nasiona marihuany

[LED COB 3590 150W 3500K + 25W RED BOOST][0.36m2] - SPORadycznie 4.0

Wyszukiwarka Forumowa:

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,080
Buchów
5,505
Odznaki
3
Elo, czas na małego upa. ;) Przyjąłem, że jest dzień grow 65, 33 od przełączenia.

Grow leci bez większych problemów, jakiś tydzień temu musiałem połamać Gorille, zobaczycie to na zdjęciach. :D
Cieszę się, że chociaż IN jakoś idzie, bo out w tym roku to ***ana porażka i tylko stres mam przez to, więcej na ten temat napisze niebawem w fr z outa.



White Domina



Kali China




LSD





Połamana Gorilla Glue :D




[MENTION=92011]LukexOG[/MENTION]

Mam pochłaniacze wilgoci w postaci kryształków, poustawiam je na dnie boxa, ale i tak myślę, że niewiele to da...
Tutaj gdzie jest box jest zamknięty obieg powietrza, w prawdzie otwieram drzwi przez większą część dnia, ale to nie to samo co powietrze wydmuchiwane na zewnątrz. ;) Dlatego się tak martwię. Chociaż to jest w ch*j przy tym co mam na out.
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,782
Buchów
9,040
Odznaki
3
Powies je na gorze boksa poniewaz cieple powietrze unosi powyzej zimnego i tam jest najwieksza koncetracja wilgosci ...
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,080
Buchów
5,505
Odznaki
3
Powies je na gorze boksa poniewaz cieple powietrze unosi powyzej zimnego i tam jest najwieksza koncetracja wilgosci ...

Nie dam rady tego powiesić, chyba, że kupie inne pojemniki. ;)
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,782
Buchów
9,040
Odznaki
3
Nie dam rady tego powiesić, chyba, że kupie inne pojemniki. ;)

Obczaj to jest to naprawde tania sprawa i sie sprawdza i masz lepszy sen .

1~1.png
 
P

pozytyw

Guest
Bardzo ładnie kolego, nawet końcówek chyba nie masz popalonych. (ja nie moge sie oprzeć nadmiernemu koxowaniu jednak) Pozdro ale beda pały na koniec

---------- Post Zaktualizowany 23:03 ---------- Data pierwszego postu 23:02 ----------

A i to, chyba pierwsza osoba, która poprawnie super cropping wykonuje. Pozdro byku , jedziesz ! :D

---------- Post Zaktualizowany 23:05 ---------- Data pierwszego postu 23:03 ----------

chyba mordko nie mam praw ogladac twoich fotek
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,080
Buchów
5,505
Odznaki
3
Bardzo ładnie kolego, nawet końcówek chyba nie masz popalonych. (ja nie moge sie oprzeć nadmiernemu koxowaniu jednak) Pozdro ale beda pały na koniec

---------- Post Zaktualizowany 23:03 ---------- Data pierwszego postu 23:02 ----------

A i to, chyba pierwsza osoba, która poprawnie super cropping wykonuje. Pozdro byku , jedziesz ! :D

---------- Post Zaktualizowany 23:05 ---------- Data pierwszego postu 23:03 ----------

chyba mordko nie mam praw ogladac twoich fotek

Dzięki byku. Kiedy wrócisz do nas na sb?
Jak to nie masz prawa oglądać fotek?
 
P

pozytyw

Guest
Dzięki byku.

Spoko luz. Dobry szajs bedzie niedlugo.

Dzięki byku. Kiedy wrócisz do nas na sb?


ano musza przyswirowac jacy to twardzi sa , nic nie poradze. nie chce mi sie pw pisac po administracji i sie prosic.


Jak to nie masz prawa oglądać fotek?

no nie moge wejsc w te linki , nic nie pokazuje i cos tam napisane
 

Forgetmenot

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2020
Postów
1,014
Buchów
4,833
Odznaki
9
W pomieszczeniu bez okien niestety, Wylot odprowadzony do komina. Wrzuciłem teraz wentylator na 2 zakres i jest w dzień w granicach 23-24 więc już bez tragedii
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,080
Buchów
5,505
Odznaki
3
Elo, 80 dzień grow, 48 od przełączenia.

Jeden plant, Gorilla Glue na dole po lewej dostał tylko jedną tabletke do ziemi, dodatkowo bat guano i proch palmowy, ma 2 tyg mniej niż reszta, a wygląda najlepiej... Nigdy więcej nie dam dwóch tabletek do gleby. :D

Mam kontuzję ręki i ciężko jest napisać cokolwiek więcej dlatego tym razem same foto.

GG






RESZTA








YO
 
Z

z\G/esio

Guest
Fajnie wypełniona powierzchnia namiotu. Tak poza tym to szybkiego powrotu do formy!
 
P

pozytyw

Guest
Dlaczego o***ałeś mi spota? :cat:

napisales , ze ci o***ali, to pisze, ze tu masz in w razie wu .. (nikomu spota nie o***ałem nigdy :) )
naet nie wiem skad jestes, czlowieku co ty piszesz slaby zart :thumbs-down-hand-sm
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,080
Buchów
5,505
Odznaki
3
napisales , ze ci o***ali, to pisze, ze tu masz in w razie wu .. (nikomu spota nie o***ałem nigdy :) )
naet nie wiem skad jestes, czlowieku co ty piszesz slaby zart :thumbs-down-hand-sm

Świruje mistrzu. Czekam na dzień w którym znów pojawisz się na sb. :herm:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół