nasiona marihuany

4x 600 W a licznik

Wyszukiwarka Forumowa:

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,636
Odznaki
3
Moim skromnym zdaniem to 3-4kw przechodzi be problemu w dzisiejszych czasach
tylko w terminie placic i trzymac jezyk na kłotkę
 

cichociemny1

Member
Rejestracja
Maj 24, 2020
Postów
14
Buchów
0
panowie, taki offtopic, a zeby nie kombinowac i nie bac sie o prad to jakie lampy warto kupic ?
 

Garry

Well-known member
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
116
Buchów
3
panowie, taki offtopic, a zeby nie kombinowac i nie bac sie o prad to jakie lampy warto kupic ?

Na dzisiejsze czasy to najlepiej LED.
Ale jak pisali wcześniej, głównie chodzi o to żeby płacić na czas. No i żeby rachunek przychodził na Ciebie, nie na właściciela mieszkania który nic o tym nie wie.
 

Matt92

Well-known member
Rejestracja
Cze 23, 2020
Postów
90
Buchów
1
U mnie rolety dzień/noc są zasłoniete w salonie praktycznie cały czas od 6 lat. Nikt nigdy nie pytał po co i dlaczego.
Zarzucie prądu - tak jak mówią przedmówcy, jak płacisz nie ma problemu. Ludzie często maja w domu rybki czy jakieś egzotyczne zwierzęta, które również maja włączone cykle światła o stałych porach. Nie mówiąc już o rożnego rodzaju bojlerach, ogrzewaniach itp.

Najczęstsze wpadki to znajomi, którzy na pewno nic nie powiedzą albo jakieś Krzywe akcje z dilerami, którzy uprawiają komercyjnie i np. Bawią się w detal na swoim osiedlu ze swojego domu - znam taki przypadek.

Mnie np. Bardziej martwi fakt wizyty(raz w roku) gościa z gazowni, który kontroluje szczelność instalacji gazowej i człowiek, który spisuje licznik z wody. Tutaj niekiedy trzeba kombinować bo mimo filtra jakieś tam pasywne otwory w boxie mamy i trochę tego zapachu może się wydostać. Możesz trafić na 60 latka, który nic nie kuma albo 30 letniego fagasa, który jest w temacie.

Kwestia zapachu/hałasu często tez powraca, gdy mamy w miarę małe mieszkanie a przyjmujemy gości. Tutaj sytuacja jest podobna, chociaż mino wszystko bardziej bezpieczna. Ja mam to szczęście, ze mamy dwa mieszkania, natomiast czujnym trzeba być zawsze.
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Mnie np. Bardziej martwi fakt wizyty(raz w roku) gościa z gazowni, który kontroluje szczelność instalacji gazowej i człowiek, który spisuje licznik z wody. Tutaj niekiedy trzeba kombinować bo mimo filtra jakieś tam pasywne otwory w boxie mamy i trochę tego zapachu może się wydostać. Możesz trafić na 60 latka, który nic nie kuma albo 30 letniego fagasa, który jest w temacie.

No gość z gazowni zazwyczaj Ci nie chodzi po mieszkaniu zwiedzać tylko kuchnia i kibel, tam gdzie zazwyczaj są jakieś przyłącza gazowe. Pozamykać drzwi do pokoi, jak się będzie słyszeć, że chodzi po klatce to dwie cebule na patelnie, ząbek czosnku i jak drzwi od pokoju pozamykane to nie ma bata, żeby przez ten aromat cokolwiek wyczuł hahaha :D
 

Matt92

Well-known member
Rejestracja
Cze 23, 2020
Postów
90
Buchów
1
Haha z tym czosnkiem i cebulą dobry motyw:kuch:

Ja bardziej kombinowałem z jakiś odświeżaczem do powietrza, który czasowo odświeża powietrze. Tez jakiś sposób, w końcu przy filtrze ten zapach nie jest jakiś nokautujący po wejściu do mieszkania. To bardziej jakaś woń wyczuwalna tylko przy wejściu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół