nasiona marihuany

/ 2x Cookies Gelato / CFL /

Wyszukiwarka Forumowa:

SyndykatorUK

New member
Rejestracja
Paź 25, 2020
Postów
3
Buchów
0
Proponuję na wstępie wymienić materiałek na filtrze bo lekko zajechany . Dodam jeszcze że niewiem czy ta siatka potrzebna na tym etapie i temperatura zdecydowanie za wysoka te 30* . Przy tej wielkości mysle 26* przy zapalonym . Odżywki ? Tylko dutchpro. Pozdro
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,636
Odznaki
5
Ta siatka jest do podpierania roślin żeby się nie połamały od ciężaru topów więc na każdym etapie gdy topy nabierają masy jest odpowiednia. A 30° temp. to nie jest jakaś tragedia i tak panny już gotowe do scinki
 

Kondziu2

Active member
Rejestracja
Lip 2, 2020
Postów
36
Buchów
0
Proponuję na wstępie wymienić materiałek na filtrze bo lekko zajechany . Dodam jeszcze że niewiem czy ta siatka potrzebna na tym etapie i temperatura zdecydowanie za wysoka te 30* . Przy tej wielkości mysle 26* przy zapalonym . Odżywki ? Tylko dutchpro. Pozdro
No sprzęt na raty wymieniam, szczerze myślałem że bardziej będzie je**c ale na klatce nic nie czuć także jest ok, jedzie już do mnie paczka za Ł300

Ta siatka jest do podpierania roślin żeby się nie połamały od ciężaru topów więc na każdym etapie gdy topy nabierają masy jest odpowiednia. A 30° temp. to nie jest jakaś tragedia i tak panny już gotowe do scinki
W weekend się wezmę za to dziś trichomy sprawdzałem to brazowieja
 

Kondziu2

Active member
Rejestracja
Lip 2, 2020
Postów
36
Buchów
0
Co sie bede rozpisywac, roslinki poszly pod kose jak beda gotowe podam wage, przyszla paczka z Polski na kolejny grow i musi byc grubo !! niestety nie moge sobie pozwolic na wiekszego boxa a szkoda...





 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Nie potrzebujesz większego :D Dorzuć planta, albo ze dwa to jak palisz z glową od grow do grow wystarczy, a nawet bedzie sie zbierac jeszcze :D
 

Kondziu2

Active member
Rejestracja
Lip 2, 2020
Postów
36
Buchów
0
POMOCY BO NIE OGARNIAM !!



Zamontowalem dzis nowy filtr i wentylator ale niewiem czy zrobilem to dobrze poniewaz pompuje mi namiot i to tak bez kitu poprostu go pompuje.






Czy ta strzalka pokazuje kierunek w ktorym leci powietrze ? Dziwne poniewaz caly "wiatrak" jest z tej strony gdzie zawsze chyba ze ten wentylator zaklada sie odwrotnie ? a moze do srodka boxa ? Niewiem nie ogarniam poniewaz zazwyczaj podlaczalem filtr weglowy do przewodu i pozniej do wentylatora ale "wiatrak" zawsze byl odkryty w sesie ze przewod podlaczalem od strony gdzie nie ma wiatraka
 

Kondziu2

Active member
Rejestracja
Lip 2, 2020
Postów
36
Buchów
0
może masz fazy w gniazdku odwrócone albo w filtrze
Ze w sesie co ? jak to sprawdzic jak to ogarnac bo to ze namiot pompuje to raczej dziwna sprawa co ? czy moze podlaczyc przewod z drugiej strony wentylatora ? Sam niewiem ale to jakies dziwne jest ...
 
U

Usunięty 44273

Guest
nie mam dużej wiedzy elektrycznej, ale spróbuj przemienić te kabelki niebieski z brązowym jak nie pomoże to trzeba jakiegoś fachowca z forum zapytać
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,636
Odznaki
5
Strzałka wskazuje wylot powietrza
 

Kondziu2

Active member
Rejestracja
Lip 2, 2020
Postów
36
Buchów
0
Dobra ogarniete podlaczylem go z drugiej strony poprostu "idz za strzalkami" xD zwariowalem bo pierwszy raz tak podlaczalem wentylator

Ogolnie teraz mi zasysa boxa Wniosek taki ze wentylator chociaz robi robote konkretna za mocny na taki namiot, co prawda jest regulacja ale nawet na minimum napierdziela dobrze, jest glosny trzeba przyznac musze do niego ogarnac tlumik albo jakiegos boxa wygluszajacego zrobic
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Oj troche duzo za duzo :D jak na tego boxa chyba ze to juz plany na przyszlosc, co do zasysania boxa, pomontuj se rozpórki na sciankach. Powinno byc lepiej.
 

Kondziu2

Active member
Rejestracja
Lip 2, 2020
Postów
36
Buchów
0
THE END !!!

Tak wiec roslinka na ktorej byl topping wyszlo 61g, roslinka bez toppingu 49g a z automata ktory zostal sciety przed czasem wyszlo 13g �� Takze ja bardzo zadowolony liczylem na mniej i juz sie szykuje do nastepnego sadzenia gdzie beda 3x femki na ktorych poleci topping

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół