nasiona marihuany

Automaty karły ten sam problem kolejny rok kolejny szok...

Wyszukiwarka Forumowa:

bastajpan

Member
Rejestracja
Lut 8, 2015
Postów
13
Buchów
0
Witam Serdecznie
Mam problem z którym nie mogę sobie poradzić. Wertuje forum i nie mogę znaleźć odpowiedzi i ręce mi opadają, zacząłem i jednocześnie zaraziłem się do uprawy... A było tak pięknie. A dokładniej chodzi mi o to że drugi rok z kolei cieszyłem się że uda się wyhodować własne automaty. Niestety choć są to odmiany które mają osiągnąć do 120-150 cm rosna mi karły 20-30 cm i zaczynają kwitnąć. Coś robię nie tak... Dodam że kiełkowane na początku maja, odstaly swoje na parapecie mając słońce przez cały dzień w doniczkach 0,5 l. Do gleby trafiły 10 czerwca a aktualnie maja 20-30 cm i kwitną. U wielu ludzi na forach widzę prawdziwe choinki a u mnie to tylko kawał badyla i trochę włosków. Mam nadzieję że ktoś z ludzi posiadających wiedzę na temat automatów pomoże. Pozdrawiam Serdecznie
 

Skuneq

Member
Rejestracja
Sie 29, 2016
Postów
14
Buchów
0
Trzymasz miesiac w doniczce 0.5l i sie dziwisz że ci rosną karły? Gdzie ci maja te korzenie rosnąć? Doniczka na automaty to jest min 7l. Nie wyobrażam sobie trzymać całego weg w doniczce 0.5l hah
 

MonsterAk

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2018
Postów
137
Buchów
4
Automaty nie lubią przesadzania. Najlepiej wrzucaj je do docelowych doniczek odrazu. I muszą mieć dużo słońca od początku bo będą za każdym razem karły.
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Początek maja to za wcześnie na wysadzanie automatów, chyba że pierwsze 2 tygodnie miałyby spędzić w boksie pod lampą. Optymalnie jest startować automaty na outa na koniec maja. Długie kiszenie korzeni w małej doniczce to też błąd, 0,5 litra to na 10-14 dni max. Ja bym radził sadzić od razu w np.2-3 litrowych doniczkach i po 2 tygodniach wysadzać w docelowe miejsce. No i im więcej słońca tym większy plon.
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Pełna zgoda z [MENTION=25279]harvester69[/MENTION]
U mnie pod lampą trzymam na start, ale ostatnio na oucie Dantońskie sceny. Pada non stop, słonca jak na lekarstwo...
Ten rok nie jest łaskawy...
 

bastajpan

Member
Rejestracja
Lut 8, 2015
Postów
13
Buchów
0
I za to cenie sobie to forum. Mnóstwo informacji zawsze można znaleźć oraz zawsze ktoś opierdzieli i da cenne rady! Dziękuję Serdecznie za rozwianie moich wątpliwości!!
Pozdrawiam Serdecznie!
 

melion94

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2019
Postów
46
Buchów
0
I za to cenie sobie to forum. Mnóstwo informacji zawsze można znaleźć oraz zawsze ktoś opierdzieli i da cenne rady! Dziękuję Serdecznie za rozwianie moich wątpliwości!!
Pozdrawiam Serdecznie!



Kolego ale co Ci pomoglo dokladnie?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół