nasiona marihuany

Zepsuty programator, czy coś źle robię ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Matt92

Well-known member
Rejestracja
Cze 23, 2020
Postów
90
Buchów
1
Posiadam programator cyfrowy Lexton LXU02 - typowy standard.

Albo ja czegoś nie rozumiem, albo jest on zepsuty.

Probuje ustawić tryb pracy 18/6 przez 7 dni w tygodniu.
ustawiam wiec wszystkie dni na On jak i na Off.
ON na godzinę 21, OFF na 15.

czyli od 21 do 15 powinienem pracować ciągiem 18h, po czym od 15 do 21 być na off.
jest godzina 1:32, programator powinien podawać prąd a tego nie robi. Tryb oczywiście Auto.
po przełączeniu na manual on - podaje prąd, wiec wychodzi ze jest sprawny.
o co chodzi?

---------- Post Zaktualizowany 01:43 ---------- Data pierwszego postu 01:33 ----------

Ustawiłem tez ON na godzinę 0:01 a off na 18:01 myśląc, ze to może kwestia jakiegoś przejścia o północy ale jest dokładnie to samo. Manual on - podaje prąd. Manual off - nie podaje. Na auto tez nie podaje a powinno bo jest 1:43.

Wychodzi na to, ze w programatorze jest uszkodzony tryb auto.

---------- Post Zaktualizowany 01:47 ---------- Data pierwszego postu 01:43 ----------

Dodam jeszcze, ze po przełączeniu z manual ON na tryb auto, ładuje - ale jakby nie w trybie auto tylko cały czas 24/24. Jak się mu da na off i potem znów auto, prądu brak. Nie jestem w stanie ustawić ram czasowych
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
może masz włączona funkcje random, jest gdzieś na wyświetlaczu litera R?
 

Matt92

Well-known member
Rejestracja
Cze 23, 2020
Postów
90
Buchów
1
RANDOM oczywiście wyłączony.
Wychodzi na to, ze musi być zepsuty tryb auto. Jeśli przełączę na niego po trybie „manual on” to zawsze ładuje, niezależnie od tego czy powinienem czy nie. I tym samym jak wbije mu auto po trybie „manual off” to nie ładuje, znowu niezależnie od tego czy jest akurat czas ładowania czy nie.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Weź instrukcję i sobie sprawdź dokładnie czy dobrze działasz. Pamiętaj, żeby auto zostawiać po trybie on. masz jeden program ustawiony na cały tydzień czy 7 i każdy na dany dzień? :) A jak sobie nie radzisz z zaawansowaną technologią to analogowy timer kosztuje 10 PLN.
 

Matt92

Well-known member
Rejestracja
Cze 23, 2020
Postów
90
Buchów
1
Jeden program na ON/OFF ustawiony na cały tydzień.
Sęk w tym, ze nawet jak ustawie auto po trybie ON to programator podaje prąd nawet wtedy gdy nie powinienem. Tak jakby w ogóle nie widział trybu auto.

Wrzuciłem narazie zastępczy analogowy i jest ok.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół