nasiona marihuany

LED 70W (0.18m2) (Lemon Haze, Blue Dream)

Wyszukiwarka Forumowa:

Bolo731

Active member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
42
Buchów
0
Siema.:dela:
Rośliny: Lemon Haze, Blue Dream od Holenderski Skun
Box: szafka wymiary 60x30 i około H:75cm
Oświetlenie: Żarówki Led 7x 960 Lumenów barwa 4000K i jedna 1200 Lumenów barwa 6500K(miałem wszystkie dać o barwie 6500K, ale akurat nie mogłem nigdzie takich dostać, możliwe że na Flo zmienię na 2700K
Medium: od razu donice około 10,5L, ziemia uniwersalna z casto+perlit+mikoryza Great White Granular 113g
Wentylacja: wentylator wlot 80 mm i wylot 120 mm z filtrem do okapu, żeby trochę ograniczyć zapach, później dorzucę wentylator mieszający
Nawozy: Try pack od Biobizz, Asahi Sl po treningu
Warunki: temperatura w dzień 24-26, w nocy jeszcze nie miałem kiedy sprawdzić bo noc roślin jest w ciągu dnia i mnie nie ma. Wilgotność 60-75 przy oświetleniu
Trening: Chcę spróbować FIM i LST, a jak się nie uda FIM to zrobię topping

Nasiona wrzucone do ziemi, wykiełkowały w ciągu 3 dni, a 27.06 poszły do boxa i docelowych donic. Żarówka około 10-15cm od roślin.

Zdjęcia:

1 dzień
Lemon Haze:


Blue Dream:


2 dzień:
Lemon Haze:


Blue Dream:


6 dzień:
Lemon Haze:


Blue Dream:


7 dzień:
Lemon Haze:


Blue Dream:
 

Bolo731

Active member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
42
Buchów
0
Siema. Kwiatki są podlewane co 2-3 dni samą wodą. Warunki w nocy to 20 stopni i 70-80% wilgotności. Jak myślicie robić już FIM?
Zdjęcia:
Lemon Haze:
15 dzień:




Blue Dream:
15 dzień:




Wspólne zdjęcie:
 

Forgetmenot

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2020
Postów
1,007
Buchów
4,793
Odznaki
9
Z tym fim-em bym się jeszcze tydz wstrzymał, decyzja należy do Ciebie ;)
 

Bolo731

Active member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
42
Buchów
0
Siema. Jednak FIM zrobiłem bo nie wiedziałem, że ktoś odpisał mi na pytanie, a akurat dzisiaj jestem w domu. Jak oceniacie wykonanie treningu? Pojawiają się jakieś braki, albo problemy(zdjęcia) liście żółknął na końcach i się trochę zawijają, ale tylko na Blue Dream(podniosłem trochę lampę ok 12 cm od szczytów teraz wisi).
Zdjęcia:
Problemy BD:



Po treningu:






Lemon Haze 17 dzień przed treningiem:



Blue Dream 17 dzień przed treningiem:

 

Bolo731

Active member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
42
Buchów
0
Ok dzięki, ale dziwne bo podlewam je co 2-3 dni małą ilością wody, a ostatnio były podlane w poniedziałek, a później dopiero w piątek, a na żółknięcie dać im nawozu czy czekać aż będzie więcej widać?
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Ok dzięki, ale dziwne bo podlewam je co 2-3 dni małą ilością wody, a ostatnio były podlane w poniedziałek, a później dopiero w piątek, a na żółknięcie dać im nawozu czy czekać aż będzie więcej widać?

Wstrzymaj sie jeszcze z nawozem, swiatlo mozesz dac troche wyzej. Na twoim miejscu zaopatrzyl sie w cal/mag i cos do mierzenia ph, papierki lakmusowe lub plyn helliga. Pod tym zarowkami led mozesz miec problemy z cal/mag^^. Malymi literami jest napisane na .. tabeli biobizz, że tyczy sie ona wody RO, jak lecisz na zwyklej kranowce to nie lej pelnych dawek, taka ciekawostka ;p.
 

Bolo731

Active member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
42
Buchów
0
Siema. Dzisiaj roślinki wróciły do boxa bo wczoraj musiałem je ukryć i trochę się poturbowały. Ktoś mi powie dlaczego jest błąd z tymi j*banymi zdjęciami próbuję wrzucić i wywala błąd "Zdjęcie które przesłano nie może być obsłużone przez bibliotekę GD."?

Lemon haze 22 dzień:


Blue Dream 22 dzień:
 
Ostatnia edycja:

Konopny

Active member
Rejestracja
Cze 10, 2020
Postów
38
Buchów
1
Trochę je poturbowałeś :wal: Powodzenia w przywracaniu ich do zdrowia ;)
 

Bolo731

Active member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
42
Buchów
0
Niestety rośliny poszły do śmieci bo miałem przeszukanie i musiałem się ich pozbyć:grzyb:. Proszę o przeniesienie do niedokończonych.
Zdjęcia korzeni przed wyrzuceniem:

 

Konopny

Active member
Rejestracja
Cze 10, 2020
Postów
38
Buchów
1
Niestety rośliny poszły do śmieci bo miałem przeszukanie i musiałem się ich pozbyć:grzyb:.

Szkoda roślin, ale najważniejsze, że udało Ci się w porę zareagować i obyło się bez problemów (mam nadzieję...) :brawo:
 

Bolo731

Active member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
42
Buchów
0
Właśnie byli w całkiem innej sprawie, o której nic nie wiem, ale policjant był 1 metr od boxa, ale go nie znalazł , albo nie chciał go znaleźć
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
Wy***ales planty po wizycie psiarskich ?? Gdyby chciał to by znalazł
 

Bolo731

Active member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
42
Buchów
0
Tak, bo nie wiadomo czy nie przyjadą kolejny raz. Domyślam się że raczej nie chciał znaleźć bo szukał innych rzeczy, a zapach pewnie by wyczuł
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół