nasiona marihuany

Lst zabiło młodego planta ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Intotheforest

Active member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
34
Buchów
12
Witam . Kilka dni temu zrobiłem lst na NP2.0 przy 4 pietrze. Położyłem szczyt do samej ziemi . Dzisiaj po 3 upalnych dniach patrzę a tu plant is dead. Łodyga jak by ją delikatnie ostrugał , liście uschnięte jednym słowem padła a była zdrowiutka . Lst robiłem po deszczowych dniach ma to znaczenie ?
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Coś Ci opierdzieliło prawdopodobnie krzaka, jak łodyga jest obskubana... U mnie zając ostatnio takie rzeczy nawywijał...
 

Intotheforest

Active member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
34
Buchów
12
Coś Ci opierdzieliło prawdopodobnie krzaka, jak łodyga jest obskubana... U mnie zając ostatnio takie rzeczy nawywijał...
Wątpię , ona była młodziutka łodyga jak zapałka , bardziej to wyglądało jak by włókna puściły w miejscu gięcia i zawinęły się do góry . Coś w tym stylu . Zająć jak by to dojechał to już by nic nie zostało.

---------- Post Zaktualizowany 14:19 ---------- Data pierwszego postu 14:14 ----------

Możliwe ze łodyga pękła w miejscu gięcia i te 3 dni ostrego słońca upalilo łodygę z której wyciekala woda ? Do tego stopnia ze cały plant padł ?
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Pokaż fotkę, narazie wróżymy z fusów...
 

Intotheforest

Active member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
34
Buchów
12
Niestety nie miałem czym zrobić . Tak rozkminilem z tym zawiniętym „naskórkiem” łodygi ze mogło tez być tak. Nagialem ja mocno do ziemi , była dobrze podlana przez długi okres (częste mocne deszcze ) , łodyga pękła i włókno zaczęło się odwijac w stronę którą było naciągnięte. W Następny dzień był solidny upał który zacząć naparzac w tą poranioną łodygę i upalił planta.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół