nasiona marihuany

Pierwsza Uprawa

Wyszukiwarka Forumowa:

krychanwr

Active member
Rejestracja
Cze 30, 2020
Postów
37
Buchów
0
WITAM BEDE PROSIŁ O JAKIES PORADY CO DO MOJEJ Uprawy a mianowicie .

Zakupiony sprzęt to :
Namiot 2 x 2 na 1,8
Lampy ledowe 6 x 1000
Wentylator wyciągowy o mocy 440m3/h do 550m3/h
Wentylator mieszający
Nawilżacz powietrza 300 ml/h
Doniczki 11 l
Ziemia Canna professional
Nawozy canna bio

I teraz tak moja uprawa ma 2 tygodnie i jeden dzień kiedy pojawiły się na świecie w dniu dzisiejszym zaczynając przygodę posadziłem je w małych doniczkach pod lampą fluorescencyjną 4 x 50 w i tam
Rosły sobie około półtora tygodnia gdzie po półtora tygodnia przesadziłem je do 11 litrowych doniczek przeprowadzkę nie zniosły za miło bo coś się z nimi niestety dzieje bardziej będzie to widoczny na zamieszczonych zdjęciach chciałem dodać tylko że że w pierwszych paru dniach podlewałem wodą o pH 6.5 do 6.7 wilgotność miały około 80% przy włączonym wentylatorze wyciągowym lecz gdy pogoda dała w du*ę to przez kilka dni miałem praktycznie 40 stopni w namiocie więc musiałem włączać wyciągowy wilgotność wtedy skakała bardzo w dół nawet 40 do 50% niestety nie mogłem nic z tym zrobić również zamieszczę zdjęcia z odczytów temperatury i wilgotności przez ten okres chciałbym jakieś porady co sądzicie jak to wygląda jak je podleczyć dziękuję bardzo za komentarze chciałem dodać że są to nasiona autoflowering 30 x AK47 od bulk jedna sztuka gorilla i jedna sztuka auto big critical od big seedbank
 

ALTARE

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2009
Postów
341
Buchów
4
Kilka dni z +40 stopni musiało dać im w du*ę mocno, co to za sprzęt masz 6x1000w? :D a i zapomniałeś o fotkach ;)
 

krychanwr

Active member
Rejestracja
Cze 30, 2020
Postów
37
Buchów
0
Są to lampy spider farmer z ledami Samsunga co do fotek to właśnie nie wiem jak to się robi Bo nie mogę dodać nic kolejna sprawa wydaje mi się że chyba przelałem rośliny
Bo podlewałem je na początku praktycznie codziennie po trochu a później jak przesadziłem do dużej doniczki to też podlałem i podlewałem co 2 dni także wiem że karygodny błąd

---------- Post Zaktualizowany 20:53 ---------- Data pierwszego postu 20:41 ----------

Czy te 6 lamp na 4 m2 to jest przesada ? trzyma teraz na odległości około 30 cm od roślin
 

krychanwr

Active member
Rejestracja
Cze 30, 2020
Postów
37
Buchów
0
displayimage.php
[/url[/IMG]

---------- Post Zaktualizowany 17:47 ---------- Data pierwszego postu 17:43 ----------

displayimage.php
[/url[/IMG]

---------- Post Zaktualizowany 17:48 ---------- Data pierwszego postu 17:47 ----------

displayimage.php
[/url[/IMG]

---------- Post Zaktualizowany 17:49 ---------- Data pierwszego postu 17:48 ----------

displayimage.php
[/url[/IMG]

---------- Post Zaktualizowany 17:51 ---------- Data pierwszego postu 17:49 ----------

displayimage.php
[/url[/IMG]

---------- Post Zaktualizowany 17:53 ---------- Data pierwszego postu 17:51 ----------

displayimage.php
[/url[/IMG]

---------- Post Zaktualizowany 17:56 ---------- Data pierwszego postu 17:53 ----------

displayimage.php
[/url[/IMG]

---------- Post Zaktualizowany 17:58 ---------- Data pierwszego postu 17:56 ----------

displayimage.php
[/url[/IMG]

---------- Post Zaktualizowany 17:59 ---------- Data pierwszego postu 17:58 ----------

Ta od początku nie nie współpracowała zostawiłem ją dlatego że nie chcę nic wyrzucać myślę żeby ją przesadzić w większą doniczkę i zobaczyć co z niej wyjdzie

---------- Post Zaktualizowany 18:02 ---------- Data pierwszego postu 17:59 ----------

displayimage.php
[/url[/IMG]

---------- Post Zaktualizowany 21:20 ---------- Data pierwszego postu 18:02 ----------

Z tego co widzę to poniosło mnie z tymi 6x1000 czy jak wezmę 2 to nie postresuje dziewczyn ? I chyba je wyżej podniosę proszę o jakieś podpowiedzi. Dzięki z góry
 

ALTARE

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2009
Postów
341
Buchów
4
Spokojnie zostaw sobie te 6, jedna ma około 100W i pokrywa max 60x60 więc sam przelicz ;) roślinki myślałem, że gorzej będą wyglądać, tragedii nie ma. Odległość musiałbyś po fotorelacjach ludzi zobaczyć jak używają, albo w instrukcji, pewnie coś przysłali do lamp :)
 

krychanwr

Active member
Rejestracja
Cze 30, 2020
Postów
37
Buchów
0
Altare te lampy pisze że sztuka 1000 w więc skąd te 100w ?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
Jak by miały 1000W to już byś dawno te krzaki usmażył.
 

krychanwr

Active member
Rejestracja
Cze 30, 2020
Postów
37
Buchów
0
displayimage.php
[/url[/IMG]

---------- Post Zaktualizowany 07:51 ---------- Data pierwszego postu 07:29 ----------

Pisze że zastępuje 400-600 hps sztuka
 

ALTARE

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2009
Postów
341
Buchów
4
Nie mogę znaleźć tej lampy, jedynie są sf1000 które mają 100w i w co drugiej aukcji są opisane że mają 1000w tylko jak zobaczysz w opisie ile ma średniego realnego zużycia to masz podane 100w. Więc przeczytaj o niej dokładnie. Albo znajdź mi ta lampę na stronie producenta i podeślij link. Nie upieram się, ale tak to widzę. Dziwna jest ta cena bo one są tańsze. Ale jak mówię to nie moja ulubiona firma więc coś mogło mi umknąć.
 

krychanwr

Active member
Rejestracja
Cze 30, 2020
Postów
37
Buchów
0
Tylko że kwestia mocy a użycia prądu to są 2 rzeczy ledy mają większą moc przy mniejszych zużyciu prądu hps mają bodajże tyle ile pisze tyle pobiera prądu aczkolwiek stosunek 1000v do poboru 100w jest dziwnie niski 400w miało by sens ale 100w nie wiem zostawię 6 w takim razie
 

ALTARE

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2009
Postów
341
Buchów
4
A gdyby na ebay reklamowali to, że ma 2000w też byś to łykał? Tylko powiedz szczerze bo może to być mój nowy biznes.

https://www.spider-farmer.com/products/sf-1000-led-grow-light
To jest link do strony producenta Twojej lampy, do konkretnie Twojej lampy, przeczytaj uważnie, czy w którymkolwiek tam miejscu jest jakaś wzmianka o 1000w?????

A dwa mówimy o firmie i lampie w której na ich stronie w jednym miejscu podają :
Veg footprint is 3 x 3 ft, Flowering footprint is 2 x 2 ft.

A trochę niżej podają
Veg:2.5x2.5ft Flower:2x2ft

Nie zmienia to faktu, że to 100W!!
 

krychanwr

Active member
Rejestracja
Cze 30, 2020
Postów
37
Buchów
0
Kolego ja się nie chce wykłucac tylko mówię że przełożenie mocy a pobur to są 2 różne rzeczy jestem elektrykiem i wiem coś o tym 2 sprawa faktycznie zapewne nie mają mocy 1000 w ale to że piszę pobur prądy to nie znaczy za mają moc 100 w jestem ciekawy czy lampy 100w mają taki wskaźnik pokrycia czyli na vegu 800cmx800cm a na co 700cmx700cm

---------- Post Zaktualizowany 18:31 ---------- Data pierwszego postu 18:28 ----------

* 70cmx70cm i flo 60x60 cm
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół