nasiona marihuany

Pierwszy raz [AF] 60 days Grapefruit --- 2x CFL 125 W FLO / 65 W GROW [40x40x140]

Wyszukiwarka Forumowa:

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
To faktycznie troche lipa, albo kupujesz siatkę z drobnymi oczkami i zakładasz ja na wentylator albo went przenosisz do gory do rogu boxa. Ale wtedy ciepło ze światła będzie rozdmuchiwal po całym bicie to tak średnio... Sama wybierz mniejsze zło, jeżeli emp w bicie masz ok to spróbuj dać do gory nad lampy do rogu ibustaw tak sby dnuchal prosto na rośliny, jeżeli tedy temp będzie za wysoka to kup te 2 komputerowe... W sumie to itak kup te 2 komputerowe wiatraki bo sa wąskie,
 
M

Magdalena

Guest
Czy coś się stanie jeżeli będę miała 35%wilgotnosci w boxie na początku flo? Dziś tak wlasnie jest ...
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
Nic się nie stanie, ja mam b dużo ziemi tj wilgotność na poziomie 50-65 % i ile się da tyle boxa trzymam otwartego i wiatraki śmigają na maca, narazie zero plechy
 
M

Magdalena

Guest
Nic się nie stanie, ja mam b dużo ziemi tj wilgotność na poziomie 50-65 % i ile się da tyle boxa trzymam otwartego i wiatraki śmigają na maca, narazie zero plechy

Na pleśń za wcześnie nawet jeśli, ale lepiej dmuchać na zimne. Słyszałam ze przy wilgotności 30-35 % roślina przestaje rosnąc stąd moje pytanie. Dałam obok wlotu pasywnego nawilżacz znowu i trzyma 45-50 %.. zobaczymy.
 

laksmin

Active member
Rejestracja
Lip 4, 2020
Postów
40
Buchów
0
Oj, koleżanka chyba bez fartu jednak i przypał, że skasowała konto :(

Zawsze mnie wkurza coś takiego, nie mają się kogo przyczepić i jak przestępce traktują. Gdzie na całym świecie legalne się to staje, nawet w polsce już w celach medycznych mogą wypisać.
 

Magdalena2

New member
Rejestracja
Lip 23, 2020
Postów
3
Buchów
0
Hej

Dziś o godzinie 7:00 byli u mnie smutni panowie. Oczywiście ich nie wpuściłam, wypytywali o zakup namiotu i co tam sadze, czy cos nielegalnego bo tak wyglądały moje zakupy w czerwcu itd i czy mogli by wejść. Nie zgodziłam się, powiedziałam ze mam bałagan i ze nie widzę powodu by panów wpuszczać, ze uprawiam ostre papryczki dlatego ten sprzęt itd, powiedzieli że wrócą... pewnie z nakazem. Dlatego tez upłynniłam wszystko co było, zostawiłam jedynie box schowany w pudełka jako ze niby go używałam wcześniej. Szkoda pomidora no ale lepiej tak niż żeby znaleźli... nie wiem jak oni do mnie doszli, male miasto, podejrzewam ze chodzi o all**o i zakup tam innych rzeczy ale o to nie pytali. Dziś czyściłam cale mieszkanie ze wszystkich rzeczy które mogły mnie zdradzić... porażka ogólnie. Na szczęście w październiku zmieniam mieszkanie to może uda się odpalić znowu.... pierwszy nie udany. ***any kraj... nauczka na przyszłość kupywac na kogoś lub stacjonarnie za gotówkę. Nie wiem czy coś mi grozi jeszcze ale nie spalam wogole przez to wszystko... nawet konto na forum usunełam.. nie wiem w sumie po co..
 

laksmin

Active member
Rejestracja
Lip 4, 2020
Postów
40
Buchów
0
To się ciesz, że wyszło bez przypału. Ogromne szczęście masz. Z reguły na dzień dobry mają nakaz i wchodzą siłą, w sensie uchylisz drzwi to już po zawodach.

Skoro pytali o namiot to na 100% to. Najlepiej właśnie stacjonarnie kupować, tak aby nie zostawał ślad. A nie allegro i cała historia zakupów na tacy. Plus część rzeczy jak kupisz raz, to masz już na zawsze ;)
A tak nawet nic nie straciłaś, bo tak zabierają wszystko włącznie nawet i z przedłużaczami, stacje pogody itp itd.
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
Hej

Dziś o godzinie 7:00 byli u mnie smutni panowie. Oczywiście ich nie wpuściłam, wypytywali o zakup namiotu i co tam sadze, czy cos nielegalnego bo tak wyglądały moje zakupy w czerwcu itd i czy mogli by wejść. Nie zgodziłam się, powiedziałam ze mam bałagan i ze nie widzę powodu by panów wpuszczać, ze uprawiam ostre papryczki dlatego ten sprzęt itd, powiedzieli że wrócą... pewnie z nakazem. Dlatego tez upłynniłam wszystko co było, zostawiłam jedynie box schowany w pudełka jako ze niby go używałam wcześniej. Szkoda pomidora no ale lepiej tak niż żeby znaleźli... nie wiem jak oni do mnie doszli, male miasto, podejrzewam ze chodzi o all**o i zakup tam innych rzeczy ale o to nie pytali. Dziś czyściłam cale mieszkanie ze wszystkich rzeczy które mogły mnie zdradzić... porażka ogólnie. Na szczęście w październiku zmieniam mieszkanie to może uda się odpalić znowu.... pierwszy nie udany. ***any kraj... nauczka na przyszłość kupywac na kogoś lub stacjonarnie za gotówkę. Nie wiem czy coś mi grozi jeszcze ale nie spalam wogole przez to wszystko... nawet konto na forum usunełam.. nie wiem w sumie po co..

Grubo w ch*j. Sam zamawiałem cały zestaw na alle*** :S i co teraz
 

Magdalena2

New member
Rejestracja
Lip 23, 2020
Postów
3
Buchów
0
To się ciesz, że wyszło bez przypału. Ogromne szczęście masz. Z reguły na dzień dobry mają nakaz i wchodzą siłą, w sensie uchylisz drzwi to już po zawodach.

Skoro pytali o namiot to na 100% to. Najlepiej właśnie stacjonarnie kupować, tak aby nie zostawał ślad. A nie allegro i cała historia zakupów na tacy. Plus część rzeczy jak kupisz raz, to masz już na zawsze ;)
A tak nawet nic nie straciłaś, bo tak zabierają wszystko włącznie nawet i z przedłużaczami, stacje pogody itp itd.

Szczęście w nieszczęściu, zobaczy jak przyjda ponownie co bedzie... paczka z namiotem byla za duza na paczkomat dlatego byl kurier, nasiona to na paczkomat szly na inne dane wogole. Lia w ciul

---------- Post Zaktualizowany 22:08 ---------- Data pierwszego postu 22:06 ----------

Za duza paczka była z boxem na paczkomat.

---------- Post Zaktualizowany 22:09 ---------- Data pierwszego postu 22:08 ----------

Grubo w ch*j. Sam zamawiałem cały zestaw na alle*** :S i co teraz

Nie wiem, kiedys czytalam tu na forum o takich akcjach ze po paru miesiacach przyszli panowie ale myslalam ze to sytuacja 1:1000000 albo ktos wygadał a tu prosze, inwigilacja jak ch*j. Niedosc ze zamawiane ze sklepu z kilkuletnia tradycja bez to jeszcze wyczaili ... *****e all***
 

laksmin

Active member
Rejestracja
Lip 4, 2020
Postów
40
Buchów
0
Jak przez neta to tylko na paczkomat

To przed niczym na dobrą sprawę nie ratuje. Widzę co najmniej kilka sposobów:

Albo wystarczy że zrobią grubszą akcję i wystąpią do allegro o adresy IP tych którzy kupili z auckji X namioty. Mając IP dojdą do usługodawcy który udostępni potrzebne dane
lub po prostu dane z konta allegro gdzie nie muszą iść do usługodawcy neta
lub nawet i prościej - jest rejestracja nr telefonu. Do paczkomatu musisz podać telefon, do operatora i dzień dobry już mają dane.
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
Moim zdaniem powinnaś chwycić za telefon , jutro od rana dzwonić do sprzedawcy z allegro i dowiedzieć się więcej na ten temat... Może ja od tego samego gościa kuoywalem ?? W dodatku wiele growshopow ma swoje konta na allegro. Człowiek kupuje nieraz więcej płacąc żeby spac spokojnie a tutaj takie jaja... Jaki to sklep ? Sprzedawca na allegro ?? Proszę lojalnie forum wyjawić! Obejdie się bez linczu
Sprawdziłem właśnie, ja kupywalem od sprzedawcy ultragrow z allegrro. Firma QuickClick Warszawa... Ciekaw. Jestem czy bd przypał

Magdalena, podaj daye twojego zakupu na alle
 

laksmin

Active member
Rejestracja
Lip 4, 2020
Postów
40
Buchów
0
@up
Sprzedawca wcale nie musi o tym wiedzieć.
Wystarczy że wystąpią do allegro, i allegro im podane dane ludzi z danej aukcji.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół