nasiona marihuany

pomocy roslinki mi chyba wiedna

Wyszukiwarka Forumowa:

spri3te

Active member
Rejestracja
Cze 8, 2020
Postów
40
Buchów
3
Dziendobry, 10 dni temu wykielkowaly mi auto ak47 2.0. Chcialem je w weekend przesadzic na spota jednak cos nie dobrego sie dzieje z pannami. W sobote po calym dniu na sloncu zauwazylem ze wszystkie malenstwa lezaly. Nie przejelem sie tym za bardzo gdyz kielki byly dosyc wyciagniete, wlozylem patyk podsypalem ziemia i przymocowalem delikatnie sznurkiem. Wszystko bylo git do czasu az jednej oklaply liscie, myslalem ze to z braku wody wiec ja podlalem niestety nic to nie pomoglo, dzisiaj rano w pospiechu do pracy pomylilem chyba butelki i podlalem je po3 lyzki z burza kwiatow. Teraz wszystkie maja oklapniete liscie i powoli zolkna wiec to musiala byc burza kwiatow. Nie mam jakis cykli podlewania jak doniczka jest lekka to leje im przefiltrowana wode z dzbanka.
Leje na oko tak aby po wsadzeniu palca na ok 5cm bylo mokrawo. CO ROBIC??? Flush zalatwi sprawe? Edit
czytalem ze sa 3 powody oklapniecie lisci przelanie przesuszenie i uszkodzenie korzeni, patyczka nie wbijalem w ziemie tylko postawielem go i podsypalem 2-3cm ziemi wiec nie ma opcji zebym je uszkodzil

url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-1093901]
normal_106501130_595724684474462_1891544678321066656_n.jpg
[/url]





 

Syl1870

Member
Rejestracja
Cze 29, 2020
Postów
8
Buchów
0
Przelane i przenawozone zrób flush i daj im spokój na tydzień powinny ruszyc:moon:
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
No jak im burze kwiatów dałeś to ja to średnio widzę na takich maleństwach.
 

WiesiekGrower

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2020
Postów
169
Buchów
0
Raczej przez tą burze kwiatów, od takby sobię nie zaczęły więdnąć, ja osobiście bym robił flush ale, możesz poczekać na odpowiedz kogoś bardziej doświadczonego
 

spri3te

Active member
Rejestracja
Cze 8, 2020
Postów
40
Buchów
3
zrobilem wszystkim panna flusha , nie pozostaje mi nic innego jak czekac i obserwowac, mam nadzieje ze wroca do siebie
 

Chaplin

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2020
Postów
222
Buchów
1
zrobilem wszystkim panna flusha , nie pozostaje mi nic innego jak czekac i obserwowac, mam nadzieje ze wroca do siebie

a nie prościej byłoby na tym etapie pozbyć się ich i kiełkować nowe pestki ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół