nasiona marihuany

Czy mogę wynieść spod lamp na indor brak miejsca zwykła szafka

Wyszukiwarka Forumowa:

Thuglife213

New member
Rejestracja
Cze 25, 2020
Postów
4
Buchów
0
Witam jestem tu nowy ale trochę już doświadczony w tym temacie i mam problem zrobiłem dwa automazar nie zrobiłem treningu i rozrosła się brak miejsca w skrzyni czy mogę wynieść na balkon odmiana indor outdoor

---------- Post Zaktualizowany 15:37 ---------- Data pierwszego postu 14:15 ----------

Ktoś podpowie krzaki maja miesiąc z hakiem kwitną już nie nam miejsca w szafie prowizorka i czy z boxa mogę zabrać na balkon żeby dokończyć chce się dowiedzieć tylko czy można automazar na oko do pasa sięgają
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,764
Mojżesz, o ile nie masz wścibskich sąsiadów, drugą opcją jest powiększenie boxa skoro prowizorka.. ;)
 

Thuglife213

New member
Rejestracja
Cze 25, 2020
Postów
4
Buchów
0
Jest git z sąsiadami zero lipy tylko czy jak nie przeniosę z boxa gdzie były 18/6 na powietrze a już kwitną żeby nie zgniły albo nie zrobiły się chore nie spodziewałem się ze automazar wyskoczy tak syto dużo białych kudłów a mam tam dwa krzaki i Jungla się zrobiła

---------- Post Zaktualizowany 16:32 ---------- Data pierwszego postu 15:51 ----------

Czy ktoś coś by jeszcze się wypowiedział czy aby napewno mogę zabrać dwa krzaki z boxa na balkon miesięczne kwitnące czy nic im nie będzie pogoda pedał raz pada raz słońce
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,764
Słońce zawsze będzie lepsze od prowizorycznego boxa, o ile będzie świecić. A skąd wiesz, że pogoda pedał? Dotykał Cię po intymnych miejscach?
 

Thuglife213

New member
Rejestracja
Cze 25, 2020
Postów
4
Buchów
0
Hahaha ale jeżeli miały światło i nagle na powietrze to czy będzie ok dobra kij tam wywalam na balkon i tyle pozdro z fartem
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,764
Przecież to odmiana fotoniezalezna więc zmiana fotoperiodu nie powinna zaszkodzić, może jedynie pomoc.
 

nookie

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2020
Postów
61
Buchów
0
Jest git z sąsiadami zero lipy tylko czy jak nie przeniosę z boxa gdzie były 18/6 na powietrze a już kwitną żeby nie zgniły albo nie zrobiły się chore nie spodziewałem się ze automazar wyskoczy tak syto dużo białych kudłów a mam tam dwa krzaki i Jungla się zrobiła

---------- Post Zaktualizowany 16:32 ---------- Data pierwszego postu 15:51 ----------

Czy ktoś coś by jeszcze się wypowiedział czy aby napewno mogę zabrać dwa krzaki z boxa na balkon miesięczne kwitnące czy nic im nie będzie pogoda pedał raz pada raz słońce

Znałem już takich kozaków, co mówili podobnie :) Pod żadnym pozorem nie wyciągaj krzaków na widok ludzi. Dookoła same konfitury, a Ty jeszcze chcesz to na balkon wyciągać. Co z tego, że sąsiadów masz spoko, jak ktoś inny to zauważy i zrobisz sobie kuku. Daj sobie spokój. Rozbuduj boxa, ewentualnie kup na szybko jakiś namiot. Boxa prowizorkę zrobisz w parę godzin. Ja wiem, że szkoda plantów i pewnie sam bym kminił co tu zrobić, ale wyciągnięcie tego na balkon to by było ostatnie o czym bym pomyślał
 

Thuglife213

New member
Rejestracja
Cze 25, 2020
Postów
4
Buchów
0
Noookie ale takiego kozaka jak ja nie znasz jeszcze wiem co robię i robię to od wielu lat a krzaki maja się dobrze na balkonie akurat mam tak położony balkon ze nikt tego nie widzi ani z boku bo nie ma sąsiada ani z dołu piona z fartem a na przeciw siebie jak wyjdę mam drzewa jedynie wróbel może nasrać na poręcz ??
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół