nasiona marihuany

[AF][2 x 400w HPS][1,2x1,5x1,68] [20x Gold Merry, 13 x Amnezia]

Wyszukiwarka Forumowa:

Balin89

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2019
Postów
60
Buchów
2
[02.07.2020]
Relacja w trakcie edytowania, tak by dalo sie to czytac. Za utrudnienia najmocniej przepraszam :passing-joint-smile

Na wstepie szybkie przywitanie. Witojcie dobrzy ludzie :)
Jest to moj trzeci eksperyment i wszelkie porady, opie****e mile widziane. :cigar-smoker:
Tak wiec lecimy z setup'em

Box : Otwarty Secret Jardin 120x60x170 przyciety do 162
Reszta powierzchni z 120x150 pomieszczenie w którym stoi box.

Oswietlenie : 2 x HPS 400W ( przedostatnie jakie byly sortujac od najtanszych) Zarowki do automatow.
Odblysniki 50x70

Medium : do kielkowania torfowe kubeczki 5x7 Docelowe doniczki 5,7 l ( 20x20x23 19 szt. 20x20x27 11 szt i dwie zajumane zonie z ogrodka.

Nawozy : Canna Terra Vega, Bloom, Rhizotonic, Canzym, PK 13/14 i Boost z Canny.

Wentylacja : Wyciag 305mÂł fi 150 do tego filtr weglowy. Wlot pasywny.
Dwa mieszacze jeden 45 cm obrotowy, drugi 12 na klipsie 24/7

Trening - LST pierwszy raz i FIM rowniez pierwszy raz, no prawie

Niestety brak ph/ec metra. Jadę na glebie 2w1 z markietu ...

Inne : nawilzacz do 25 dnia potem robi jako higrotermometr, grzejnik na zimniejsze noce.(załączył się już kilka razy, ustawiony na 21°C.)

Relacje zaczynamy od 30 dnia zycia roslinek Lst zaczalem w 20 dniu ich zycia i byly maltretowane co drugi dzien czyli przed każdym podlaniem az do dnia 33, doraznie jakies drobne poprawki.

"Fim" poszedl z tego co pamietam w 25-6 dniu. I jedyne co z niego wyszlo to stres dla moich dziewczyn. Odrobie lekcje i sprobuje nastepnym razem.

LST - czysty freeride. Zalozeniem bylo nabrac doswiadczenia.

Co to defoliacji to nigdy nie miałem problemu skubnac przy podlaniu listka, dwa moze trzy ale przy lst zdecydowanie wiecej trzeba haratac najnizsze partie.
Co do nawozenia to rizo leci od 5 dnia kiedy wyszly z ziemi. Potem dodalem Cannazym z rizo. od 14 dnia leci rowniez vega.



---------- Post Zaktualizowany 11:31 ---------- Data pierwszego postu 11:15 ----------


To ta polamana



A tutaj maly bonus i off.
Co by od tej ziemi odejść . Ergonomi :)


No i dziatwa :):hermy:

Merry i dalej nic ...

 
Ostatnia edycja:

Balin89

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2019
Postów
60
Buchów
2
Fotki bez HPS

Dzień 39
Zdjęcia zrobione dzień po podlaniu.
Cisza spokój ... tylko jak się wsłuchać to słychać jak małe mendy sobie chrupią moje zielone piękności ...





Szescio nogi Joe


Amnezia


A tutaj na zdjęciu widać trzy szczyty, z dwóch krzaków w jednej doniczce.

Niedobory ??

z kolei na tym zdjęciu mam wrażenie że trochę są przepalone od nawozów


Chyba rozgryzlem problem z krzakami tekscie. podejzewam ze to przez to że pisze wszystko na telefonie. Coz jak się dorobie nowego laptopa to powinno byc ok. A tym czasem bede zmuszony nie urzywac polskich znakow a co najmocniej przperaszam.

Up
Dzien 42
Ostatnie dwa podlania czysta odstana 24h woda 15l + Cannazym +/- 100% dawki ok 40ml
I to bylo zdecydowanie dobre posuniecie bo palenie lisci dolnych partii zachamowało. Jutro jeszcze raz 15l czystej + Cannazym. I wracamy z nawozami w dawce 75%.

I na tym skonczyly sie dobre wiadomości ...
Otoz jestem pewien na 99% za zaszla pomylka. Moja albo seedshopu. Bardziej obstawial bym moja ale niestety na poczcie przektoczylo date i niemoge sprawdzic zamowienia. Na moje nieszczescie seedshop posiada wersje auto i foto.
Tak wiec roslinki maja 42 dzien.
Amnezia bawi się w najlepsze, troche patykowata w porownaniu z poprzednia ale to zupelnie inna mieszanka w dodatku po lst. Osobiscie wydaje mi sie fajna do lst. Gdyby tak np wpakowac ich tylko 8 do boxa 120 x 60 ( a nie jak świr 13) i potrenowac to moglo by byc milutko.
A co sie tyczy Merry ( ochhh Merry Merry , pachniesz ponetnie ... no wlasnie nie ...) Otoz franca dalej nie kwitnie ?!?!?

Tutaj pytanie do bardziej doswiadczonych growerow. Kiedy najpozniej zakwitly wam automaty? Z mojego doświadczenia wynika że nawet jak bidulki majac warunki jak w getcie to i tak zakwitna.

Tak czy siak przygotowalem boxa 1m x 1m. Nawet panny juz tam byly w gosciach ale coś tam narzekaly, ze niby ciasno czy cos.
I z tej okazji chcial bym zapytac ile dziewczyn zostawic bo zakladajac ze sa to zwykle krzory z 42 dniowym wegiem .... ?
Poki co narazie zostaja wszystkie na czas indukcji i zobaczymy jak to bedzie wszystko wygladac.

Glowa mala. Jak faktycznie sie okaze ze to nie sa automaty. To lutuje sobie w pysk za glupote <buhaha> btw chcialem sprobowac zwyklych pestek ale jeszcze nie teraz bo wszystko bylo wyliczone co do dnia a tak Lipton ...
Pozyjemy zobaczymy ide przestawic panny i cykne parę fotek


A tutaj cos z wczoraj




 
Ostatnia edycja:

Balin89

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2019
Postów
60
Buchów
2
Siema siema.Odsylam wszystkich odwiedzajacych do pierwszego posta. Ostatnio poswiecilem sporo czasu na uporzadkowanie fotorelacji. Dlatego sporo zniklo aby bylo zylo sie lepiej. Zapraszam :)

Up
Dzien 48

Dziewczyny w separacji. Amnezja aktualnie gotuje sie w boxie 120x60 temp. skacze w dzien do 33/34 stopni. Jutro doloze jeszcze jeden mieszacz skierowany na odblysnik.
Dzis rano dostaly znowu sama wode . Ogolnie jak zobaczylem je rano to bidulki w 50 % byly przesuszone i oklapniete. Wydaje mi sie ze juz w ziemi niema papu dlatego nastepny raz dodam boosta i pk do amnezi.
Do konca tygodnia dotrze pH, ec, tds metry. Bede wkoncu wstanie stwierdzic odpowiednie parametry pozywki.

Gold Mery 41 dni Vega 7 dzien indukcji i jak wlosow niebylo tak nie ma ... Czekamy co to bedzie. Poprawka merry jest 18 sztuk
Panny maja dobre 50-60 cm. Wygladaja super miesiscie i zdrowo jedynie spora ilosc czerwonych lodyg.
Ja osobiscie obstawiam ze albo zablokowalem je pH, albo nadmiarem nawozow. Dlatego leca jak narazie na czystej jak zaczna kwitnac to dostana jakies smakolyki.
Ostatnio zastanawialem sie czy moze nawozy ktore zostaly z poprzedniego grow nie zepsuly sie. Niestety ale zdazylo sie ze zostaly w boxie i swiecilo na nie np. 18 godzin ... I o ile flow mam nowa butle i z niej bede podawal. Tylko szkoda cannazyme litrowej butelki, wydaje mi sie ze wogole nie pachnial jak otwieralem nowa butelke a teraz jak by taki ostry zapach ... Dlatego canna zyme poki co odstawie.
Tylko cztery fotki GoldMery bo rano byl mlyn. Rano postaram sie dorzucic Amnezie.



Z tylu widac najwyzsza panne ktora kiedys tam sie polamala i zostaly 4 szczyty .


Jeszcze na koniec moje spostrzezenia po uzyciu Rhizotonica.
Mialem buteleczke 250ml tak wiec szybko sie skonczyla a szkoda. Bo korzenie wylaza z kazdej dziury i sa dlugie grube i wlochate. Ogolnie stwierdzam ze napewno rhizo dziala na plus.


Edit:
Zdjęcia z wczoraj:
Amnezia
Rozrzut jest masakryczny ...



Badylki, badylki ...



Taki wybryk na Merry
 
Ostatnia edycja:

Balin89

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2019
Postów
60
Buchów
2
Przyszly mierniki :zab:
Dokładnie wczoraj dzisiaj będzie też boost.
A narazie wyniki z tego co mam.

Kranówka po 20 min
pH - 6.8
EC - 440 ppm

Kranówka po 12h
pH - 7.2 WTF
EC - 220 ppm

Pozywka 1,5l kranowki + Flo 7ml(100% dawki)
pH - 6.58
EC - 684 ppm

Pozywka 1,5l kranowki + Flo 7ml(100% dawki) + pk 13/14 2ml (100%dawki)
pH - 6.53
EC - 880 ppm

Jak znajdę chwilę w ciągu dnia zrobię pomiar kranówki z cannazyme a takze z vegiem.

Lece po kwasek cytrynowy i będę zbijajl tak do 6 ph i zobaczę co wyplynie.

Wieczorem wypada podlanie, zobaczymy jakie będą wyniki kranowki po 24 h.

Pozdro :gand:
 

Balin89

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2019
Postów
60
Buchów
2
"...ujżalem pierwszy siwy włos na twojej skroni ...":dancee:
Mila niespodzianka dzisiaj na mnie czekała po z***anej niedzielnej nocce w robocie.

Dzien 54

Gold Merry
Weg 41
Ind 13
Flo 1
Warunki
Temp 28/21 Wilg 50/70
Od piątku tj. 4 dni temu założyłem żarowe Phytolite Bloom. Zamówiłem razem boostem zakładając że to beda Regi.
Patrząc na Amnezie przychodził mi do głowy pomysł żeby ją wyrzucić i wsadzić do boxa Merry. Ale jakim był bym ojcem porzucając swe dzieci ?!? Może i trochę ułomne ale jednak moje. Dlatego wszyscy zostają i na te chwile zakładam że Auto Amnezia dostanie kosę ok 7.08 czyli w 75 dzień życia. Pozyjemy zobaczymy. Jak narazie jedyna pewna rzeczą w tym grow jest tylko to, że nic nie idzie tak jak było zakładane ;)











Warunki u Amnezi
Weg 23
Flo 31
Temp 31/22 Hig 45/60













I tak też panny (Amnezia) po trzech podlaniach czysta woda dostały wczoraj 100% flo, boost i pk w 10l wody.
Co ciekawe dodałem kwasek do 5l - płaska lyzeczke. I pokazało 3,5 wymieszalem to z 5l odstanej wody i razem z nawozami wyszło 4,6 Trochu nisko ale twierdząc że jedna z potencjalnych przyczyn ich stanu jest zablokowanie zbyt wysokim pH. Wlałem mixture panoramiksa bez większych zachamowan. Zresztą szału nima jak im się polepszy to super jak nie to trudno.

Pozdro i do następnego :zab:
 

Balin89

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2019
Postów
60
Buchów
2
Upek strupek :tiphat:

Dzien 61

Gold Merry
Weg 41
Ind 13
Flo 8
Warunki
Temp 28/21 Wilg 65/90

Jak widać warunki na zewnatrz spowodowały znaczny wzrost wilgotności. No cóż na chwilę obecną nie jestem wstanie nic z tym zrobic. Może by tak się pomodlić ?? Albo jakiś taniec suszy ...
Mary dostała 50% dawki na flo na przemian z kranowa zbita do 6.2 ph.
Te czerwone łodygi to jednak będzie niedobór p/k teraz już nie pamiętam który to. Myślałem żeby dorzucic im pk do żarcia . Ale jeszcze poczekam z tydzień może dwa.









Jakoś nadrugi dzień jak zacząłem liczyć flow to dziewuchy straciły trochę dolnych liści.


Dzien 61

Amnezia
Weg 23
Flo 38

Warunki
Temp 32/23 Wilg 40/80

Tutaj trochu lepiej z wilgotnością ale niestety szału nie ma.
Ogólnie to zostało 12 z 13. Jedna dostała kosę dwa dni temu i poleciała do góry nogami. Nawet jej nie i rywalem z lisci. Dzisiaj jakoś siadłem i ja poprostu oskubalem. I pewnie dzięki uprzejmości poleglej jest ten upik. Bo coś tam w głowie zaswedzialo i naszla mnie wena.

Coś tam rośnie, coś tam puchnie. Szału nima. i tak jak pisałem.wczesniej jak 100 pęknie to będzie ok.
Nie będę się okłamywał, że nie czekam tylko aż dostaną kosę i będę mógł podzieli Merry na dwa boxy.


Coś tam popodstawialem, żeby je wyrównać .





A tu miła niespodzianka :tiphat: Jednak 1/31 FIM połowicznie udany :zab:



Ta co dostała kosę. Powiem tak, tak jak ja widzicie tak wyglądała w doniczce ... no tyle że.liscie były skierowane w dół to jedyna roznica :p



Tak jak widac, poobrywane bez użycia nozyczek.



Taki badyl


Pozdro ludziska. Zdrowia dla was i waszych dzieci :zab:

A ja idę urabiać żonę co by wzięła udział w #MissLata 2020

:mal::meksyk:
 

Balin89

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2019
Postów
60
Buchów
2
Szybka wrzutka.

Dzień 66
Amnezia

Weg 23
Flo 43

Coś tam puchnie ale już widzę że bobki będą luzaki.
Tylko jedena panna wygląda na Burdel Mamę :hip:



Wspomniana wcześniej burdel mama :p























Merry Gold

Weg 41
Ind 13
Flo 12

Wszystkie dolne odrosty zmuszony jestem golić ze względu na dużą wilgotność i powyciągane główne pedy. Tak też dziewuchy trochę inwalidki :p jadna ma dwie nogi inna trzy itd.
Wszystko przez to że jest ich 18 na pow 1m².



Dzisiaj Merry bez zdjęcia grupowego ... jakoś tak wyszło

Ogólnie Mery i Amnezia dostały wczoraj czysta .
W niedzielę jeśli nie będzie padać to dostana wszystkie Nic Flow + p/k+ boost z pH pewnie będzie oscylować koło 6.

Chyba jeszcze zamówię jakiś calmag ale do gleby żeby nie pogarszać sytuacji z wentylacją.
Za to w poniedziałek podskoczy do markietu po jakiś wentylator kanałowy i jakiś mieszacz. Liczę na poprawę warunków które to w dzień wynoszą 31 C i 60%. W nocy 22C i 80/90%.

Jak mi plecha niewi***ie na Amnezie to będzie hit.
Dlatego te dodatkowe wentylatory.

Ps ostatnio dorzuciłem już stary wysłużony termowentylator który dmucha w gołe nogi Merry.

Ehhh miłego weekendu i pozdrow z śmierdzącej nudnej pracy :def1:

---------- Post Zaktualizowany 14:16 ---------- Data pierwszego postu 14:07 ----------

Holercia zapomniałem ...

Dzięki za wszystkie buszki :dela:

A wczoraj wjechało coś z ulicy. Twardy dziad jak kamień i też taka daje fazę.
Zapcha hmm ostrawy nie to pieprz gdzieś tam nuta iglakow.
w smaku ciężki i tlusty. Ogólnie może być

 

Balin89

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2019
Postów
60
Buchów
2
Siemaneczko dzisiaj tylko foteczki.
Ostatnio specjalnie zamówiłem akumulatorki, żeby odpalić cyfrówkę ( jak widać sam aparat nie sprawił, że zdjęcia są "mega" hmmm ...) i dwie panny (pierwsze z brzegu) wyleciały z boxa na sesyjkę.

Dzień 71
Zdjęcia z 68 dnia.


Przed Państwem

Amenzyjaa









































A teraz na wybieg zapraszamy Meryyyyy Gold


















I to by było na tyle ...

Ejj ejj,

Niestety ale na scenę wepchał się Efialtes w przebraniu Amnezji .... No ch*j niech mu będzie i tak od dwóch dni wisi do góry nogą buhahahah ;)
Także pożegnajmy Efialtesa gromkimi brawami ;)


















Pozdro 500

Ide po browar :def1:
 

Balin89

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2019
Postów
60
Buchów
2
Siema siema po dłuższej przerwie.
W poniedziałek/wtorek wjeżdża prawdziwy up, teraz po bardziej motywacja by zrobić co należy.

Bez zbędnego tłumaczenia.

Auto Amnezia poszła pod kosę na 3 tury finalnie wyszło 271 sziszkebabów z 11 krzaków.

Mery po definitywnej kosie Amnezia została rozdzielona na dwa boxy po 9 sztuk w każdym. Co gołym okiem można było zauważyć za hamowało z dnia na dzień odpadanie liści najniższych partii.

Tak więc by nie samym paplanie was zanudzać kilka fotek już całości ( na cyfrówce siedzi cały etap kosy każdej sztuki z osobna z pomiarami etc ale to później )







Takie kulfony porosły ;)



A tutaj Mery przed rozdzieleniem.
Dzień ok. 90



Wynik Amnezi jaki jest taki jest każdy widzi
z tego co pamiętam najmniejsza miała 12 g najcięższa 39.
Moja średnia z krzora podskoczyła do góry z tego co pamiętam to o jakieś 4g/krzak względem ostatniego eksperymentu. Tak więc pod tym zgledem jestem zadowolony ( gdyby w obliczeniach wyrzucić skrajne wartości było by jeszcze lepiej ale to tylko bezduszna matematyka).

Ok podsumowanie, odczucia, wnioski i nauki w Up upie.

Pozdro #owe wariaty i z fartem zawsze do końca :dela:

Aaaaaaa był bym zapomniał u Mery właśnie mija 121 doba. A kosa przewidziana za jakieś 8-12 dni, jak się chłopaki solidnie wykąpią ;)

Yooo
 

Balin89

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2019
Postów
60
Buchów
2
Siemanko wszystkim. W końcu zamykam fotorelacje tym podsumowaniem.

Tak więc jeszcze raz Amnezia
Cięta w 85-87 dniu życia ;)
1. 22
2. 25
3. 10
4. 19
5. 21
6. 39
7. 34
8. 23
9. 22
10. 25
11. 31
Suma: 271

Gold Mery

Ciachana od 5.10 tj od 135 dnia żywota.
Wyniki: 17/18 które dotrwały do kosy.
25, 29, 30, 32, 31, 29, 31, 27, 31, 31, 9, 28, 28, 25, 34, 31, 15.
Suma: 466

Było by zdecydowanie lepiej gdyby nie jeden drobny fakt...
W końcowej fazie kwitnienia pogoda jaka była każdy widział a kto nie widział to powiem, ***ało żabami fest. I nie stety na dwa główne topy weszła plecha :jprd:
Na jeden wsumie z mojej winy. Noga strzeliła i położył się na ziemi :/ drugi który opierał się o folie też niestety nie oparł się 80%+ wilgotności powietrza.

































 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół