nasiona marihuany

FOTORELACJA AK482 AUTO Outdoor

Wyszukiwarka Forumowa:

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
Zgduje, ze to akacz dostawal wody z filtra :D ogólnie filtry maja to do siebie, ze woda po ich użyciu utrzymuje ph przez jakieś... 3 godziny... Potem bywa roznie, zależy od filtra i od wkładu ale nie polecam, zwykla krajowa ktora stala 24h jest spoko.
Jak jest z deszczowką to nie wiem, nigdy nie używałem ale na oucie działa... Może posyp jej troche dolomitu, przygotuj 5-10 l wody i zrób flusha, jak już zrobisz to sprawdź ph jakie wyolynie z podstawki. Pamiętaj, ze po flushu musisz postawić donice bez podstawki aby cały nadmiar wody z niej wypłynął.
Jak często podlewasz ??
 
Ostatnia edycja:

userzyk

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2020
Postów
214
Buchów
3
Ja bym podsypal jakimś dolomitem/nawozem wapniowo-magnezowym, podlal solidnie i zostawił aż będą miały sucho. Glony na wierzchu wskazywały by że pH nie jest ok ale to może ktoś potwierdzić. Do tego oprysk z Asahi/Tytanit i powinno być ok. Jak na tyle słońca to marnie wyglądają moim zdaniem
Powodzenia :D
Edit: Pospieszyłem się z odpowiedzią a później doczytałem post wyżej. Tak czy siak z fartem :D
 

tianito.g.i.t

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
57
Buchów
0
Zgduje, ze to akacz dostawal wody z filtra :D ogólnie filtry maja to do siebie, ze woda po ich użyciu utrzymuje ph przez jakieś... 3 godziny... Potem bywa roznie, zależy od filtra i od wkładu ale nie polecam, zwykla krajowa ktora stala 24h jest spoko.
Jak jest z deszczowką to nie wiem, nigdy nie używałem ale na oucie działa... Może posyp jej troche dolomitu, przygotuj 5-10 l wody i zrób flusha, jak już zrobisz to sprawdź ph jakie wyolynie z podstawki. Pamiętaj, ze po flushu musisz postawić donice bez podstawki aby cały nadmiar wody z niej wypłynął.
Jak często podlewasz ??

AKACZ był przelewany przez 4 dni podczas deszczy jak nie moglem sie nim zająć i dlatego te pierwsze liscie tak pognily i w ogole, teraz leje mu deszczowke też, podlewam jak widzę że cała ziemia jest sucha, teraz przez te upaly podlewam codziennie wieczorem jak juz slonce zajdzie, ten ak ma rzeczywiscie jakąś ziemie niskiej jakosci jak ktos pisal jakies 2 tygodnie temu mysle ze stad ten mech i glony w donicy, auto nl ma glebe lepszej jakosci i cos takiego sie tam nie robi, dzieki za rady, zaraz lece po dolomit.

---------- Post Zaktualizowany 20:23 ---------- Data pierwszego postu 14:42 ----------

Siema jeszcze raz, szybkie pytanie tylko mam, zblizyłem się do plantów i pachną już konkret to juz jakas oznaka kwitnienia czy na wegu tez moga pachniec? Oba pachna jak cos.
 

tianito.g.i.t

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
57
Buchów
0
Siema szybki up, wrzucam tylko foty auto nl bo ten ak482 nie rosnie prawie.







Tak wyglada roslinka w dniu 19, dziś zrobiłem jej oprysk z asahi. Zdrowo rośnie?
 

Czeski15

Well-known member
Rejestracja
Lip 20, 2020
Postów
241
Buchów
843
Wygląda na zdrową ? ja bym lst już jej zrobił. Tylko jak się podejmiesz to z czuciem naginaj. Najlepiej poczytaj jeszcze o tym
 

tianito.g.i.t

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
57
Buchów
0
Siema, musialem przeniesc planty w inne miejsce bo tamto bylo przypalowe ale rosna, po lewej Auto NL ten większy.









Jak widac z ak raczej juz nic nie bedzie ale auto NL robi jakis tam postep, postanowilem że nie robie lst bo zostal mi tak naprawde jeden normalny plant i nie chce go polamac a nigdy tego nie robilem. Jak oceniacie?
 

Czeski15

Well-known member
Rejestracja
Lip 20, 2020
Postów
241
Buchów
843
Osobiście dosypał bym im/jej ziemi tak żeby było na równo z dolniczka o ile to są już docelowe ?. Rośnie, kolor ok, nic nie zjada liści także powinieneś się cieszyć ? oglądaj tylko liście czy nie ma przędziorkow. U mnie był z tym problem. 2 odrosty najnize dostały mocno po dupie. młode listki zaczely mi usychać. Po użyciu preparatu problem znikł ?
 

tianito.g.i.t

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
57
Buchów
0
Osobiście dosypał bym im/jej ziemi tak żeby było na równo z dolniczka o ile to są już docelowe . Rośnie, kolor ok, nic nie zjada liści także powinieneś się cieszyć oglądaj tylko liście czy nie ma przędziorkow. U mnie był z tym problem. 2 odrosty najnize dostały mocno po dupie. młode listki zaczely mi usychać. Po użyciu preparatu problem znikł

Dzięki za odpowiedź, będę pilnował tych przędziorków, na ak byla tylko mszyca ale na tym drugim nie ma bo ogladalem, jak cos to mam karate wiec moge zrobic oprysk w razie czego, myślisz że ten plant zdąży przed październikiem? Pozdrawiam i z fartem!
 

Czeski15

Well-known member
Rejestracja
Lip 20, 2020
Postów
241
Buchów
843
Hmm tak jak mi ostatnio kolega napisał wszystko zależy od genów i warunków ? według mnie powinieneś zdarzyc jeszcze 2 miesiące...
 

tianito.g.i.t

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
57
Buchów
0
Witam wszystkich po krotkiej przerwie, nie bylo mnie chwilke na miejscu ale plantami ktos sie zajmowal takze jest wszystko git, ogolnie dobrze podrosly i chyba kwitna bo widze biale wloski na obu ale nie wiem czy widac to na zdjeciach.







Tu wrzucam kilka fot robionych na szybkosci, ocencie czy wszystko git,pozdrawiam wszystkich ogladajacych, do nastepnego!
 

Good Time

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
98
Buchów
2
Myśle ze możesz się tego spodziewać pozdro z fartem i do przodu :)
 

Czeski15

Well-known member
Rejestracja
Lip 20, 2020
Postów
241
Buchów
843
Może to przez słońce ale wydaje mi się że liście trochę jasne...
 

tianito.g.i.t

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
57
Buchów
0
To przez slonce bo na zywo normalnie wygladaja, na akaczu sa dziurki w lisciach przy glownym topie i to chyba slimaki bo widzialem sluz na lisciach, mam snacola, to sie sypie do doniczki czy obok?

Wrzucam foty od przodu.
Lewa NL prawa ak482


 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół