nasiona marihuany

sezowki kwitna, WTF?

Wyszukiwarka Forumowa:

ciaagent

Active member
Rejestracja
Mar 24, 2020
Postów
40
Buchów
0
siemka

wpadlem dzisiaj na spota, zmoklem jak sk***ysyn ale nie o tym

ostatni raz bylem jakies 8 dni temu zadowolony z przyrostu i wogole, planty wysadzone do gleby 1 czerwca fajnie rosly

dzisiaj wpadam a tam kilka sztuk kwtinie, normalnie pelno wlosow, formuja sie kwiaty, planty nie siegaje nawet do kolan a juz jest taka chu*nia

wieksze planty, ktore rosna w miare, maja na lodygach po 2 wloski (symetrycznie w kilku miejscach) , ktore nie sa biale tylko brazowe, rozumiem ze one tez zaczynaja juz kwitnac?


odmiana to purple maroc, female seeds, nasiona namaczane 10 maja, wyszly z ziemi 14 maja, na out do gleby wysadzane 1 czerwca


wk***ilem sie i chyba juz sie wiecej tam nie pokaze

z fotorelacji innych uzytkownikow wynika ze purple maroci zaczynaja kwitnac dopiero w sierpniu, a tu taka kicha


rozumiem ze juz jest w ch*j pozamiatane?

---------- Post Zaktualizowany 21:33 ---------- Data pierwszego postu 21:25 ----------

ok, doczytalem ze te wloski to preflowery, ale czy powinny byc brazowe?

3 planty kwitna ewidentnie i sa male jak sk***ysyn, mam nadzieje ze reszta nie zakwitnie tak szybko
 

raiseNstuff

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2019
Postów
217
Buchów
1
Preflowery powinny być białe. Jeśli są brązowe to może oznaczać, że przenawoziłeś planty. Masz jakieś foty ?
 

ciaagent

Active member
Rejestracja
Mar 24, 2020
Postów
40
Buchów
0
Witaj.

Niestety zdjec nie porobilem ze wzgledow bezpieczenstwa.

Czy planty przenawozilem?

Nie zdazylem. Mialem pryskac tytanitem i florovitem.

Jedyny nawoz jaki tam jest to nawoz substral osmocote, te kuleczki dlugo dzialajace, bo tej ziemi uzylem w 0.5L donniczkach do produkcji sadzonek.

W 0.5L doniczce tego nawozu nie powinno byc duzo?

Aha, dodalem dolomitu po 3 garscie na dolek. Moze za duzo.

Liscie wygladaja na zdrowe sa zielone, koncowki nie sa popalone/zolte.

Jedynie dolne liscie pozolkly, powyrywalem je. Wydaje mi sie ze pozolkly od nadmiaru deszczu, bo ciagle pada.

Rozumiem ze preflowery u roslin ktore maja 6 tygodni od nasiona to normalna sprawa i nie oznacza to jeszcze poczatku kwitnienia? Potrzebny jest odpowiedni fotoperiod?

Tylko ch***wo ze nie sa biale.

Te 3 sztuki ktore ewidentnie zakwitly wygladaja jakby byly popalone nawozem, liscie pozolkly/pobrazowialy. Czesc lisci jest spoko, czesc jest chu**wa. Jedna z tych roslinek ktore zakwitly 8 dni temu spryskalem florovitem 2.5ml/L. Dla testu, ale tylko jedna.

Mozliwe ze femaleSeeds az tak spie****il i wrzucil automaty razem z sezonowkami?
 

Indorshop.pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
62
Buchów
1
Raczej niemożliwe, że wrzucili Ci auto zamiast sezona. Po prostu już jest na tyle późno, że sezonówki zaczynają kwitnąć i nic nie poradzisz. Proponuje na przyszły sezon wysadzać planty dużo wcześniej, żeby miały okazje powegować sobie na spokojnie. Pozdro i powodzonka !
 

ciaagent

Active member
Rejestracja
Mar 24, 2020
Postów
40
Buchów
0
Raczej niemożliwe, że wrzucili Ci auto zamiast sezona. Po prostu już jest na tyle późno, że sezonówki zaczynają kwitnąć i nic nie poradzisz. Proponuje na przyszły sezon wysadzać planty dużo wcześniej, żeby miały okazje powegować sobie na spokojnie. Pozdro i powodzonka !

indor_s - nie wiem co ty bierzesz ale lepiej bierz polowe, pozno na co? przeciez one zaczly kwitnac w ostatni tydzien czerwca gdy dni sa jedne z najdluzszych w roku

ewidentie cos sie spie****ilo

warunki uprawy albo

purple maroc z female seeds jest jakies chu**we
 

PlantPower

Member
Rejestracja
Lip 11, 2020
Postów
7
Buchów
0
indor_s - nie wiem co ty bierzesz ale lepiej bierz polowe, pozno na co? przeciez one zaczly kwitnac w ostatni tydzien czerwca gdy dni sa jedne z najdluzszych w roku

ewidentie cos sie spie****ilo

warunki uprawy albo

purple maroc z female seeds jest jakies chu**we

Gleba , nasłonecznienie , geny i zaczyna kwitnac, jest duzo takich przypadkow wystarczy poczytac.
 

rzutnik

més que la vida
Rejestracja
Kwi 23, 2020
Postów
170
Buchów
0
indor_s - nie wiem co ty bierzesz ale lepiej bierz polowe, pozno na co? przeciez one zaczly kwitnac w ostatni tydzien czerwca gdy dni sa jedne z najdluzszych w roku

ewidentie cos sie spie****ilo

warunki uprawy albo

purple maroc z female seeds jest jakies chu**we

Niektóre rośliny mogą wytwarzać jeden lub dwa drobne primodia lub pierwsze kwiaty bardzo wcześnie podczas gdy inne nie ujawniają swojej płci przez kilka miesięcy. Cykl życia konopi wystarczy czytać wiki .
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
mam w tym roku dwa te PM od female , mają po jakieś 190cm i tylko się określiły, na razie nie kwitną. może masz jakieś szybsze geny, albo rzeczywiście to jakieś automaty.
 

ciaagent

Active member
Rejestracja
Mar 24, 2020
Postów
40
Buchów
0
mam w tym roku dwa te PM od female , mają po jakieś 190cm i tylko się określiły, na razie nie kwitną. może masz jakieś szybsze geny, albo rzeczywiście to jakieś automaty.

no 190cm to naprawde duze bydlaki porosna

kiedy wysadzales? trzymales pod lampami?

jakie nawozy dales?
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Jaki fotoperiod miały pod lampami? 18/6 czy 16/8? Jak ten pierwszy to już wiadomo co jest przyczyną. Natężenie światła też ma znaczenie i zmiana może również wywołać przedwczesne kwitnienie. Female seeds informuje żeby nie trzymać pod lampami czy jakoś tak ze względu na geny ruderalis.

Pytasz o nawozy ale ich marka nie ma znaczenia, liczą się tylko pierwiastki jak N,P,K,Ca,Mg i mikroelementy, ich ma być pod dostatkiem, tak jak wody, światła, temperatury dzień/noc, temperatura i napowietrzanie gleby, wilgotność powietrza. To wszystko składa się na tempo wzrostu. Jeszcze geny są istotne ale to już na inny temat.

Na out starał bym się tylko o 3 rzeczy, żyzna gleba, dużo słońca i woda. Samo będzie rosło :)
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
w sumie kolega wyżek ma rację, ja pod lampami nie kiszę roślin na out, wysadzam jak najszybciej jak mają te 2-4 liście właściwe, ziemia spotowa, jakiś obornik kurzy, dolomit, plagron super mix i sporo słonecznego przewiewnego miejsca. właściwie to te PM nawet nie sa największe, niektóre maja już grubo ponad 2m nie wspomnę o moich automatach WW te dochodzą nawet do 150 cm. sezony i pół auto wysadzałem od 5 do 15 maja a AF tak po 15 maja do końca miecha czyli standart, trochę muliły jak były te przymrozki ale butle na głowach dały radę.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół