1
Buchów
0
Witam, planuje zalozyc swoj pierwszy growbox na własny użytek. Chciałbym posadzić 4 automaty i co 2 miesiące kolejne 4 aby zachować ciągłość uprawy.

Czy wymiary boxa 80x80x180 beda odpowiednie? jesli tak to jakiego producenta polecacie a najlepiej jaki model?

Na pewno chce lampe led tylko tu kompletnie nie mam pojecia jaka wybrac. Zalezy mi na jakosci plonow. Jesli jakas lampe warto kupic to moge zainwestowac troche wiecej pieniedzy ale wolał bym bardzo nie przeplacac.

Filter... tu tez chcial bym postawic na jakosc, jakie polecacie?

Jaki do tego wszystkiego cichy wentylator?
 

muu

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2020
Postów
258
Buchów
438
Chciałbym posadzić 4 automaty i co 2 miesiące kolejne 4 aby zachować ciągłość uprawy.

Czy wymiary boxa 80x80x180 beda odpowiednie? jesli tak to jakiego producenta polecacie a najlepiej jaki model?

Zaklada sie, ze na 4 rosliny minimalny box dla automatow to 50x50. Z tego co piszezs rozumiem, ze potezebujesz boxa na 8 automatow skoro chcesz sadzic co 2msc, takze rachunek jest prosty.

Na pewno chce lampe led tylko tu kompletnie nie mam pojecia jaka wybrac. Zalezy mi na jakosci plonow. Jesli jakas lampe warto kupic to moge zainwestowac troche wiecej pieniedzy ale wolał bym bardzo nie przeplacac.

Mars Hydro to tani i dosc dobry LED. Stosunek cena/jakosc chyba ma najlepszy na rynku jezeli chodzi o gotowe lampy. Polecam z Ali, bo na oficjalnej stronie drozej. Dobierz tylko ilosc lumenow czy tam watow do powierzchni boxa.

Jaki do tego wszystkiego cichy wentylator?

Ciche wentylatory to te ze slowem SILENT w nazwie.

Filter... tu tez chcial bym postawic na jakosc

Jak chcesz stawiac na jakosc to wez najdrozszy.
 

Indorshop.pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
62
Buchów
1
Z cichych wentylatorów polecam Ci QUIETLINE-K-DUO jestem z niego naprawde zadowolony, w zależności do rozmiarów boxa który ostatecznie wybierzesz i lamy dobierz sobie moc, pamiętaj, że przy wyborze filtra zawsze bierz wiekszą wartość niż ma went, przykładowo jeśli bierzesz 150m3/h to filtr minimum 200m3/h. Pozdro i powodzonka !
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół