nasiona marihuany

Czy warto zaczynać w czerwcu? 24x Serious Seeds 12x Serious 6 12x Biddy Early

Wyszukiwarka Forumowa:

SirTokyo

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2020
Postów
94
Buchów
287
Siema
Pierwsza fotorelacja 3 czy 4 uprawa w życiu. Zacząłem późno w tym roku pestki na wate trafiły 2 czerca na spocie już były chyba 7 wszystko dlatego że były u mnie mrozy pod koniec maja po 5 stopni. Leciały przez 2 tygodnie w kubkach 0,5l do browara bo są dość długie i korzeń się rozbuduje w dół przez co później nie boje się o susze i nie latam co pare dni podlewać.
Spotów jest pięć niedaleko siebie z potencjałem na 50+ sztuk(w przyszłym roku). Na pierwszym spocie są 2 rośliny. NA drugim 5 albo na trzecim 8 czy 9 na czwartym 4 i na piatym 4. Jedna nie wyszła z ziemi.
Każda ma koło 80l ziemi na 3 spotach jest wymieniona ziemia i przyszły rok wszystkie(substrat uniwersalny). Każda ma dolomit,perlit,obornik bydlęcy granulowany i bat guano plagron.
Nawozy tylko w oprysku na weg bio vega i rhizothonic(nie wiem czy działa dolistnie) dostają taki miks co tydzień wraz z asahi 2ml/l tytanit 2ml/l hesi super vit 1 kropla/l siarczan magnezu na oko i żelazo też na oko.
Na flo pk13/14,terra flores od canna i big bud,overdrive od advanced
Nie wiem na którym spocie są biddy a na którym seriousy. Ale najważniejsze nie ma dwóch odmian na spocie.

Spot 1 Brak zdjęć spota ale tak to wygląda(w butelce ciepły mocz)


Spot 2
Po zabiegu


I jak wyglądały przed


Spot 3(miała być trumna ale odpuściłem)



Spot 4(jedna marudzi)



Spot 5

Jedna



Całość



Jaki im trening walnąć na odrostach? Myślałem o fim ale nie robiłem nigdy albo supercroping. Oba treningi stresujące no ale cóż...

Następnym razem(za tydzień lub dwa) będą lepsze zdjęcia bo był brudny obiektyw.

Życze pogody growerom bo u mnie jest taka masakra że słońca jest max 2 dni w tygodniu i aż się dziwie że nie są karłami... :tiphat:
 

FakeFarmer

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2017
Postów
191
Buchów
5
Zmień kodowanie (na utf-8 ), bo opis się bardziej krzaczy niż Twoje pomidory.
 
Ostatnia edycja:

SirTokyo

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2020
Postów
94
Buchów
287
Kurr myślałem że to tylko moja super tajna przeglądarka tak pokazuje. Niech ktoś da znać jak to zmienić aby na przyszłość nie robić chujni bo szukałem to o czym mówisz ale nawet nie wiem ocb. A jakby mod mógł poprawić bo posta zbytnio nie mogę edytować.
 

FakeFarmer

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2017
Postów
191
Buchów
5
Czasami nie robiłeś posta w jakimś edytorze a następnie użyłeś ctrl-c - ctrl-v ?
Jeżeli tak to używaj np Notepad2. Tam ustaw File → Encoding → Default... → UTF-8
Rozumiem że w torze masz problem z wylogowaniem po xxx minutach, piszesz posta , dajesz wyślij i boom , cały plan w pi...du.
Proste rozwiązanie, dwie karty z otwartym forum, w jednej piszesz posta, przed wysłanien odświeżasz drugą kartę, logujesz się ponownie i z pierwszej wysyłasz posta.
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,488
Odznaki
14
Rozumiem że w torze masz problem z wylogowaniem po xxx minutach, piszesz posta , dajesz wyślij i boom , cały plan w pi...du.
Proste rozwiązanie, dwie karty z otwartym forum, w jednej piszesz posta, przed wysłanien odświeżasz drugą kartę, logujesz się ponownie i z pierwszej wysyłasz posta.

Jest jeszcze bardziej efektywna metoda logowania w torze, a mianowicie na stronie główniej klikasz zaloguj bez wpisywania L i H, na następnej stronie zaznaczasz nie wylogowuj mnie i logujesz się, przy tym sposobie póki masz otwartego tora jesteś cały czas zalogowany.
 

SirTokyo

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2020
Postów
94
Buchów
287
Witam szanowne grono.
Czas na up. Jest słabo a można powiedzieć że bardzo słabo progres jest ale taki progres to nie progres...
Chciałem poprawić lst i spowrotem zglebować te co się podniosły no i 2 złamałem i odpuściłęm reszte.
Drugi minus jest taki że kret i nornice podkopały prawie wzystkie rośłiny no i pewnie korzeń uszkodzony i się postresowały dlatego jest jak jest.
Na pocie 5 pojawiły się białe włochy niby powinienem się cieszyć ale wolałbym to zobaczyć za 3 tygodnie po tym co widze.
Na spocie 4 nawet pojawiły się fioletowe włoski no ale akurat na najmniejszej...Załamałem się.
No coż będę musiał niestety wytoczyć cieżkie działo w postaci trutki na myszy i szczury bo wyjdzie po 20g z planta.
Postanowiłem zrobić toping i parę odrostów fim. Nigdy nie próbowałem więc czas najwyższy.
Aby jakoś je wspomóc poszedł standardowy oprysk z asahi,tytanit,supervit,biovega,rhizotonic,magnez,żelazo,
Co do pogody to chyba najgorszy rok. Od ostatniego upa było 3 dni słońca a tak deszcz z mocnym zachmurzeniem.

Spot5
[/url


Spot 4

[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-1096799]


Spot 3



Spot 2



Spot 1



Salut!

---------- Post Zaktualizowany 20:44 ---------- Data pierwszego postu 20:39 ----------

Post pod postem ale nie widze opcji edycji...

Spot 3

 

SirTokyo

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2020
Postów
94
Buchów
287
Salut! :salut: :tal:

15 min przed przyjciem na spota

Dotarłem na miejsce gdzie sporządzam mikstury aby spryskać i podlać rośliny. Zestaw standardowy do opryskiwacza
czyli: tytanit 1ml/l asahi 1ml/l żelazo edta,siarczan magnezu,super vit kropla na 2l bio vega 10ml/l i rhizotonic do tego
niestadardowo jakiś nawóz z wapniem i jakiś z mikro elementami oba do pomidorów z ogrodniczego. Zmniejszyłem dawki
dodałem coś jeszcze. No wkońcu muszy się ruszyć bo czemu to nie chce się ruszyć. Do tego dwie bańki 5l ze 150% bio bega
150% rhizotonic kropla na bańke super vit i zestaw od pomidorów dla najbardziej marudzących albo się polepszy albo pogorszy.

15 min później dotarłem na spota

Patrze i nie wierze. Tydzień mnie nie a tu taki progres! Nie u wszystkich ale jednak. Pomyślałem jednak nie wszystro stracone.
Poprzednim razem jedyne co innego niż zwykle to podsypałem pare plantów bat guano bo mało było i zrobiłem toping lub fim ale
nawet to spie****iłem bo fim na wszystkich nie wyszedł a toping na niektórych też nie. Pogoda jaka była to jeden 2 dni słońca
1 deszcz reszta mocne zachmurzenie i rozkminka że jestem jeszcze ch*j a nie grower.
Nadzieja odzyskana jednak zapomniałem zabrać sztandaru i oby nie wbiły mi jakieś leśne ćpuny i niech fart dopisze i nikt nie za***ie.
Już rzadnych roślinek nie męczę rzadnym trenigiem.

A oto i one

Spot 1 marnie ale do przodu.





Spot 2 no tu lekkie zaskoczenie










Spot 3 No tu cieplej na serduszku się zrobiło






Spot 4 Mogło być zdecydowanie lepiej




Spot 5 Tu jest nie najgorzej ale i nie najlepiej bo 2 marudzą strasznie. Co im dolega?







Ogólnie to wiadomo gdzie co jest tak mi się wydaje spot: 5,4,i część 3 serios6 spot 3,2,1 to biddy early bo czuć tego skunka w poweitrzu.

Życzę wszystkim braku przypału i aby wasze planty zostały wasze aż do ścinki! :tiphat:
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Jak na tak późny start to wygląda to za***iście :chili:

Odmianki ciekawe, czekam na następne aktualizacje :D
 

SirTokyo

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2020
Postów
94
Buchów
287
Salut :salut: :tiphat:
To co się stało przeszło moje najśmielsze oczekiwania! Czegoś takiego się nie spodziewałem! Korzenie prawdopodobnie
sięgnęły końcówki dołków gdzie sypnąłem sporo obornika i dostały dobrą dawkę żarcia. I tu nauka na przyszłość nie bać
się ich dobrze dokarmiać bo akurat teodmiay ma duży apetyt i jak się zaspokoi to się dzieje. :eek:mn:
Byłem koło spota patrze a tu czubki wystają ponad trawy aż mało co w porty nie narobiłem z radości :shock: . I tu pojawił się problem
ale oby więcej takich problemów bo najlepiej by było gdyby te czubki za mocno nie wystawały. Oby nie było powtórki z rozrywki
bo na poprzednim spocie jak mi wszystko elegancko poszło to akurat ktoś stwierdził że mam fajne krzaki i fajnie by było gdyby
to właśnie jego były....chodź tu nie powinno być tak bo dostęp nie jest łatwy.
Następny upik będzie jak już fajnie będzie widać czuprynki czyli mam nadzieje że max koniec pierwszego tygodnia sierpnia.

Zdjęcia trochę podkręcone wbudowanym filtrem.

Zaczniemy w ten sposób: :craz:



Spot 1 Jest fajnie jeszcze trochę nadrobią



Spot 2













Spot 3 Tu będzię grubo :woohoo:







Spot 4





Spot 5



Opryski i żarcie na flo zostało wstrzymane bo większa cześć jest tak nażarta że nawet nie ma jednego listka zielonego.

No i na powrocie się tak wy***ałem że ręką nie mogę ruszyć... :jaja:

Tymczasem :dela:
 

UNHOLY

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2020
Postów
375
Buchów
839
Odznaki
2
Zdecydowanie warto zacząć w czerwcu :tiphat:
Ja pod automaty na spód dołka dawałem kompostu wspomaganego kurzakiem, po 4 tygodniach korzeń dotarł do tego co dobre i po tygodniu zastałem dość poteżny przyrost. Warto zadbać jednak o podłoże - dodatkowo wspomagałem gnojówką z pokrzyw i naprawdę nic więcej nie potrzeba.
 

SirTokyo

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2020
Postów
94
Buchów
287
Salut! :dela:

Wypadało by zrobić upa! :odlot:
Jest dobrze, roślinki są ładne zdrowe i zielone. W tamtym tygodniu marudne dostały agrecol do roślin zielonych !polecam!(decyzja za późna
o dwa-trzy tygodnie).
Tym marudzącym włąśnie tego było trzeba ogólnie zatargałem 240l wody co było nie lada wyzwaniem.
To by było nie najgorsze gdyby nie to że porobiłem takie ścieżki że z kosmosu je widać...
Niestety nie było wyjścia trzeba było wybrać pomiędzy zwiększeniem szansy wykrycia spota przez złodzieja
a suszą która by wykończyła je.
Dziś nie lepiej bo poszło 140l wody z canna terra flores bo już miały sucho pomimo że padało ale coż
zaczyna się najlepsze powoli więc nie chce ich zestresować suszą.
Chciałem aby zakwitły ładnie tak do 7 mamy już 9 i powoli maszyna rusza. Chciałęm uniknąć koszenia na koniec października
no ale niestety pod moją ręką nawet ludzie co mieli pół auto i w pierwszym tygodniu września kosili u mnie dopiero zaczynało
się flo. Plan na następną wizyte jest taki aby już prysnąć previcurem.

!Achtung!!Pytanko! :waving-white-flag: Mam taki zestaw:bud candy,overdrive,pk13/14. Będą tylko pryskane i jakie dawki aby nie spalic i kiedy? Pk koło 1-2ml/l bo to
mocny zawodnik i myślałem aby im zapodać na następnej wizycie i czy są przeciwskazania do mieszania z previcurem?
PK prysne bo mam takie doświadczenie że właśnie po PK w 1-2 tygodniu wywalają jeszcze więcej włośów.

Czy tu się pojawiło jajco? Wydaje mi się że nie bo odstaje od tego włos i można już założyć że ruszyło sie flow czy nie?




Spot 1







Spot 2






Ta jest bardzo fajna mało liści widać że będą ładne topiszcza i widać że warto robić lst






Spot 3 może tego nie widać ale wzystki 150cm+



Spot 4



Spot 5


Oby do kosy! :harvest:

:salut:
 

Devillkiss

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2020
Postów
85
Buchów
1
Ekstra to wygląda, będzie ładny zapas ? jak znajomi kosili we wrześniu a u ciebie ruszało flo to wnioskuję że mieszkasz na północy Polski ale spoko nie martw się ją też w ogródku mam super za***iste szybciutkie indyjki tak że jeszcze żadna nie kwitnie :sunny:
 

Good Time

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
98
Buchów
2
no właśnie taki strój moro musze sobie ogarnąć :) ps wszystko idzie git zeby tylko pogoda dopisała tego zycze wszyskim
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół