nasiona marihuany

dziwne paczki

Wyszukiwarka Forumowa:

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
Wczoraj przepatrzyłem wszystkie, i w boxie i w ogródku. Te dziwne ala jajca sa tylko na automatach. I w boxie i na oucie.
Co zrobic?
 
Ostatnia edycja:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Te dziwne paczki to zapylone kwiaty żeńskie, zrób fotę bananów. ':) jak mało ich to obrywak na bieżąco, ja dużo to wyrywaj krzaki, a pewnie i tak się za późno obudziłeś skoro już formują się nasiona. :tiphat:

Co mogło je shermic? Nic, chu**we geny najpewniej. Chyba, że psikales jakimiś hormonami albo solami srebra/kobaltu.
 

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
Wkoncu Żul normalna odpowiedź dziękuję ci bardzo. To dzis poobrywam wszystkie jak tylko wrócę do domu. Opryski były tylko z wody albo wody z roostem.dziwna sprawa. Czyli poobrywac i doleciec z tym do konca??
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Mogłeś wysnuć takie wnioski z pierwszego postu jaki tu napisałem. :tiphat:
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Ufff, to mnie uspokoiłeś, myślałem, że tylko nabijasz sobie posty. :)
 

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
Bardziej bym powiedział o Tobie ze nabijasz posty.prosilem o prosta odpowiedź co zrobić
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Polecam się cofnąć do książek z podstawówki, dokładniej z przyrody i poczytać. Nadrobisz braki we wiedzy. A wtedy uprawa będzie błahostką. Tak, płacą mi tu za polemikę z newbie z odznaką mentora i tłumaczenie, że z kwiatka robi się owocek i że musi być pyleczek, żeby do tego doszło. Dokładnie tak. :paleniee:

przysubuję na koniec:

mentor (język polski) Edytuj
wymowa:
IPA: [ˈmɛ̃ntɔr], AS: [mẽntor], zjawiska fonetyczne: nazal. ​?/i
znaczenia:
rzeczownik, rodzaj męskoosobowy

(1.1) książk. doświadczony nauczyciel, doradca, wychowawca
(1.2) książk. osoba stale pouczająca innych, lubiąca prawić morały
rzeczownik, rodzaj męskorzeczowy

(2.1) ogrod. roślina o utrwalonych cechach, służąca do przekazywania tych cech zaszczepionemu na niej młodemu pędowi
 

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
Widzę mądrala z Ciebie bez wiekszej pomocy.
Pisz po Polsku proszę.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Dokładnie tak, odpowiedzi na Twoje pytania już dawno zostały umieszczone na tym forum, wystarczy poszukać. Tutaj ceni się ludzi którzy potrafią korzystać z wyszukiwarki, zamiast tworzyć tysieczną kopię tematu z działu pomocy. Czas na pisanie postów mógłbyś poświęcić na przejrzenie tego działu. Albo wpisać w wyszukiwarkę frazę hermafrodyta i poczytać. :)
 

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
Szukam, czytam, próbuje zdiagnozować moj przypadek. Każdy temat jest indywidualny. Pisalem w swojej fr ale nikt nie odpisywal. Wiecej empatii kolega. Bo to jest forum zeby pomagać mniej doświadczonym a nie hejtowac. Juz wiem dlaczego dużo userow przeniosło sie na konkurencyjne serwery. Róbcie tak dalej to pewnie sami tutaj zostaniecie wtedy będziecie sami miedzy soba sie wymądrzać.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Jak to każdy temat jest indywidualny? :)

Pohermiły Ci rośliny, jak każdemu growerowi. Albo wypie****asz całą roślinę do kompostu albo bawisz się w obrywanie. Kwestia chęci i ilości wyrzucanych bananów. W każdym temacie gdzie komuś coś pohermiło można dostrzec te dwa zabiegi, wystarczy popatrzeć i pomyśleć.

Co to jest ta empatia? Jakaś choroba cywilizacyjna? Wynaleziono już na nią antidotum?

Pokaż mi tych userów. Z tego co widzę to doświadczeni userzy przychodzą tutaj z innych miejsc, aby uwolnić się od gimbusów. Znasz lepsze miejsce? Nikt nikogo tu nie trzyma na siłę. ;)
 

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Ja zrozumiałem wszystko co napisał Żul w pierwszej odpowiedzi, co prawda nie było to może wyłożenie kawy na ławę lub jak kto woli - wyłożenie wszystkiego na tacy ale odpowiedź wskazywała ciąg przyczynowo skutkowy.

Jeżeli kwiaty zostały zapylone, oczywistym jest, że musiało to zapylenie powstać na drodze zapylenia pyłkiem, który to nie ma prawa wziać się skąd indziej jak tylko z dojrzałej gamety męskiej - pot. banana.(takie już prawa fizjologii)

Wniosek z powyższej odpowiedzi powinien być taki, że należy szukać tych gamet męskich - jeżeli masz dużo rozkrzewionych roślin, może być to też niestety szukanie wiatru w polu.
Ale jeżeli nie znajdziesz żadnych, masz wysokie prawdopodobieństwo, że więcej nie zastaniesz takiej sytuacji.



Ostatnio czytałem tytuł newsa: Sprawdź ile dni w lipcu klienci będą zderzać się z szybą drzwi wejściowych sklepów.
No i co - niby z całego tekstu wcale nie wynika, że chodzi tutaj o niedziele niehandlowe w lipc i na próżo będzie szukać tam informacji o zderzeniach z szybą...



Zatem nie każda enigmatycznie udzielona odpowiedź powinna być odbierana jako niechęć do udzielenia odpowiedzi.

P.S.
Ja też lubię pomagać ale tylko tym, którzy tej pomocy są godni.
Pozdrawiam :tiphat:
 

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
[MENTION=95707]blvck[/MENTION] HEMP WIZVRD - Dziękuje za odpowiedź. [MENTION=35010]Żul[/MENTION] - chciałem przeprosić. Wiesz jaka sytuacja była wczoraj- napisałem ci wiadomość - mojego problem-nie odpisałeś, ale masz do tego pełne prawo-nie mam pretensji - pewnie dostajesz mnóstwo takich zapytań. Prosiłem o jasną odpowiedz- a Ty wyłożyłeś mi temat jak profesor z Harvardu - 5 latkowi , no luz skoro masz wiedzę możesz jej śmiało używać.
Nie spamuje,nie otwieram tych samych wątków co inni nowi użytkownicy.Mam też swoje lata,młody nie jestem. Prosiłem o prostą odpowiedź. Jeszcze raz sorry ziom.

Wracajac do tematu - brak jakichkolwiek bananów i w boxie i w ogródku.Nie mam za bardzo rozkrzaczonych krzaków,łatwo mi się je przegląda. Wczoraj i dziś rano obejrzałem raz jeszcze i też stwierdzam że ich nie widzę.Nie miałem skąd przynieść pyłku męskiego.
Paczki są tylko na automatach. - czy to nie hermoafrodyta?
Nie oberwałem ich wczoraj.
 

muu

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2020
Postów
258
Buchów
438
Śledzę ten temat od samego początku jak i twoja FR gdzie też poruszałeś ten temat.
Jako że jestem newbie i mam przy koncu dopiero pierwszą uprawę, miałem podobne obawy co ty - stąd większe moje zainteresowanie tym tematem.
Jednak spędziłem wcześniej paredziesiąt bitych godzin na tym forum czytając... czytając... i powiem szczerze, że zrozumiałem wszystko po pierwszej odpowiedzi zula. Uspokoiła mnie ona na tyle, że dopiero teraz wróciłem do tego wątku, a ty dalej drążysz :) Temat miał odpowiedź na pierwszej stronie :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół