nasiona marihuany

Jak duzo urosna po przelaczeniu na 12/12 swiatla 0%-50%-80% czy 100%

Wyszukiwarka Forumowa:

dzygit

Well-known member
Rejestracja
Maj 27, 2020
Postów
334
Buchów
1,167
Odznaki
1
:the-boss-smiley-emo:the-boss-smiley-emowitam

Dobiero zaczynam zabawe w namiocie , wczeniej byl parapet i foliowiec bez zbednych bajer swiatel i nawozow pozniej namiot 70x70x160 ale wytrzymal miesiac ze wzgledu na zapach i cofanie sie powietrza - wywalone na strych do 150x150x220
Kupilem automaty - 2 hybrydy donice 18l / cococ z perlitem /nawozy cana z innymi .
Ida jak dzikie ( wedding cake + animal cacke w jednej )i jakis orange sampel ale male jest ze 40 cm na 40 i ma moze ze 12 topow juz inadal sie rozrasta.
16 go Lipca bedzie 2 miech pod lampami wczesniej zaczynaly na oknie .
Widze juz narzady ze sa to dziwczyny lecz rozmiary to 65cm wysokosci i rozpietosc ok 60-70 cm (topowane pozno , popalone nawozem , nie dozywione magnezem i podsuszone , zmiana miesca , zmiana temperatury noc 13-14 dzien 20-26 i zmiana swiatla z mars sp150 na spider farmer 4000 i robale z ogrodka przyszly - poczatki moje i powolna nauka.)

ile mniej wiecej pojda w gore po przelaczeniu na 12/12 ? procentowo :)
bo nimy to automat ale cos mu sie nie spieszy do kwiatow choc wedlug zasady co czytalem ze jak spaprasz na poczatku to ich nie intersuje nic tylko maja swoja czasowke i jada swoje.

zamysl bym 3 krzaki na swoj uzytek i nauke , chce 2 potrzymac do 100cm i przelaczyc zeby sie nie zdziwic pozniej.
moze ktos podpowie ile moga pojsc w gore ?


pozdrawiam

fota 2 dni po wstawieniu 18 maja do namiotu najwiekszy to orange bo siedzial ponad 2 tyg na oknie z tyly to wlasnie hybryda




i orange z przodu dla porownania na obcasach :) - inne chorowaly a ta ciezko zabic .
 

Indorshop.pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
62
Buchów
1
Po pierwsze upewnij sie czy są to na pewno automaty, jeśli tak, to nie ma potrzeby zmiany światła na 12/12, ale z tego co widze to raczej są sezonówki, i jeśli teraz je przełączysz to mogą urosnąć potwory, zależy jak długo bedą indukować, w razie czego jak bedzie Ci brakować miejsca to przed podlewaniem połam im nogi ile bedzie trzeba i pomieścisz sie jakoś. Pozdro i powodzonka !
 

dzygit

Well-known member
Rejestracja
Maj 27, 2020
Postów
334
Buchów
1,167
Odznaki
1
dzieki za odpowiedz poczekam i zobacze co bedzie :)
jestem poczatkujacy wiec pytannie - "przed podlewaniem połam im nogi" - masz na mysli podlamac je lekko gorne ?
 

Alastor Moody

widzę to, czego nie widać
Rejestracja
Cze 3, 2020
Postów
198
Buchów
354
Odznaki
2
Podejrzewam, że indor_s chodziło o metodę treningu tzw "super cropping".

Pozdro
 

dzygit

Well-known member
Rejestracja
Maj 27, 2020
Postów
334
Buchów
1,167
Odznaki
1
dzieki za podpowiedz nie bylem pewien


Zostalo 8 dni do 2 miesiecy w namiocie :)
- lampa zawieszona jest juz na 170cm / zostalo 50cm
- lampa na full mocy Spider farmer sf4000
- najwieksza hybryda ma juz 85cm , dzis je wygolilem od dolu co male i slabe oraz widze ze nie dojdzie do tego samego levelu co szczyty obok to kosa .


pozdrawiam i ide czytac i ogladac youtuba :)
 

dzygit

Well-known member
Rejestracja
Maj 27, 2020
Postów
334
Buchów
1,167
Odznaki
1
witam
znalazlem odpowiedz na forum zagranicznym dla wedding cacke tylko- wiec wyglada ze od czasu przelaczenia 12/12 do konca rosnie ok 50% -60%
ludzie przelaczaja ok 60 dnia do 90 dnia , niektore maja od 50-60 cm do 120-130cm przy 90 dniu.

moze komus sie tez przyda :)
 

venereal

Member
Rejestracja
Kwi 6, 2016
Postów
14
Buchów
0
Wyciąganie, czyli tzw. Flowering Stretch ;)
Sprawa wygląda tak, iż większość roślin po przełączeniu na 12/12 podwaja swoją wysokość. Są natomiast odmiany które mogą i ja POTROIĆ. My możemy wszystko dostosować rozmiarem doniczki, oświetleniem i treningiem
Pzdr
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół