nasiona marihuany

Kiedy najwcześniej LST?

Wyszukiwarka Forumowa:

Matt92

Well-known member
Rejestracja
Cze 23, 2020
Postów
90
Buchów
1
Cześć, z góry zaznaczam, ze wiem iż trening LST powinno się robić najwcześniej, gdy roślina pokaże trzecie piętro.

natomiast trochę sytuacja zmusza mnie do tego żeby działać jak najszybciej. Moje rośliny maja 7 dni. 2 dni temu wszystko było ok, natomiast dzisiaj idąc do boxa zauważyłem, ze ostro wystrzeliły w górę. Logyda poszła jakieś 3-4cm do góry tylko przez ten czas. Aktualnie jakieś 7-8cm i 4 małe listki.
oczywiście od razu zwiększyłem moc HPSa na 175W(docelowo 250w) ze 150 i obniżyłem lampe o jakieś 10cm. Automaty indoor wpakowane od razu w doniczki docelowe wiec ratowanie się przy przesadzaniu odpada. Walczę z temperatura, stad lampy miałem wyżej - mimo odpowiedniej wentylacji do wielkości boxa. Dodam, ze jego wymiar to 70x70.

kiedy mogę najszybciej zacząć trening LST? Boje się, ze wyrosną mi jakieś bociany wiec wolałbym je jak najszybciej sprowadzić do parteru. Czy mogę zrobić to wcześniej? Czy odbije się to negatywnie?
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
Zacząć możesz już... Trenuj profilaktycznie, jeśli rośliny zaczęły cisnąć w gore to je wyginaj, a jak się spóźnisz to delikatnie przełam lodygę tak aby swobodnie wisiała szczytem w dół, w kierunku gdzie masz więcej miejsca...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół