nasiona marihuany

White Russian Auto

Wyszukiwarka Forumowa:

NowyRolnik97

Member
Rejestracja
Cze 22, 2020
Postów
9
Buchów
0
Siema, mam proste pytanie, pisze w tym dziale bo nie znalazłem odpowiedniego jeśli takowy jest to przepraszam ale szukałem bezowocnie.
Tak więc mam 2 piękne Panie white russian auto , nie trenowane bo to pierwszy out ( i w sumie z***ałem bo mogłem LST trzasnąć ) w każdym razie wyszły super mimo wszystko ale jest jedna rzecz która mnie zastanawia. Otóż pachną niby ziółkiem ale nie do końca czuć jakby świeżo skoszoną trawę no i moje pytanie czy podczas suszenia i curringu się to ogarnie i będzie pachnieć normalnym temacikiem czy coś z***ałem? :oczy:
 

ListaFara

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2020
Postów
156
Buchów
530
Poczytaj dobrze jak zrobić dobry curring i będzie wszystko git
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,488
Odznaki
14
Siema, mam proste pytanie, pisze w tym dziale bo nie znalazłem odpowiedniego jeśli takowy jest to przepraszam ale szukałem bezowocnie.
Tak więc mam 2 piękne Panie white russian auto , nie trenowane bo to pierwszy out ( i w sumie z***ałem bo mogłem LST trzasnąć ) w każdym razie wyszły super mimo wszystko ale jest jedna rzecz która mnie zastanawia. Otóż pachną niby ziółkiem ale nie do końca czuć jakby świeżo skoszoną trawę no i moje pytanie czy podczas suszenia i curringu się to ogarnie i będzie pachnieć normalnym temacikiem czy coś z***ałem? :oczy:

Rozumiem że poszła kosa?, być może jeszcze powinny rosnąć i nabierać mocy.
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
po curingu wróci do normy. Ja dopiero teraz zeszłorocznego AK47 odpowiednio wycurowałem. Po 9 miesiącach jest w pełni zadowalającego. Smak, aromat, za tą rużnorodność uwielbiam MJ... Po ścince i suszeniu bylo lekkie siano...
 

NowyRolnik97

Member
Rejestracja
Cze 22, 2020
Postów
9
Buchów
0
Rozumiem że poszła kosa?, być może jeszcze powinny rosnąć i nabierać mocy.

Nie, nie żadnej koski nie było, dochodzą sobie grzecznie bo myślę że jeszcze tak tydzień i będzie ideolo, tylko tak sobie powąchałem i mówię kurde szału nie ma :D

---------- Post Zaktualizowany 22:40 ---------- Data pierwszego postu 22:38 ----------

Dobra w każdym razie chyba nie potrzebnie się martwię
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół