nasiona marihuany

Bat guano + Palm tree ashes

Wyszukiwarka Forumowa:

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Cześć,
Szybkie pytanko do ludzi, którzy używali tych specyfików podczas kwitnienia.

1. Warto podsypywać, czy lepiej gówienko i popiół rozpuścić w wodzie ?

2. Jak w wodzie, to ile mogę dawać na 1l wody jednego i drugiego specyfiku? (to do kwitnących automatów)

Piona!
 
U

Usunięty 66767

Guest
Chciałem ci wczoraj odpowiedzieć na twoje pytanie na pw ale masz zapchaną skrzynkę i nie da się nic napisać także zrób porządek w skrzynce to ci napiszę co chciałeś wiedzieć.POzdro:tiphat:
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
[MENTION=80665]Sith Lord Dooku[/MENTION] Napisz lepiej o tym tutaj to dla potomności zostanie i może ktoś inny przy tym skorzysta.
 
U

Usunięty 66767

Guest
Siema nie jestem w stanie odpowiedzieć na tak sformułowane pytania ponieważ nie używałem Palm Tree Ashes a co Guana to owszem dawałem ale na stracie,przy przygotowaniu ziemi na spotach pod rośliny także przykro mi ale jedynie co mogę napisać to że Guano i reszta mieszanki która zapodałem daje radę bo do tej pory nie ma żadnych problemów i niedoborów z u roślin a niektóre mają już ok 1.5m.Mieszanka składała się z Guano+Hydrocomplex+Hydrożel+Wapno i Mikoryza,pod kilkunastoma jest też styropian bo chciałem sprawdzić różnicę w plonie między lepiej i mniej napowietrzonymi korzeniami.Na koniec mogę jeszcze wspomnieć że Wapno dawałem 2 tyg wcześniej od reszty elementów bo jak jeden z forumowiczów mi doradził że nie powinno się mieszać wapna z nawozami zawierającymi azot i fosfor ze względu na ich uwstecznienie do nieprzyswajalnej formy.Mikoryza była sypana ok 5g na sadzonkę w trakcie umieszczania małych roślinek w dołkach tak żeby miała kontakt z korzeniami.POzdro:tiphat:
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Myślę że co do Palm Tree Ashes to problem najmniejszy. Ma w ch*j potasu a ten najbardziej potrzebny w 2 połowie i pod koniec flow więc na luzaku można podsypać pod krzak kilka łyżek i podlewać normalnie. Sam na oucie nie stosowałem tylko na in przy biotabsach i 13 tyg flow dało spoko efekt.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół