nasiona marihuany

Co im podać, co się dzieje + coś na kwitnienie

Wyszukiwarka Forumowa:

erni1997

Member
Rejestracja
Cze 30, 2020
Postów
7
Buchów
0
Witam serdecznie:tiphat: Jestem początkującym growerem oraz nowy na forum. Mam problem ze swoimi dziewczynami, pytanie co się z nimi dzieje i co im podać żeby to naprawić ? Dolne partie nowych liści żółkną oraz zaczynają podsychać. Mało tego wygląda na to, że coś je pożera. Czym podlać na kwitnienie i czy już to robić ?Dziewczyny mają prawie 1,5 msc od wyjścia z gleby. Będę również wdzięczny za ogólne rady jak dalej działać. Pozdrawiam serdecznie, poniżej wrzucam fotki :dance:


displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]
 

WiesiekGrower

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2020
Postów
169
Buchów
0
Wygląda mi to na przędziorki, organicznymi środkami raczej tego nie wygonisz, karate bym kupił i pryskaj. I pójdą sobie. Dolne liście schną bo przestają być potrzebne roślinie :D. Na twoim miejscu robiłbym lst,

Jak mają takie czuprynki jak ta z ostatniego zdjęcia to znaczy, że kwitną, Jak masz więcej siana to zainwestowałbym w jakieś nawozy biobizza (na flo bio-bloom i top-max) ewentualnie planton k, a oszczędnie skórki banana pod rosline, oczywiście wcześniej odpowiednio przygotowane :D
 

erni1997

Member
Rejestracja
Cze 30, 2020
Postów
7
Buchów
0
Czy to jest prawidłowo zrobione lst? Może tak być?
displayimage.php


---------- Post Zaktualizowany 14:06 ---------- Data pierwszego postu 14:05 ----------

displayimage.php
[/url][/IMG]
 

WiesiekGrower

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2020
Postów
169
Buchów
0
Czy to jest prawidłowo zrobione lst? Może tak być?
displayimage.php

Raczej tak, ale lepiej poczekaj na opinie kogoś bardziej doświadczonego. Napewno im nie zaszkodzi :D
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

rzutnik

més que la vida
Rejestracja
Kwi 23, 2020
Postów
170
Buchów
0
Podstawa LST łeb niżej niż dupa :) czyli szczyt niżej niż pierwsze piętro liści właściwych .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół