nasiona marihuany

FOTORELACJA AK482 AUTO Outdoor

Wyszukiwarka Forumowa:

tianito.g.i.t

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
57
Buchów
0
Siemanko wszystkim, zaczynam od nowa grow na oucie, spot mega dobrze nasłoneczniony, okolo 10h swiatla dziennie, ziemia kwiatowa, doniczka bedzie chyba 15l docelowa, na razie sadzonki rosna w malych doniczkach, ale za niedlugo przesadzam.

Dzień 8 dzisiaj, czy plant rośnie ok? Codziennie ma duzo slonca moze max 3 dni byly ze troszke padalo ale tak to jest slonce cale dnie. Jak za wolno to czym to moze byc spowodowane?
https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/105211/IMG_20200702_172528.jpg

https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/105211/IMG_20200702_172506.jpg

https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/105211/IMG_20200702_172502.jpg

https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/105211/IMG_20200702_172536.jpg

:420:
 

tianito.g.i.t

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
57
Buchów
0
Siemanko, wrzucam upa, 12 dzień, wygląda tak, na 2 listkach pojawily sie jakies zolte plamy, planuje ją za max 2 dni przesadzic do docelowej i prysne asahi, kiedy lac mu biohumusa? Jakies ogolne rady? Podwiazana jest dlatego ze codziennie lezała na doniczce plasko nie wiem dlaczego, podlewam regularnie nie przelewam


 

Złoty Koń

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
93
Buchów
42
Gdy będziesz jak przesadzać, podsyp ziemi pod same liście.. wydaje mi się że przewraca się dla tego, że łodyga jest jeszcze miękka a roślinka jest wyciągnięta ;)
PoZDRawiam!
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Malo swiatla ma i dlatego sie wyciaga. Kolejna sprawa, ciagnie do swiatla, dlatego sie przewraca. Nie lejesz jej mam nadzieje nawozow ?
 

tianito.g.i.t

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
57
Buchów
0
Według mnie nie ma opcji, ze ma za malo swiatla, minimum 8h stoi w sloncu, ta lodyga jest mega giętka i jak zawieje to sie przewraca, jak bede przesadzal to tak jak kolega wyzej mowil podsypie pod liscie, nawozow jeszcze nie lalem jak cos poZDRo.
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Tak wygląda roślina, która nie ma mało światła:
IMG_7719.JPG


Zdjęcie zapożyczone od [MENTION=57187]BOOM[/MENTION] z tegorocznej FR

Uwierz mi, ona rośnie w górę, wyciąga się, bo szuka energii do życia. W zeszłym roku robiłem tak jak BOOM, wrzuciłem do weg-boxa na 1,5 tygodnia pod żarówki led i wyszły piękne, zdrowe i zwarte roślinki do przesadzania na spota. Warto przemyśleć temat na przyszłość.

Powodzenia w uprawie !
 

tianito.g.i.t

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
57
Buchów
0
no trudno, aktualnie nie mam jeszcze boxa żeby tak zrobić, przesadziłem ją już do docelowej, na razie się wyprostowała zobaczymy co będzie dalej. Piona!
 

tianito.g.i.t

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
57
Buchów
0
Siemanko ponownie, kolejne 2 auto nl dolaczyly na spota, jest tylko 1 problem, na dolnych listkach tych ktore wyszly z ziemi jako pierwsze pojawily sie 3-4 male czarne robaczki, mysle ze to moze byc mszyca, mam w domu Karate zeon czy cos takiego z agrecolu, robic im juz od razu oprysk? Jak tak to jaka dawka?


Edit.
Na spocie obok doniczki wylazło mi pełno slimaków, kupilem juz snacola, mogę przez jakiś czas poki jest taka mała przykryć ją butelką? Wywiercilem 10 dziurek po bokach butelki i przykrylem planta tylko ta butla ciagle jest zaparowana i nie wiem czy to nie zaszkodzi plantowi.
 
Ostatnia edycja:

Trzy Zera

Well-known member
Rejestracja
Sie 8, 2015
Postów
310
Buchów
0
Siemanko ponownie, kolejne 2 auto nl dolaczyly na spota, jest tylko 1 problem, na dolnych listkach tych ktore wyszly z ziemi jako pierwsze pojawily sie 3-4 male czarne robaczki, mysle ze to moze byc mszyca, mam w domu Karate zeon czy cos takiego z agrecolu, robic im juz od razu oprysk? Jak tak to jaka dawka?


Edit.
Na spocie obok doniczki wylazło mi pełno slimaków, kupilem juz snacola, mogę przez jakiś czas poki jest taka mała przykryć ją butelką? Wywiercilem 10 dziurek po bokach butelki i przykrylem planta tylko ta butla ciagle jest zaparowana i nie wiem czy to nie zaszkodzi plantowi.

Z tego co wyczytałem to 1ml na litr wody i na moje to od razu mozesz robic oprysk, to zwalcza tylko robale, nie powinno szkodzić rośliną bo nikt by tego nie stosował. Butelka - Skoro slimaki wyszły to pewnie deszczowo u ciebie, zimno chyba nie jest, ja bym dał spokój z tymi butelkami.
 

Złoty Koń

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
93
Buchów
42
Daj sobie spokój z butelkami , bo na polu jest gorąco i poparza ci się planty.. butelki można dawać, jak noce są jeszcze chłodne a na dzień najlepiej je zdejmować ;)
 

tianito.g.i.t

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
57
Buchów
0
Plant rośnie fajnie, oprysk zrobiony i zadzialal, w takim razie sciagam butelki i dzieki za pomoc. Zdjęcia wlecą niebawem jak telefon wroci z serwisu bo aktualnie jest niezdolny do robienia zdjec. Pozdro!
 

tianito.g.i.t

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
57
Buchów
0
Siema jeszcze raz, przeszedłem sie na spota i zobaczylem ze roslinka lezy wywalona na plasko, lodyga wygladala jakby byla zlamana na samym dole przy ziemi, lodyga na razie wyglada jak lodyga od stokrotki jakiejs, przysypalem ziemią az pod same liscie, na razie jakos sie trzyma, ten plant ma jeszcze jakies szanse na powodzenie czy lepiej go wywalic? Na dniach odpalam kolejne 3, jak teraz nie wyjdzie to chyba odpuszcze temat
 

Złoty Koń

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
93
Buchów
42
Nie poddawaj się ;) U mnie też nic nie idzie tak jak powinno, same straty , a zarazem jeszcze większa determinacja żeby spróbować jeszcze raz żeby się udało.. I choć bym miał zaczynać 1000 razy od zera to będę, bo czuje w środku że jak się postaram to wyjdzie kocur ;) dla tego głowa do góry! Teraz się uda :)
 

tianito.g.i.t

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
57
Buchów
0
Dzięki za te słowa, stwierdziłem, że nie zrezygnuje pomimo ze to jest juz 3 podejscie w tym roku, teraz musi sie udac.
 

tianito.g.i.t

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
57
Buchów
0
Siemanko wszystkim!! Wracam po krótkiej przerwie nie mogłem dodać zdjęć bo telefon był serwisowany, plant rośnie następująco w 21 dniu







Czy rośnie zdrowo jak na razie? Łodyga została jakiś czas temu podsypana pod liście po tym jak lekko się złamała.
Lac już nawóz na weg czy jeszcze czekać?
A tutaj malutki northern light auto 4 dni
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół