nasiona marihuany

Pierwsza uprawa - Stworzenie najwydajniejszej uprawy

Wyszukiwarka Forumowa:

WeedySmallz

Member
Rejestracja
Lip 3, 2020
Postów
5
Buchów
0
Witam szanownych haszyszowiczow!
Przyszedł dzień kiedy nareszcie zdecydowałem się na podjęcie własnej uprawy! Przeczytałem parę książek i przeszukałem fora lecz moja niepewność siebie w tej sprawie nie pozwala mi stworzyć najlepszy zestaw, o tyle się boję zrobić coś nie idealnie ze nic nie mogę zrobić :)
Chcialem więc zaproponować wam pofantazjowac tu na temat " Jaki sprzęt kupilibyście mając miejsce pod box 200x90x120"
Myślałem o dwóch namiotach RoyalRoom 80x40x120 lub 50x50x120 - lecz nie wiem który będzie lepszy ze względu na rury odprowadzające powietrze gdyż nie wiem ile to może zajmować miejsca .
Na jeden taki Grow Box mam zamiar wydać do 1500 zl miejac nadzieję ze w tym zestawie będzie znajdowała się lampa ledowa dwu fazowa ( wega- kwit)
Również z chęcią bym znalazł mentora który przeprowadził by mnie przez cały ten process z możliwością zrobienia tego na co sobie nie chciał pozwolić :)
Napewno odwdzięczył bym się za takie mentorstwo :)
Z góry dziękuję każdemu kto przeczytał to:)
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
taką powierzchnią celowal bym w diy box z płyt osb/ karton-gips / czy chociaż jakaś sklejka. Zrobisz sobie pod wymiar jak Ci będzie wygodniej. Odgraniczysz się do jednego wyciągu na środku i jednego filtra, a to już dużo mniejsze koszta jak kupywac wszystko po 2...
 

WeedySmallz

Member
Rejestracja
Lip 3, 2020
Postów
5
Buchów
0
Rozumiem:)

Akurat myślałem postawić jeden i jak mi się będzie udawać dokupić drugi. I naprawdę bardzo chcę kupić profesjonalny sprzęt a nie robić samemu bo ręce mi z dupy rosną w tym temacie :(
taką powierzchnią celowal bym w diy box z płyt osb/ karton-gips / czy chociaż jakaś sklejka. Zrobisz sobie pod wymiar jak Ci będzie wygodniej. Odgraniczysz się do jednego wyciągu na środku i jednego filtra, a to już dużo mniejsze koszta jak kupywac wszystko po 2...
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
No to allegro i wpisujesz zestaw browbox i wymiary jakie Cie interesują. Klasyką gatunku jest, ze takczy siak będziesz. Musial jakieś kabelki połączyć wtyczkę dorobić czy chociaż jmocowac wentylator w rurze wentylacyjnej ;)
Growbox*
Jak nie allegro to na forum masz linki do zaprzyjaźnionych( płacących haracz ) sklepów. Z boxami i osprzętem
 

WeedySmallz

Member
Rejestracja
Lip 3, 2020
Postów
5
Buchów
0
Ile nie szukałem po tych sklepach i allegrach to nic z ledem dobrego nie znalazłem :( same badziewie, gotowe raczej nie znaczy ze prawidłowy zestaw :(
No to allegro i wpisujesz zestaw browbox i wymiary jakie Cie interesują. Klasyką gatunku jest, ze takczy siak będziesz. Musial jakieś kabelki połączyć wtyczkę dorobić czy chociaż jmocowac wentylator w rurze wentylacyjnej ;)
Growbox*
Jak nie allegro to na forum masz linki do zaprzyjaźnionych( płacących haracz ) sklepów. Z boxami i osprzętem
 

turbocizia

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2019
Postów
611
Buchów
2,773
Odznaki
1
Poszukaj na necie wyspecjalizowanych growshopów. Każdy ma w ofercie gotowe zestawy a dodatkowo możesz je modyfikować po swojemu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół