nasiona marihuany

ODZYSKANIE HASŁA bez adresu email?

Wyszukiwarka Forumowa:
B

blvck

Guest
Witam serdecznie, jeśli można prosić któregoś z administratorów bądź kogoś z moderacji o pomoc, byłbym zobowiązany.
Ostatnio podczas edytowania wątku fotorelacji musiałem się zalogować ponownie, wówczas pojawił się szybki komunikat z prośbą o zmianę hasła bo obecne ma już 180 dni.
Będąc pochłoniętym opisem fotorelacji wpisałem hasło lecz moje zmęczenie, godzina w której to się działo jak i element zaskoczenia związany ze zmianą hasła spowodowały w sumie, że teraz siedzę drugą godzinę próbując wpisać nowe hasło i nic...

Zapewne poradziłbym sobie sam i nie byłoby problemu gdyby nie fakt że podany adres email do mojego konta jest już dawno nieaktywny i niedostępny, wobec tego nie mam możliwości odzyskania hasła samodzielnie...

Proszę o pomoc nawet jeśli w grę mają wchodzić nieetyczne rozwiązania, ponieważ nie chciałbym z tak głupiego wręcz powodu porzucić dopiero rozpoczętą fotorelację jak i swojego konta.

Proszę o kontakt na pw.
Z góry dziękuję serdecznie za pomoc!
Pozdrawiam :tiphat:
 

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Przepraszam za zamieszanie, zrezygnowany zapaliłem splifa myśląc o tym że już nigdy nie zaloguję się do swojego konta.
Przygotowałem kartkę z wpisanymi frazami, które prawdopodobnie mogły być nowym hasłem i po wypuszczeniu dymu jakbym doznał olśnienia - trafiony piorunem.
Wszystko przez to że cywilizacja w jakiej żyjemy zmusza nas do tworzenia coraz to nowych wirtualnych kont: w jednym banku, w drugim, konto walutowe, zaufany profil etc. etc.
Natomiast każda instytucja ma własne wymogi odnośnie hasła, dodatkowo nieroztropnym jest stosować jedno hasło do wszystkich celów...
I tym oto sposobem zapomnienie nowo powstałego hasła wcale nie graniczy z cudem.
Teraz hasło zapisałem fizycznie i ukryłem w znanym tylko dla mnie miejscu.

Konto blvck do usunięcia oczywiście.
Jeszcze raz przeprosiny dla moderacji za niepotrzebne dołożenie pracy.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Na dole strony jest zakładka "Kontakt". Proszę z niej korzystać gdyby takie zdarzenie miało miejsce w przyszłości. Należy tylko w miarę wiarygodnie przedstawić, że jest się właścicielem konta, do którego hasło zostało zgubione czy zapomniane.
 

MrJoiinT

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2011
Postów
146
Buchów
2
ostatnio od***ałem podobny numer pisząc że mój e-mail jest spalony i proszę o zmianę itp. potem się zorientowałem że tutaj do konta użyłem jakiś z, których korzystam do dziś sorry.. Tak to jest jak ma sie po kilka konta i haseł z czasem się pie****i
 

Rosownik

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2020
Postów
87
Buchów
8
Ja zrezygnowałem . Konto miałem kilkanaście lat temu. I nie mogę przypomnieć hasla. Maila nie pamietam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół