nasiona marihuany

Pierwszy raz [AF] 60 days Grapefruit --- 2x CFL 125 W FLO / 65 W GROW [40x40x140]

Wyszukiwarka Forumowa:

Mr. Weed420

Well-known member
Rejestracja
Cze 1, 2020
Postów
270
Buchów
646
Odznaki
2
Buch z tobą:uff:
Moim zdaniem zła kondycja listków z dołu wynika z tego że są one najstrsze, swoje już przeżyły, są niedoświetlone, nieraz już je mieliłaś w rękach, otarcia o druciki, kontakt z ziemią i dlatego wyglądają jak wyglądają.:odlot:
Jeżeli się jednak mylę to azot był by ostanią rzeczą co bym im dał, pomidoro jest elegancko wybarwiony na zielono.:bal:
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Tymi liśćmi z dołu się nie przejmuj i tak powinieneś w najbliższym czasie wygolic doły by cała energia szła w szczyty ... powodzenia
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
Cos dziwnie liczysz te dni xD na początku wyszło, ze Twoja jest starsza o 1 dzień, potem, zd maja dokładnie tyle samo dni a teraz znowu twoja niby o jeden dzień starsza xD
Ja to liczę tak. Jak ma światło od 16 do 10 to dzisiaj 20.07 przed 16 jest dzień 29 a od 16 dzień 30... Ale skąd e 31 xD
 
M

Magdalena

Guest
Cos dziwnie liczysz te dni xD na początku wyszło, ze Twoja jest starsza o 1 dzień, potem, zd maja dokładnie tyle samo dni a teraz znowu twoja niby o jeden dzień starsza xD
Ja to liczę tak. Jak ma światło od 16 do 10 to dzisiaj 20.07 przed 16 jest dzień 29 a od 16 dzień 30... Ale skąd e 31 xD


Dobrze liczę 31 dzień, policz od pierwszego posta gdy miała 9 dni :)

---------- Post Zaktualizowany 23:08 ---------- Data pierwszego postu 23:06 ----------

Tymi liśćmi z dołu się nie przejmuj i tak powinieneś w najbliższym czasie wygolic doły by cała energia szła w szczyty ... powodzenia

Ale już wygolić dolne liście do których nie dochodzi światło, czy poczekać jeszcze ? Nie zestresuje się ?
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
MOJA
displayimage.php
[/url][/IMG]
TWOJA
displayimage.php
[/url][/IMG]

serio trzymam kciuki i chciałbym ściąć wtedy kiedy ty :D ciekaw jestem komu lepiej pojdzie podczas ważenia :D
pragnę również zauważyć, że moja donica ma 25 L a Twój wattarz trochę większy :D
 
M

Magdalena

Guest
MOJA
displayimage.php
[/url][/IMG]
TWOJA
displayimage.php
[/url][/IMG]

serio trzymam kciuki i chciałbym ściąć wtedy kiedy ty :D ciekaw jestem komu lepiej pojdzie podczas ważenia :D
pragnę również zauważyć, że moja donica ma 25 L a Twój wattarz trochę większy :D

Moja ma 11 L i nie widze zeby potrzebowala wiekszej :p No zobaczymy jak to pojdzie dalej, czy bedzie 5g czy 30g to bez roznicy wazne ze swoje, najwyzej nastepnym razem dam 2x cos innego i dalej bede probowała :D, dzis sie naczytałam o DEFOLIACJI i az mnie glowa boli, probowal ktos, strasznie gęsto u mnie tylko ze to automat ... pytanie jak to pozniej bedzie, oby nie było pleśni
 
Ostatnia edycja:
M

Magdalena

Guest
Nie daje rady z temperatura... Cały czas 30-32 stopnie... Nie wiem czy to dobre na flo. Z nawilzaczem była bajka....Zastanawiam się nad Co2, jakieś rady?
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Nie daje rady z temperatura... Cały czas 30-32 stopnie... Nie wiem czy to dobre na flo. Z nawilzaczem była bajka....Zastanawiam się nad Co2, jakieś rady?

Zostaw jak jest. Tez mi siegaly czasem po 32 stopnie temperatury i jakos sie obeszlo bez zadnych niespodzianek.
Na flo wazniejsze bys nie wchodzil wyzej z wilgotnascia niz 60% bo mogą być z tego nie małe kłopoty...
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
Ja właśnie nocy wyciąłem wszystkie dolne lifcie, parę wiatraków i popcorn :D miałem troche poczekać ale miałem czas i siły to poszło, jakoś to będzie ;D mam jedno zdjęcie w galerii, zobacz sobie
Edit : Dwa ostatnie zdjęcia w mojej galerii sa już po defoliacji
 
M

Magdalena

Guest
Czy nawozy na flo tzn. Bio Bloom i Top Max lać co posłanie czy co drugie? A co z Bio Grow używać czy nie?
 

Mr. Weed420

Well-known member
Rejestracja
Cze 1, 2020
Postów
270
Buchów
646
Odznaki
2
nawozy nie częściej niż co 2 podlanie. chyba że będą mega głodne ale póki co wyglądają na napasione.:craz: z racji że roślinki na wczesnym flo są najgłodniejsze bym im dał tak 1,5ml/L bio bloom, a top maxem w późniejszym flo dopiero wspamagać pomidorka.:eek:mn:
Bio grow póki co i możliwe że do końca uprawy trzeba odpuścić.
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
nawozy nie częściej niż co 2 podlanie. chyba że będą mega głodne ale póki co wyglądają na napasione.:craz: z racji że roślinki na wczesnym flo są najgłodniejsze bym im dał tak 1,5ml/L bio bloom, a top maxem w późniejszym flo dopiero wspamagać pomidorka.:eek:mn:
Bio grow póki co i możliwe że do końca uprawy trzeba odpuścić.

Możesz lac biogrow przez cala uptawe, poprostu kiedy już zakwitnie musisz zmniejszyć dawkę do 50% tej z tabelki. Przestajesz lac tydzien-dwa przed końcem innych nawozów
 
M

Magdalena

Guest
Dobra to jakoż dałam w poniedziałek polowe dawki Bio bloom i Top max, bio grow to teraz podleje wodą i następny dam pełna dawkę tylko bio bloom. Jakby brakowało azotu to dam bio grow w późniejszym czasie. Na razie obserwuję czy cos flo rusza dalej, poobrywałam te liście nieładne z dołu które nie miały światła i leżały jeszcze po LST na ziemi. Czekam aż zacznie puchnąc, narazie się wyciąga jeszcze. Dzięki za odp i do następnego Upa:eek:mn:

---------- Post Zaktualizowany 22-07-2020 00:00 ---------- Data pierwszego postu 21-07-2020 23:11 ----------

Jeszcze jeden temat mnie trapi. Wentylator mieszkający który jest duży jak stodoła, niedługo będzie mielił mi liście. Nie wiem jak go ustawić przez rozmiar lampy jaka mam i boxa który jest mały. Jakiś pomysł? Może są jakieś wąskie wentylatory ?
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
Dobra to jakoż dałam w poniedziałek polowe dawki Bio bloom i Top max, bio grow to teraz podleje wodą i następny dam pełna dawkę tylko bio bloom. Jakby brakowało azotu to dam bio grow w późniejszym czasie. Na razie obserwuję czy cos flo rusza dalej, poobrywałam te liście nieładne z dołu które nie miały światła i leżały jeszcze po LST na ziemi. Czekam aż zacznie puchnąc, narazie się wyciąga jeszcze. Dzięki za odp i do następnego Upa:eek:mn:

---------- Post Zaktualizowany 22-07-2020 00:00 ---------- Data pierwszego postu 21-07-2020 23:11 ----------

Jeszcze jeden temat mnie trapi. Wentylator mieszkający który jest duży jak stodoła, niedługo będzie mielił mi liście. Nie wiem jak go ustawić przez rozmiar lampy jaka mam i boxa który jest mały. Jakiś pomysł? Może są jakieś wąskie wentylatory ?

pokaż jak masz ten wentylator
moj jest oparty spodem o krawedz doniczki a górne narożniki zamocowane drutem do rurek boxa które idą w góre
 
M

Magdalena

Guest
pokaż jak masz ten wentylator
moj jest oparty spodem o krawedz doniczki a górne narożniki zamocowane drutem do rurek boxa które idą w góre


Stare zdjęcie z początku, nie mam jak zrobić nowego teraz ale to ten biały na boku:



Myślałam nad dwoma komputerowymi : Wentylator SilentiumPC Zephyr SPC016 120mm 1100RPM
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół