nasiona marihuany

Led 250 w 1m2 Zapraszam

Wyszukiwarka Forumowa:

Happygrow

Member
Rejestracja
Cze 7, 2020
Postów
18
Buchów
0
Witam To jest LSD chiałem jej zrobic Fimming wiec uciełem wieksza czesc stózka wzrostu po cieciu wyglądała tak :
3 dni temu ciecie






Teraz wyglada tak :



Mam wrazenie jak by nie tworzyła nowych odrostow tyko rosnie to powili dalej moze uciąć cakie stożek i zrobic topping ?


I zobaczcie tutaj dolny szczyt teraz jak by doganiał wysokoscia ten uciety
 

Happygrow

Member
Rejestracja
Cze 7, 2020
Postów
18
Buchów
0
Siema :wok:
Jest i UP
Po topingu ładnie sie rozrastają
Gorilla glue 37 dzien Weg
AMG i LSD 30 dzien Weg

każda panna jedno zdiecie


Gorilla Glue 3 co dobrze rosly od poczatku











Te co mialy probemy






LSD


AMG

















---------- Post Zaktualizowany 20:33 ---------- Data pierwszego postu 20:27 ----------


Tak wyglądają
Ciężko juz sie wyciąga panny następny up będzie z boxa
za tydzien zaczynam inducje i zmieniam na HPS 600 W
 

Happygrow

Member
Rejestracja
Cze 7, 2020
Postów
18
Buchów
0
Witam
10 dni temu zmenione swiatlo 12/12 oraz dodałem 10 dni temu siatke
wczoraj 23,07. zaczeły kwitnac :)
swiato tez zmienione na hps 600 10 dni temu oraz 4 dni temu fryzjer


























---------- Post Zaktualizowany 21:07 ---------- Data pierwszego postu 21:05 ----------

I teraz Pytanie czy dalej je wyginac i trenowac szczyty ktore wychodza ponad siadke czy zostawic juz je nich rosna do Góry ?
 

JimMorris

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2019
Postów
812
Buchów
4,293
Odznaki
2
Zawiązują się kwiatostany, ja bym zostawił:dela: Ładnie idzie, powodzonka:tiphat:
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
I teraz Pytanie czy dalej je wyginac i trenowac szczyty ktore wychodza ponad siadke czy zostawic juz je nich rosna do Góry ?

Ja bym przekładał te które ewidentnie dominują ponad baldachem. :p
 

Happygrow

Member
Rejestracja
Cze 7, 2020
Postów
18
Buchów
0
UP

Kwitna od 23 sierpnia czyi jest to 12 dzien
Co drugie podlewanie dostają nawóz na kwitnienie od canna oraz canna boost acelerator

swieci hps 600 lecz na kilka dni mam nadzieje 2 lub 3 zmienic musze na led bo nadchodza upaly po 32 stopnie i przy hps 600 nie ogarne temp mam nadzieje ze im to nie zaszkodzi ...

























































Teraz jesli sie ktos zna prosze mi powiedziec czy beda dochdzic tak jak napisał producent gorilla 8-9 tyg a amg 9-11 ??


III na oko ile wyjdzie ??? troche czasu jeszcze maja
Pozdrooo

---------- Post Zaktualizowany 19:27 ---------- Data pierwszego postu 19:11 ----------

W sensie ze byś dalej trenował każdy szczyt który pnie się do góry w dół? Odpowiedź te grow jest pierwsze chce nabyć jak najwięcej doświadczenia na następne wiem że dosyć późno wstawiłem siadke chwilę przed indukcja lecz wpadłem późno na taki pomysł
 

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
Hej , nie lej nawozów CO DRUGIE PODLEWANIE tylko jak potrzebują .
A czy będą dochodzić jak producent pisze to kto wiem z reguły kłamią, a i od ciebie też dużo zależy.
A ile wyjdzie to trzeba do czarodzieja macieja dzwonić:pop:
Pozdro men i powodzenia.
 

Happygrow

Member
Rejestracja
Cze 7, 2020
Postów
18
Buchów
0
Hej , nie lej nawozów CO DRUGIE PODLEWANIE tylko jak potrzebują .
A czy będą dochodzić jak producent pisze to kto wiem z reguły kłamią, a i od ciebie też dużo zależy.
A ile wyjdzie to trzeba do czarodzieja macieja dzwonić:pop:
Pozdro men i powodze

Masz numer do Macieja ziom? :troll:
 

Happygrow

Member
Rejestracja
Cze 7, 2020
Postów
18
Buchów
0
Siema
21 dzien Flo
Gorille maja kwitnac 8-9 tyg
AMG 9-11
Widac róznice golile juz sie ladnie kleja i pachna juz widac topoki a amg jeszcze rosnie i powoli kwitnie
Swieci od tygodnia panel led 220 w i 60 w poniewaz sa tropikalne upaly 26 w nocy przy hps bylo by za gorąco jak tylko sie skonczą znowu wchodzi HPS 600
Zdiecia słabej jakosci ciezko bylo zrobic dobre nastepne up beda lepsze
Dzisiaj tez był fryzjer dolnych slabych odrostow i lisci



























































































Dostają nawóz canna flo i canna boost
Nastepny UP
21,09
Pozdro
PS. Nie bójcie sie komentowac
 
Ostatnia edycja:

Happygrow

Member
Rejestracja
Cze 7, 2020
Postów
18
Buchów
0
Siema proszę o jakieś rady
Otóż znalazłem wczoraj w jednej roślinie nasiona szybko ja wy***alem i zaczelem przeglądać resztę i w min 5 znalazłem nasiona nie ma ich dużo po 3 na topek ale są i rośliny są w 5 tyg kwitnienia wcześniej nie było żadnych oznak zapylenia i żadna nie miała oznak że jest facetem co robić?
Czy te zioło będzie słabej jakości i czy będzie jeszcze więcej tych nasion wyrastać i czy od tych nasion mogą się jakoś zarazić inne rośliny dodam że nasiona są w topach
 

Garry

Well-known member
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
116
Buchów
3
Przejrzałem na szybkto jeszcze raz Twoją relację, nie widziałem żebyś na początku miał jakiegoś faceta.
Może być śmieszna sytuacja, że u jakiegoś sąsiada trafił się facet i Ci przez okno wleciało :p Ewentualnie w namiocie przy poprzednim grow był jakiś facet. Przy tak małych ilościach pyłku nie powinno być więcej nasion, inaczej już by były.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół