nasiona marihuany

Taktyczny Outdoor [3x PӣAF 4XAF ]

Wyszukiwarka Forumowa:

WiesiekGrower

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2020
Postów
169
Buchów
0
Strach pomyśleć jak zachowujesz się jak przejeżdża obok ciebie patrol policyjny po mieście.
Jak fotopłapka miałaby ci zrobić zdjęcie to by ci zrobiła bez koszulki chyba że chodzisz cały czas z koszulką na łbie to zainwestuj w rajstopy xD

Zobaczyłem, że wycięte i odrazu sie owinąłem ale nie wiem czy w pore, nie wiem ale jestem osrany fest, a najgorsze jest to że sztuka musiała tam zostać bo jest w ziemi :V
Przeżyje młoda jak dzisiaj 3 litry dostała z dwa tygodnie?
 

Zytoozime

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2020
Postów
59
Buchów
3
Jak by cię mieli złąpać to już by cie mieli, może nikt tego nie zauważył. Jak chcesz tam iść to żadnych szmat ani kominiarek tylko koszyk na grzyby i zachowuj się jak normalny człowiek.
A kto ma wiedzieć czy przeżyje, obejrzyj prognoze pogody w internecie chociaż to i tak za dużo nie mówi bo u mnie miało padać a sucho od 2 tygodni a 2 kilometry dalej burza obfita przeszła
 

WiesiekGrower

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2020
Postów
169
Buchów
0
Jak by cię mieli złąpać to już by cie mieli, może nikt tego nie zauważył. Jak chcesz tam iść to żadnych szmat ani kominiarek tylko koszyk na grzyby i zachowuj się jak normalny człowiek.
A kto ma wiedzieć czy przeżyje, obejrzyj prognoze pogody w internecie chociaż to i tak za dużo nie mówi bo u mnie miało padać a sucho od 2 tygodni a 2 kilometry dalej burza obfita przeszła

Może trafiłem na jakąś dobrą duszyczke, bo ewidetnie byl tam, a doniczki nawet nie wkopane, a były zakamuflowane jak nigdy, sam ich znaleźć nie mogłem.
Grzybów próźno tam szukać, krzaki jeżyn chwasty i jakies inne syfy, nie wiem kogo tam ciągneło po o ostatniej wizycie całe nogi poszarpane od tych jeżyn...

Zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie ale jak mówisz, że dawno by mnie mieli dodatkowo, że jestem w kartotekach sądownictwa to czuje się w miare bezpiecznie,
 

Zytoozime

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2020
Postów
59
Buchów
3
To idź zbierać jeżyny, nazbierasz trochę zobaczysz jaka sytuacja czy się ktoś kręci.
Nie masz nad spotem lini energetycznych??
Wcale nie jest tak że jak ktoś wie jak wygląda plant to go odrazu wyrywa.
Brat w tym roku posadził, po miesiącu poszedł zobaczyć a obok ktoś też posadził nawet tych jego nie zauważył a jedną zdeptał i swoje musiał przenieść
 

WiesiekGrower

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2020
Postów
169
Buchów
0
Witam Serdecznie Wszystkich Growerów :D

Dawno nic nie wstawiałem ale wkońcu jestem, po małych niedogodnościach na spocie udało mi się coś podziałać
Widowka scięta, zdjęć suszu nie wstawiam bo chyba każdy widział, wyglądem jak zwykła szyszka.

Krótki SR - Spala się gładko, smak taki 7,5/10, spodziewałem się czegoś więcej ale jest git. Nie Upie****a jak jakiś haze czy coś innego. po którym nie chce mi się ręki ruszyć a co dopiero z kimś rozmawiać.
Tzw. Śmieszek, fajnie się go pali w gronie znajomych etc.
Zapach - nie dojeżdza jak z jakiegoś coffe shopu ale pachnie przyjemnie tak żywicznie. taka jakby sosna

A reszta już tutaj :D

Po Tych wczesnych pafach nie spowiedzwałem się tego, myślałem, że to takie karzełki które zaczną kwitnąć po tygodniu a tu taka niespodzianka
Jutro podjade do nich z biohumusem i spryskam ostatni raz stymulatorem wzrostu, jeszcze trzeba je podbić troche :D

Critical- Ładnie się rozrósł, raczej odpuszczę sobie na nim lst bo po położeniu połowa liści będzie ku dołowi i może pognić więc zostawiam
Ale strasznie mi sie podoba i stawiam na nim duże nadzieje
Dostał dzisiaj litra burzy kwiatów a za trzy dni wjeżdza melasa



I Moby Dick, slodki karzełek. - Nie mam pojęcia czemu jest taki niski chodź swiatła za duzo nie ma więc powyciągać sie powinien
A za to moby dick kolegi jest wysoki jak dąb a słońca ma od świtu do nocy, ale jest kolegi który go tak zaniedbał, że żal pokazywać.






---------- Post Zaktualizowany 15:23 ---------- Data pierwszego postu 15:16 ----------

a i czy taki cykl jest dobry?

Co cztery dni jest zmiana
Burza kwiatów - woda z melasą - woda
 
Ostatnia edycja:

Zytoozime

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2020
Postów
59
Buchów
3
Nie wiem co daje melasa ale dopóki nie pali liści, rosną i są zdrowe znaczy że dobrze.
Mobby dick nie miał słońca więc nie urósł w czasie swojego krótkiego wega dlatego nie poleca się automatów dla początkujących,
zawalisz początek=mizerny plon
 

Zytoozime

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2020
Postów
59
Buchów
3
wysoka nie oznacza lepsza bo może być też badylem. A co jej zasłania słońce, trawa? W lesie na dole też rosną rośliny, liście to nie eternit czy blacha coś tam słońca przepuszczą zależy co jej zasłania i jak gęste.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół