nasiona marihuany

[LED COB 3590 150W 3500K + 25W RED BOOST][0.36m2] - SPORadycznie 4.0

Wyszukiwarka Forumowa:

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Elo. Obiecałem sobie, że już więcej nie odpale grow w 0.36m2 tylko min 2m2 ale życie mnie zweryfikowało. :D
Dwa największe planty mają po jakieś 12 dni, mniejszy 10, a najmniejszy wyszedł wczoraj. Na początku były 4 rośliny, ale Kukulkan od Pyramid padł po kilku dniach. Nie wiem co się stało, ale od samego początku mulił.
Teraz żałuje, że nie wykiełkowałem dwóch pestek więcej. Jeszcze dzisiaj przy przesadzaniu większych przypadkiem wy***ałem doniczkę z kiełkiem Critical Kush od Pestki... Przy odrobinie szczęścia powinien jednak pokazać łeb.
Dość pie****enia.



Pestki:



1x LSD - Barneys Farm
1x Kali China - Ace Seeds
1x White Domina - Kannabia
1x Gorilla Glue - panpestka
1x Critical Kush - [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION] (wielkie dzięki)




SETUP:


Led - LED COB 3590 150W 3500K z soczewką 90 stopni + Cree photo red 25W.
Box - 60x60x180
Nawóz - Bio Tabs + Bio PK
Gleba - BioBizz Light Mix
Trening -V2. V4... V6











8)
 
Ostatnia edycja:

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
W lato in? Nice, będę zaglądał
 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
Nawóz - Bio Tabs + Bio PK

Minal chociaz miesiac jak na sb cisnales po growach na biotabsach? :lol3:

Taki pasjonat, perfekcjonista i odkrywca uprawy konopii i niczego nowego nie odkryje... no szkoda. To powodzenia tam ;)
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Minal chociaz miesiac jak na sb cisnales po growach na biotabsach? :lol3:

Taki pasjonat, perfekcjonista i odkrywca uprawy konopii i niczego nowego nie odkryje... no szkoda. To powodzenia tam ;)

Hahah, czekałem aż to napiszesz, nigdzie nie cisnalem po growach na bio tabsach. Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. :lol3:
 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
A wiec nadal nie jest Ci wstyd po tym co dumnie glosiles. Mozna i tak :)
Dla mnie grow to grow, mimo wszystko powodzenia :)
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,616
Odznaki
8
Ja czegoś nie wiem?
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Elo, dawno nie było upa więc pora coś pokazać. :cat:

Kali China na górze po prawej i LSD na górze po lewej mają po 29 dni. White Domina na dole po prawej ma 27 dni, na początku się ociągała, a teraz przegoniła resztę. Ostatni będą pierwszymi. :p Gorilla Glue na dole po lewej ma coś koło 17 dni. Prawdopodobnie jutro przełączę je na flo.

W boxie obok miałem shermionego automata, wy***ałem go dzisiaj, ale zastanawiam czy ewentualnie pozostały gdzieś w moim boxie pyłek nadal będzie płodny gdy moje planty wejdą już na flo?:grzyb: Nie chciałbym podobnej sytuacji jak u Bortka, gdzie przez przypadek zapylił cały namiot.

Tak to wygląda:







:kres:
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Elo!

Przyjąłem, że jest dzień 37 chociaż Gorilla Gloue ma może 21 dni, ładnie wystrzeliła ***ana, przegoniła resztę, także dzisiaj ją połamałem. :p
5 dni temu przełączyłem na 12/12. LSD I White Domina płeć pokazały jeszcze na wegu, póki co reszta jeszcze się nie określiła.

Zmniejszyłem też moc leda ze 140W na ok 100W i trochę go obniżyłem. Możliwe, że odpale Red Boost, powinny wtedy trochę się wyciągnąć. :D






htsdzgszdasd ;)
 

Forgetmenot

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2020
Postów
1,007
Buchów
4,793
Odznaki
9
Piękne, zdrowe ! U mnie w 0.36 jest specto 100w i już za Ciepło ?
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Piękne, zdrowe ! U mnie w 0.36 jest specto 100w i już za Ciepło

Gdzie masz boxa? Jakieś poddasze? U mnie teraz temp nie przekracza 25, obecnie jest 22. :D Może went masz za słaby?
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Yo, dzień 47, 15 od przełączenia.

Wszystko poza Gorilla wjeżdża na flo. Ponownie podkręciłem trochę leda, te 100W to jednak było za mało, teraz jest jakieś 130W.
Wszystkie mają już wygolone doły. ;) Boję się tej k***y plechy, dlatego jutro zamiast tego czarnego went wjeżdża większy.

Ten pojedynczy szczyt na środku to pała (nie)sławnego Criticala. :lol3:





;)
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Siema spór jak obawiasz się plechy z całego serducha polecam takie zawieszki do szafy do domu na haczyku które wyciągają wodę z Boksa , prędzej boks mi sie pocił i zostawało wszystko na ścianach Boksa w środku , teraz ani kropli , w mojej aktualnej foto relacji znajdziesz jak to wygląda bo wrzucałem osprzęt wentylacyjny i ten pochłaniacz wilgoci . Zero plechy gwarantowane
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół