nasiona marihuany

FOTORELACJA AK482 AUTO Outdoor

Wyszukiwarka Forumowa:

Czeski15

Well-known member
Rejestracja
Lip 20, 2020
Postów
241
Buchów
843
Jak na sypiesz do dolniczki podlejesz rozpuści się i roślina to wchłonie. Na koniec będziesz taki syf palił... Oczywiście że obok dolniczki. Ja co jakiś czas średni co 2 tyg trochę dosypuje. Z 5 ślimaków już mi się próbowało dobrać tych długich czarnych do roślinek mimo iz 2metry obok mam mrowisko z dużymi mrowkami(takie jak są w lasach swierkowych co budują duże kopce) Dodam jeszcze że kupiłem 1 kg tych niebieskich granulek i wystarczy mi to na dobre kilka lat rzucam w 3 miejsca po pol garści i spokojna głowa.
 

Growmix8819

New member
Rejestracja
Lip 16, 2020
Postów
2
Buchów
0
Witam mam pytanko czy macie jakiś sprawdzony środek na odstraszene zwierzyny od plantow? Pozdrawiam
 

Czeski15

Well-known member
Rejestracja
Lip 20, 2020
Postów
241
Buchów
843
Witam mam pytanko czy macie jakiś sprawdzony środek na odstraszene zwierzyny od plantow? Pozdrawiam

Ja mam koło każdego planta po 2 pojemniki z gnojówka z pokrzyw, dodatkowo staram się sikac obok spota, no i w 2 pojemnikach mam proszek do prania. (pojemniki zrobiłem z butelek, przecinając na pół masz 2 pojemniki.
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Witam mam pytanko czy macie jakiś sprawdzony środek na odstraszene zwierzyny od plantow? Pozdrawiam

Jeśli masz znajomego fryzjera to zbieraj włosy.

Są również różnego rodzaju osstraszacze Ale za to trzeba już zapłacić
 

tianito.g.i.t

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
57
Buchów
0
Siema szybki up i potrzebna mi wasza pomoc, cos caly czas obgryza mi liscie, napierw tylko na ak teraz na nl tez zaczelo, nie wiem co to moze byc, lata na nie pelno jakichs much, na doniczce dzisiaj byl swiezy sluz slimaka ale nie wiem dlaczego bo dokladnie podsypalem snacolem dookola doniczek.
Oba razem:


Głowny top Auto NL


Tu te pogryzienia o ktorych mowilem wczesniej.




Ma ktoś pomysł co to jesli nie slimaki? Nie ma opcji że to zwierzyna dzika jak coś.
Jutro kupuje planton K i bede im go lal.
pozdrowki
 

Czeski15

Well-known member
Rejestracja
Lip 20, 2020
Postów
241
Buchów
843
Albo przędziorki albo wciornostki tak mi się wydaje
 

tianito.g.i.t

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
57
Buchów
0
Siema, to byly slimaki ale juz jest spokoj, dzisiaj przyszedl mi biobloom od biobizza, wybralem ten nawoz bo poczytalem troche i wydaje mi sie lepszy, dokupic na flo cos jeszcze czy na razie wystarczy? Pzdr
 

tianito.g.i.t

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
57
Buchów
0
Siema wbilem ogarnac planty bo byla mega burza u mnie i wyglada to tak ze z norther lightem totalnie nic sie nie stalo a akacz zostal zlamany tak ze lezy na doniczce, doniczka rozwalona az w paru miejscach, lodyga po prostu sie wygiela i tak jakby odpadl kawalek na dole, jest szansa jeszcze go jakos odratowac skleic czy cos? Jesli tak to co zrobic zeby ta lodyga sie zrosla? Bede wdzieczny za pomoc
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Wbij podpórkę w kształcie litery Y i oprzej na niej łodygę,sama się zrośnie,nic tam na siłę nie sklejaj.
 

tianito.g.i.t

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
57
Buchów
0
Siema wszystkim! Auto AK482 uratowany, dzieki Topas za odpowiedz, zrobilem im takie jakby rusztowanie i do tego podwiazalem lodyge, i nagle "ożyła" bo juz byla przyklapnieta ale odbila sie troche do gory, ponizej wrzucam troche zdjec plantow i pozostawiam do oceny.

AUTO NL












A tu AK


Tak to wyglada, mozecie ocenic czy na razie spoko kwitna czy ewentualnie jakas zmiana potrzebna pozdro!!!!
 

tianito.g.i.t

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
57
Buchów
0
Podaje im Biobloom od biobizza, ogolnie to pozniej podrzuce zdjecia ale wydaje mi sie ze zrobily sie hermy, pod topami z lodygi wyrastaja takie dziwne pąki, okragły kształt, jak plant jest hermą to bedzie cos z niego jeszcze?

---------- Post Zaktualizowany 14:37 ---------- Data pierwszego postu 12:02 ----------

Tak to wyglada ale poczytalem i wydaje mi sie ze to chyba nie hermy, ale co wy powiecie?



 

Czeski15

Well-known member
Rejestracja
Lip 20, 2020
Postów
241
Buchów
843
Raczej panienki, chociaż jakoś zdj tragedia ? na tym 2gim 0 ostrości rozmazane nic nie widac. Jak robisz zdj telefonem musisz chwilę przytrzymać w miejscu żeby ostrości nabrało.
 

tianito.g.i.t

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
57
Buchów
0
Raczej panienki, chociaż jakoś zdj tragedia na tym 2gim 0 ostrości rozmazane nic nie widac. Jak robisz zdj telefonem musisz chwilę przytrzymać w miejscu żeby ostrości nabrało.

Wiem, chciałem zrobić jakieś lepsze zdjęcia ale telefon coś nie chcial zlapac zadnej ostrosci zrobilem tego 2 z 20 zdjec i nie dalo sie zlapac ostrosci takze sory, postaram sie lepsze foty robic nastepnym razem.
 

Zytoozime

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2020
Postów
59
Buchów
3
30.jpg

Z męskich nie wystają włoski
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół