nasiona marihuany

Taktyczny Outdoor [3x PӣAF 4XAF ]

Wyszukiwarka Forumowa:

WiesiekGrower

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2020
Postów
169
Buchów
0
Siemka, Zaczynam dość późno z tym outdoorem, ponieważ nie miałem za bardzo czasu wcześniej na ogarnianie tego wszystkiego, ale mam nadzieję, że zatrzymam tutaj chociaż pare osób :D

Asortyment:
-Nasiona
Półautomaty
*Amnesia Lemon
* Amnesia
* Black Domina
Automaty:
* Dosyć stary white widow XXL
* Dwa świeżutkie Moby Dick XXL
* Jamaican Dream x BS x Sugar Haze x BS


Nawozy i Stymulatory:
-BioBizz
*Bio-Grow
*Bio-Bloom
*Top-Max
-Biopon Stymulator Wzrostu Improver+

Ziemia Spotowa z:
-Perlitem
-Włoknem Kokosowym
-Wapnem Granulowanym

Amnesie I Jamaicana Zaczynam kiełkowac jutro. A fotki tych które już wyszły daje poniżej :zjarany:


A i Aktualizacje będą co około tydzień, Pozdro i buch z wami

Moby Dicki:






White Widowka



---------- Post Zaktualizowany 23:08 ---------- Data pierwszego postu 23:07 ----------

A i jakby mi ktoś mógł powiedzieć czemu mi sie jakaś tuleja tu pojawiła zamiast zdjęcia to będe wdzięczny :D
 

WiesiekGrower

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2020
Postów
169
Buchów
0
##########Akutalizacja#############

Do kiełkowania Poszły
Black Domina Fast Version
Amnesia I Amnesia Lemon fast version
Jamaican dream x BS X Sugar haze x BS AF
Critical 2.0 AF

A na Widowce Zrobione LST

Podrzucę jeszcze dzisiaj Zdjęcia spota :D





 

WiesiekGrower

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2020
Postów
169
Buchów
0
################################AKTUALIZACJA################################

Wyszły tylko 3 pestki

Critical 2.0 AF
Amnesia Lemon Fv
Black Domina Fv

Ww weszła na flo


Amnesia i Domina



Critical 2.0



Moby Dick



White Widow




---------- Post Zaktualizowany 21:14 ---------- Data pierwszego postu 20:28 ----------

A i ciekawa sytuacja, z 200 metrów od mojego spota osiedlił sie jakiś majster, ogólnie dobry zawodnik bo wsadził krzaka w wiadro z tego co widze, za bardzo go nie interesują rośliny, bo ma z 5 ślimaków na jednej a jest tam codziennie :D ale zżera mnie ciekawość kto to taki, bo nawet nie sprawdził czy po tym spocie ktoś chodzi, a chodzę tam codziennie na spacer :D

Jakieś pomysły jak go stamtąd ewakuować? Nie chce żeby sie zainteresował moimi krzaczkami
 

I Love To Smoke!

Well-known member
Rejestracja
Sty 21, 2014
Postów
46
Buchów
4
Ale te White widow pięknie wygląda masakra listi jak noże
Udanych zbiorów życzę fajnie się zapowiada z fartem \/
 

quidigge

Well-known member
Rejestracja
Cze 27, 2020
Postów
83
Buchów
3
A i ciekawa sytuacja, z 200 metrów od mojego spota osiedlił sie jakiś majster, ogólnie dobry zawodnik bo wsadził krzaka w wiadro z tego co widze, za bardzo go nie interesują rośliny, bo ma z 5 ślimaków na jednej a jest tam codziennie :D ale zżera mnie ciekawość kto to taki, bo nawet nie sprawdził czy po tym spocie ktoś chodzi, a chodzę tam codziennie na spacer :D

Jakieś pomysły jak go stamtąd ewakuować? Nie chce żeby sie zainteresował moimi krzaczkami

Hehe jestem ciekaw jak Ty byś go chciał ewakuować stamtąd.. Piękna sprawa jak on ma swoje ty masz swoje i nikt nikomu nie szkodzi Jeśli wie o istnieniu Twoich roślin i się obawiasz o nie to widzę jedno wyjście, pogadać z nim, obczaić czy dogadany i jakoś się z nim ustawić. A jeśli nie wie o Twoich krzakach to trzymaj się z daleka, ogarnij kiedy on przyjeżdża i staraj się też być wtedy, żebyś wiedział gdy będzie chciał się zbliżyć do Twoich dziewczyn.
 

WiesiekGrower

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2020
Postów
169
Buchów
0
Mały upik,

White Widow Strasznie zaniedbałem przez brak czasu, więc trochę jej potencjał zmalał :V

2 Pafy i af nie ruszyły jeszcze po przeprowadzce do nowego środowiska

A Moby Dick myślę że warty Uwagi, strasznie mi się wygląd podoba i licze na owocny zbiór z tej panienki :D

Wieloryb



Młodziaki



Zmarnowana życiem ww





---------- Post Zaktualizowany 22:59 ---------- Data pierwszego postu 18:18 ----------

A i smieszna sytuacja nie wiem czy groźna, w liściu pająki złożyły kokon. Groźne to to?
 
M

Muerte

Guest
Nie ogarniam tego tematu???albo ty za dużo ćpasz,albo ja za dużo piję.
 

WiesiekGrower

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2020
Postów
169
Buchów
0
Za dużo pijesz chyba, według mnie to zwykła FR. i też mam nadzieję, że wrazie czego ktoś mi pomoże w problemie :D
 

Romario73

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2019
Postów
181
Buchów
248
Odznaki
2
Wieloryb to Moby Dick? Jeżeli o nim mowa to wątpliwy będzie duży zbiór bo z tego co widzę to on już zaczął kwitnienie. Przynajmniej z tego co ja widzę to tak właśnie jest. No chyba że masz jeszcze inną roślinę której nie pokazałeś teraz?
 

WiesiekGrower

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2020
Postów
169
Buchów
0
Wieloryb to Moby Dick? Jeżeli o nim mowa to wątpliwy będzie duży zbiór bo z tego co widzę to on już zaczął kwitnienie. Przynajmniej z tego co ja widzę to tak właśnie jest. No chyba że masz jeszcze inną roślinę której nie pokazałeś teraz?

Mam i drugiego ale coś mnie w chu*a zrobili dinafem gwarantował dłuższy veg druga trochę większa na flo też już. żeby z tego wszystkiego było +60 to byłbym fest zadowolony
 

Romario73

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2019
Postów
181
Buchów
248
Odznaki
2
I jeszcze jedna bardzo ważna sprawa. Jeżeli chcesz szybkiego wzrostu tych małych roślin to weź je solidnie podlej. Przelej tą całą ziemię w tych doniczkach. Roślina to 80% wody. Więc skąd ma nabrać masy jak jej kapniesz wody jak na tym zdjęciu? Nie bój się ich solidnie podlewać bo to bardzo ważna rzecz dla nich. Nie mówię żeby stały we wodzie ale cała ziemia co jakiś czas czyli co trzy cztery dni musi być cała mokra. Wtedy będziesz zadowolony z ich wzrostu i rozrostu na boki. Powodzenia.
 

WiesiekGrower

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2020
Postów
169
Buchów
0
Aż buszka postawie bo to mi dobra ciekawostkę sprzedałeś, zawsze jak czytałem to wszędzie że łe lepiej przesuszyć niż przelać, przyleję po litrze na donice i zobaczymy efekty :D

A da się jeszcze jakoś przyspieszyć? Bo widziałem ze planty odrazu na flo potrafią fajnie porosnac ale to wszystko było w hydroponice,
Wiec jakieś środki najlepiej naturalne? Oprócz wody z wierzby bo o tym wiem, ale jakoś nie mogę się zabrać żeby jechać po nią
 

Romario73

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2019
Postów
181
Buchów
248
Odznaki
2
Przeczytaj ten temat i to będzie najprostsze rozwiązanie dla ciebie. Ja stosuję azofoskę na weg. Ale jeżeli wolisz coś naturalnego to proszę https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?38535-Nawóz-Gnojówka-z-pokrzyw Ogólnie jest sporo tematów o naturalnych nawozach. Popatrz w tym dziale z nawozami to znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Choć myślę że ten co ci wkleiłem będzie ok. I podlewaj bo bez wody naprawdę nie urosną :)
 

WiesiekGrower

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2020
Postów
169
Buchów
0
#################MAŁY UP ZE SPOTA############################

Dzisiaj po przyjezdzie zastałem wycięte krzewy wokół moich roślin jednak, że doniczki były przykryte jak by ktoś chciał je bardziej zakamuflować, czym prędzej załozyłem koszulkę na łeb i zacząłem spie****ać jak najdalej, przy okazji zaliczyłem spacer z 8kg doniczkami przez km, żeby znaleźć inne miejsce na szybko. Nie wiem czy to czyjaś działka ale w leśie państwowym chyba nie mozna kupić sobie pola, i jestem obsrany, że jest tam gdzieś fotopułapka i morda sie załapała.

Ktoś doradzi co robić?

Fotki podrzuce jutro jak zrobie LST
 

Zytoozime

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2020
Postów
59
Buchów
3
czym prędzej załozyłem koszulkę na łeb i zacząłem spie****ać

Strach pomyśleć jak zachowujesz się jak przejeżdża obok ciebie patrol policyjny po mieście.
Jak fotopłapka miałaby ci zrobić zdjęcie to by ci zrobiła bez koszulki chyba że chodzisz cały czas z koszulką na łbie to zainwestuj w rajstopy xD
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół