nasiona marihuany

Pierwszy raz [AF] 60 days Grapefruit --- 2x CFL 125 W FLO / 65 W GROW [40x40x140]

Wyszukiwarka Forumowa:

byczqu321

Member
Rejestracja
Cze 5, 2020
Postów
12
Buchów
0
Kupowałaś na allegro tylko boxa czy wszystko czyli do tego lampe, filtr węglowy i wentylator też? Bo jak cały zestaw to przypałowo w ciul.
 

Magdalena2

New member
Rejestracja
Lip 23, 2020
Postów
3
Buchów
0
Moim zdaniem powinnaś chwycić za telefon , jutro od rana dzwonić do sprzedawcy z allegro i dowiedzieć się więcej na ten temat... Może ja od tego samego gościa kuoywalem ?? W dodatku wiele growshopow ma swoje konta na allegro. Człowiek kupuje nieraz więcej płacąc żeby spac spokojnie a tutaj takie jaja... Jaki to sklep ? Sprzedawca na allegro ?? Proszę lojalnie forum wyjawić! Obejdie się bez linczu
Sprawdziłem właśnie, ja kupywalem od sprzedawcy ultragrow z allegrro. Firma QuickClick Warszawa... Ciekaw. Jestem czy bd przypał

Magdalena, podaj daye twojego zakupu na alle

To nie ten sam. ProGrover czy jakoś tak, nie wiem usunęłam w przypływie paniki aukcje...

---------- Post Zaktualizowany 22:51 ---------- Data pierwszego postu 22:50 ----------

@up
Sprzedawca wcale nie musi o tym wiedzieć.
Wystarczy że wystąpią do allegro, i allegro im podane dane ludzi z danej aukcji.


Tez tak myślę, ze nawet nie wiem i to przez allegro

---------- Post Zaktualizowany 22:52 ---------- Data pierwszego postu 22:51 ----------

Kupowałaś na allegro tylko boxa czy wszystko czyli do tego lampe, filtr węglowy i wentylator też? Bo jak cały zestaw to przypałowo w ciul.

Caly komplet byl na aukcji wlasnie ;/

---------- Post Zaktualizowany 22:53 ---------- Data pierwszego postu 22:52 ----------

Tak czy siak odpuszczam na ten rok cokolwiek, zobaczymy co odwala jak przyjda, raczej za boxa z osprzetem mi nic zrobic nie moga ? Przecież to legalne jest
 

laksmin

Active member
Rejestracja
Lip 4, 2020
Postów
40
Buchów
0


Tak czy siak odpuszczam na ten rok cokolwiek, zobaczymy co odwala jak przyjda, raczej za boxa z osprzetem mi nic zrobic nie moga ? Przecież to legalne jest

Śpij spokojnie. Nic Ci nie grozi. Równie dobrze mogą przyjść za miesiąc. Ale na pewno będą Cię mięli na oku.

Przeszukanie może być mieszkania, zrób porządek na kompie oraz telefonie. Mogą Ci zabrać też jak im nie będziesz chciała dać do oglądania bo podejrzenie i zobaczysz za rok albo wcale, a tak jak przejrza i zobaczą że nic nie ma to zostawią. Odruch będziesz miała żeby się stawiać bo co ich obchodzą smsmy np czy prywatne fotki, ale mówię wtedy stracisz urządzenia. Także wybierz jedno. tym bardziej że masz czas, możesz sobie z telefonu pokasować to co nie chcesz aby ktoś czytał czy oglądał albo zrobić sobie backup.

Teraz z nami piszesz - ogarnij to
żadnej historii, linków, zdjęc jakichkolwiek. Nie tylko do forum ale wszystko związanego z uprawą. Raczej nie była byś szczęśliwa jakby wzięli ci telefon czy lapka i weszli sobie w ten temat. I już dowody by były.

Masz świetną pozycję bo możesz się przygotować, nie wiem czy oni ci na rękę nawet nie poszli, może jacyś bardziej ludzcy. Także wykorzystaj tą szansę ;)
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
To nie ten sam. ProGrover czy jakoś tak, nie wiem usunęłam w przypływie paniki aukcje...

---------- Post Zaktualizowany 22:51 ---------- Data pierwszego postu 22:50 ----------




Tez tak myślę, ze nawet nie wiem i to przez allegro

---------- Post Zaktualizowany 22:52 ---------- Data pierwszego postu 22:51 ----------



Caly komplet byl na aukcji wlasnie ;/

---------- Post Zaktualizowany 22:53 ---------- Data pierwszego postu 22:52 ----------

Tak czy siak odpuszczam na ten rok cokolwiek, zobaczymy co odwala jak przyjda, raczej za boxa z osprzetem mi nic zrobic nie moga ? Przecież to legalne jest

Przecież to nie debile, powiedzieli tak, abyś się pozbyła wszystkiego, Oni już nie wrócą, przyszli na żywioł, a nóż nas wpuści, a nóż bedzie stał na wierzchu, lub w domu będzie tylko jedna duża szafa, ty ja chwycisz a ja otworze szafe z boxem i krzakiem... ez pz wątpie aby wrócili, jak wrócą to jesteś czysta, weź to wsadz spowrotem do szafy, i ulokuj tam pare kwiatków z balkonu, Oni wiedzą, że już tam nic nie ma...
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Niezle odlecieliscie z ta policja, conajmniej jakbyscie byli sicario Escobara z DEA na karku.
W calej tej historii zastanawia mnie jedno: skoro przyszli to dlaczego nie weszli? To nie filmy hollywood, gdzie potrzebuja nakazu na trzepanie chaty. To Polska, gdzie wystarczy podejrzenie popelnienia przestepstwa i wbijaja na kwadrat, a nakaz dostarczaja w ciagu 7 dni z data wsteczna.
Dalej walicie sf z trzepaniem elektroniki, sprawdzaniem historii w necie... tak tylko powiem, ze duzo latwiej i wygodniej sprawdzic te dane u dostawcy internetu/telefonu niz sprawdzac fizycznie sprzet, tym bardziej telefon. btw, na jakiej podstawie mieliby go zabrac? Historia zakupow jest zadnym dowodem, jak masz pusto na chacie to cie moga pocalowac. Jak sie upra to wejda, ale ty nie musisz na nic odpowiadac, nie musisz pokazywac zakupow i z niczego sie tlumaczyc. Nie zabiora ci komputera. Nie zabiora ci telefonu. Nie skonfiskuja namiotu. Nie ma uprawy/nielegalnych substancji na chacie - spisz spokojnie.
 
Z

z\G/esio

Guest
W calej tej historii zastanawia mnie jedno: skoro przyszli to dlaczego nie weszli?

Dobre pytanie!
Być może nie spodziewali się kobiety, była opanowana i ulegli jej urokowi osobistemu...
Najważniejsze, że nie weszli na kwadrat jak miała w nim roślinę w namiocie.
Mój znajomy miał sytuację, że odwiedzili go smutni panowie w sobotę o 7. Gościu na kwadracie nie posiadał uprawy, sprzętu ani nigdzie indziej. Był tylko konsumentem. Milicjanci zagrozili, że jak ich nie wpuści to wrócą za 2 godziny z nakazem, ale jeden będzie czekał pod drzwiami więc ich wpuścił. Po wejściu pierwsze co to wbili na balkon. Nie powiedzieli, czego szukają, ale znajomy od razu się domyślił, że szukali sadzonek na balkonie i boxa w mieszkaniu. Na chaci było czuć ziołem i posiadał susz, który zauważyli, mimo tego sobie poszli, więc nie o to im chodziło. Po całym zajściu rozkminialiśmy kto mógł stać za tą wizytą. Mieliśmy pewne podejrzenia, wobec pewnego osadzonego w areszcie, że mógł chlapać za dużo jęzorem na celi i ktoś, albo o zgrozo on, chciał sobie podratować du*ę czyimś kosztem. Gościu mógł mieć przypał ewidentnie przez kogoś, ale na szczęście fuksło mu się.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół