nasiona marihuany

Łamanie

Wyszukiwarka Forumowa:

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Witam, a więc sytuacja ma się tak. Prowadzę fotorelacje i mam kłopot, ale do tych fotorelacji rzadko ktoś zagląda, dlatego piszę osobny temat. Jak już się wytłumaczyłem to bez lania wody...
Roślinki wybiło mi podczas kwitnienia ponad normę w góre - fart, że mam LED a nie HPS :eek:gn:

[MENTION=47374]Phnom[/MENTION] mówi, że mam to łamać, jednak chciałbym poznać więcej opinii na ten temat jak zadziałać i sytuacje podratować. Jeżeli faktycznie opcja z łamaniem tylko wchodzi w grę, to prośba moja jest taka:
Jak to wykonać, macie jakąś metodę? Bo powiem szczerze, że nigdy z premedytacją nie łamałem roślin, no i w którym miejscu to zrobić?

Przesyłam foto sytuacji (Aktualnie są odciągnięte na boki):
normal_7EDE3F1F-22A5-4650-A543-BA31B0949FD8.jpg
displayimage.php

normal_448947BB-BEED-4019-800F-AFF91FA49A17.jpg

normal_2C779098-FA48-4ABE-9257-19833265435C.jpg

displayimage.php
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Jak Ci przypala albo wychodzi poza światło to łam. Najwyżej będzie Ci wypalało chlorofil. Przejrzyj którąś fotorelację delavegi, wrzucał gdzieś fotę kossher kusha który jest podręcznikowym przykładem takiego zjawiska.
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Jak Ci przypala albo wychodzi poza światło to łam. Najwyżej będzie Ci wypalało chlorofil. Przejrzyj którąś fotorelację delavegi, wrzucał gdzieś fotę kossher kusha który jest podręcznikowym przykładem takiego zjawiska.

Przypalało jak faktycznie liście były dosłownie przyklejone do soczewki, przy tych przy odleglości 5 cm od soczewki nic się nie działo.
Poza światło szczyty wychodzą, zerknę na te fotorelacje i poczekam jeszcze na opinie na ten temat, ewentualnie jakieś porady jak to w cywilizowany sposób złamać i w którym miejscu.
 

haro

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2017
Postów
56
Buchów
0
Trza łamać. Najbezpieczniej to w miejscu złamania, najpierw palcami zmiękcz łodygę. Pościskaj aż zrobi sie miękka (dziwnie brzmi,ale u mnie zdało egzamin) drugie takie złamanie robisz wyżej, czy niżej,jeden h*j proszę ja Ciebie. I składasz łodygę w takie jakby N, że zygzak. Nie dziadujesz więc łapiesz to drutem i powinno być dobrze
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół