nasiona marihuany

dziwne paczki

Wyszukiwarka Forumowa:

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Bo żul to bystra bestia na tym forum. Kazdy odbiera wszystko adekwatnie do swojego poziomu więc dla jednych będzie "mądralą z wybujałym ego" , dla tych nieco bardziej kumatych po prostu reaguje w sposób ironiczny i radykalny na osobniki, które mimo podanego info wciąż widzą tylko to co ilustują klapki na oczach danego delikwenta. Totalnych debili również traktuje radykalnie hehe. Nie warto oceniać postawy, warto nauczyć się czytać ze zrozumieniem albo używać funkcji "szukaj". Najlepiej to i to.
Mi np wysłał seedy - mimo, że dopiero w tym roku ogarnąłem swoją pierwszą fotorelacje i potencjalnie nie mam doświadczenia w uprawie. Także tego... Miły człowiek, normalnie. Wszystko zależy od punktu widzenia huehue. Co do posta herma to herma. Nawet i w google wystarczy wpisać i podane wsio na tacy, hermafrodyta nie tylko konopek się tyczy.. Taki obojnak po prostu, CannaTranzystor z kut*sem i szparą(kwiatostan meski i żeński) jednocześnie. Plus do tego tranzol zdolny jest do samozapylenia. Bywa uciążliwym zwyrolem, tzw - gównem, które lepiej wyj***ć w piz*u.. a bywa, że dzięki takiemu zjawisku masz feminizowane ziarna... Yo!
 

pawlos911

Member
Rejestracja
Cze 30, 2020
Postów
9
Buchów
0
Witam
Podpinam sie pod temat.. i dla pewnosci swoje automaty tez sprawdzilem.
U mnie w tych paczkach sa rozniez jakies "nasionka" tylko sa ciemne wielkosci maku i obtoczone jakby lekka blonka..
Czy to rowniez zapylony kwiat -nasionko?
Czy te paki (pistols chyba) z brazowym wloskiem (trihosom chyba) powinien byc calkowicie pusty w srodku ?
 

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
Witam
Podpinam sie pod temat.. i dla pewnosci swoje automaty tez sprawdzilem.
U mnie w tych paczkach sa rozniez jakies "nasionka" tylko sa ciemne wielkosci maku i obtoczone jakby lekka blonka..
Czy to rowniez zapylony kwiat -nasionko?
Czy te paki (pistols chyba) z brazowym wloskiem (trihosom chyba) powinien byc calkowicie pusty w srodku ?

Niech się wypowiedzą bardziej doświadczeni growerzy- ja swój problem rozwiązałem na innym forum.Temat do zamknięcia.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół