nasiona marihuany

FOTORELACJA AK482 AUTO Outdoor

Wyszukiwarka Forumowa:

Romario73

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2019
Postów
181
Buchów
248
Odznaki
2
jeżeli chodzi ci o te okrągłe pąki z włosami to nie masz się czego obawiać. to są żeńskie pąki. na tym drugim zdjęciu dobrze nie widać ale jeżeli z pąka wystają włosy to wszystko jest ok.
 

tianito.g.i.t

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
57
Buchów
0
sprawdziłem, poczytałem trochę, i rzeczywiscie na wszystkich pąkach są włosy takiego brązowego koloru, czyli nie herma, dziekuje wszystkim za pomoc i do nastepnego!
 

tianito.g.i.t

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
57
Buchów
0
Siemka szybki up bo fajne zdjecia wyszly moim zdaniem auto nl okolo 50 dzien, ak 68 dzien




Głowny top auto nl






Mniejsze topki


Tu caly akacz






jak myslicie ile jeszcze trzymac tego akacza, bo to juz chyba pozostanie taki karzelek, nie wiem tylko czemu auto nl ma takie zolte liscie, leje co podlanie biobloom. Pozdrowienia!
 

tianito.g.i.t

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
57
Buchów
0
Siema wszystkim! Chwile mnie nie było ale wracam z upem, auto nl dzień 60
Tak to wygląda na ten moment










Wiem że bez lupki i dobrego makro ciezko to ocenic ale jakbyscie mogli tak mniej wiecej powiedziec to jak myslicie ile jeszcze będzie dochodził i czy jeszcze troche spuchną? Pzdr!
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Czesc,
Wyglada na to, ze jeszcze trzeba czasu. U mnie ak 47 dochodzil okolo 100 dni. Ostatnie kawalki ciale. po ok 110 dnia h...
 

tianito.g.i.t

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
57
Buchów
0
No to czekam dalej aż dojrzeje i oby pogoda dopisała, nie głodze go, jak podlewam to za każdym razem dodaje do wody biobloom 4ml/l

Jeszcze chciałem zapytać czy to wybarwianie lisci na ten kolor to wynika z tego genu czy to jakis niedobor? Widzialem ze te nl'e robia sie takie na koncowce flo cale fioletowe/niebieskie.



 

tianito.g.i.t

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
57
Buchów
0
Siema pisze z zapytaniem czy to plecha bo wnioskuje ze tak ale chcialbym zeby ktos doswiadaczony bardziej potwierdzil, jest to na zewnatrz i w srodku calego topa tez bylo, juz to wyrzucilem zeby sie nie rozeszlo.





Jak to plecha to robie flusha i tne cala bo teraz rano u mnie są 4 stopnie wiec boje sie o tą pleche. Pozdrowienia!
 

tianito.g.i.t

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
57
Buchów
0
Usunąłem całą pleśn niestety 2 topy wyrzucone, od 23 u mnie ma byc ciagle deszcz przez minimum tydzien wiec w obawie o plesn planuje ją ciachac za max 2 dni, myslicie że takie topy beda mialy juz jakas sensowna moc?

















Topy juz są mega żywiczne, palce sie mega kleją po dotknieciu, wiem że mogłyby jeszcze troche puchnac ale pogoda bedzie deszczowa a nie chce stracic calego plonu takze chyba tne planta za niedlugo, co powiecie????
 

UNHOLY

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2020
Postów
375
Buchów
839
Odznaki
2
Trzymaj te 2 dni; jednak prognoza pogody może się mylić i z tygodnia deszczu może się zrobić tydzień słońca, bądź tylko pokropi. Wniosek taki że czekać i obserwować trzeba.
 

tianito.g.i.t

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
57
Buchów
0
Siema, ściąłem planta wczoraj, przy trymowaniu niestety zobaczyłem ile pleśni było w środku glownego topa i troche sie zawiodlem, mokrego było 35g po trymie, na razie się suszy i jak bedzie gotowe to zapodam fotki.Myślicie że z 5g będzie na gotowo? Pzdr
 

tianito.g.i.t

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
57
Buchów
0
Siema, mam pytanie, przed główną kosą ściąłem sampla, było tam troche pleśni którą od razu wyciąłem, top się już wysuszył, wczoraj go paliłem i w smaku jak normalny temat, zapach tak samo dobry, faza bardzo fajna, najpierw wesolo a potem dosc bardzo usypia, tu wrzucam fotki suszu, taki top normalnie nadaje sie do palenia czy jest jakies ryzyko ze ta plesn ktora byla zanim wycialem rozprzestrzenila sie?
Susz:






A i te topy takie blade od swiatla przy zdjeciu jak cos
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół